Menu

The Blog Post Library

Web-site Relating To Just About Anything

Sex seznamka vám najde kamaráda na sexuální dobrodružství.

Rausery bylo ticho, jako by zvážit, jak odpovědět. To jsem byl já, který promluvil.

"Děti," řekl jsem. "Duergar to udělat tímto způsobem, se snaží následovat pokrevní linii skrze muže. Žena může rozvrátit, že Bloodline nějaký čas se svými akcemi, a on to ví. Snaží se ovládat své chování, a kontrolovat, co ostatní muži se v její blízkosti. Je to víc práce, a to trvá více své energie a myšlenek. "

"S různým úspěchem," souhlasil Rausery s přikývnutím. "Nezáleží na tom, pro nás tolik, že dítě je naše, bez ohledu na to, co Pokud se staráme o poznání pane jistě, budeme kontrolovat naše vlastní jednání.".

"Co se jí dostat na oplátku za to?" Zeptal Gaelan s vrásky na nose. "Nedostatek bolesti, nebo jen menší bolest jako Duergar?"

"Někdy. Také prostředky. Ochrany. Status nebo výkon," odpověděl Rausery, zaškrtnutím prsty. "Stejné jako zajišťujeme pro naše muže, pro jejich vlastní prospěch. Až si to akceptuje více pro své děti, které ona ví, jsou její. Naše vlastní vedené muži nemají ani dostat, že spokojenost."

Jael zabručel, rty se jí ubírá pevněji. "A my jsme se vypořádat s těmito lidmi?"

"Nebo můžete pracovat sám, Jael, je to vaše volba," řekl její starší. "Oni jsou pravděpodobně pokusí zabít nebo zajmout tě za to, že démon, jak jsou, aby se pokusili s vámi komunikovat."

"Jsou to idioti! Nejsem démon!" Nejmladší vyhrkl vášnivě, a to bylo bolestně zřejmé, že přemýšlela o Draegloth. "Oni neviděli skutečnou jeden!"

"Nebo možná, že ano," ušklíbl Rausery na Jáhel. "Museli se dostat nápad odněkud."

"Od nás, už dávno," Gaelan při pomyšlení, usmál se.

Podíval jsem se na hvězdy znovu a za to, že. Co o našich světlých bratranců? By měly být považovány za démoni stejně? Bylo to divné, myslím, že jsem věděl víc o tom, co očekávat od člověka, než jsem udělal elfy povrchu. To nebylo součástí našich lekcí; tam nezdálo se, že by materiál o tom v Shyntre je prstů. Já věděl, že staré, staré války, a že jsme se nenáviděli je, a oni nás ... a to bylo o tom.

To bylo, když jsem si všiml, na nejnutnější zesvětlení černé obloze nejhlubší indigo na východě. První měsíc byl nastaven a menší, druhý měsíc pohybovala těsně nad západním obzorem jako holé pramene světla.

"Sunrise," zamumlala jsem, a moje sestry následovala můj pohled a úzkosti.

"Budeme sedět dlouho?" Gaelan zeptal Rausery.

"Dost dlouho, abych věděl, co opálené oči pocit," usmála se. "Dostaneme se k opálené pokožce později."

Ptáci začali velmi brzy zpívat před barvy začaly měnit. Byl to čas a beze slov čekat na našem vzdáleném výběžku jako východní horizont posunul ve stínu s alarmující rychlostí: indigo ke královně vlastní fialový, než se zdálo přejít rovnou k podivné kombinaci oranžové a ... Pink? Hvězdy vybledly a zmizely před neúprosným pochodu denního světla a vysokého nad nátěru podivné, ohnivé odstíny jsem konečně mohla vidět modré ... Sky Blue, ačkoli to bylo světlejší a přesto se nezdá být tak bohatý, jako moje oko barva.

Věřil jsem, Rausery, že by se tak, i když; viděla ho na klidných dnů blíže k poledni. To může být mnoho více dní, než jsem mohla snést světlo dost dlouho, aby učinili totéž.

Sun chocholatý ne jako zlato, ale i krvavě červená, a tři z nás se při pohledu na něj pravdu, když to udělal. Rychle jsme se odvrátila naše pohledy a jak jsem zamrkala, jsem si všiml, pohybující se slepou skvrnu ve tvaru částečného disku, který zablokované některé detaily z mého pohledu.

Trvalo dlouho, než vyblednutí; Nebyla jsem si ani jistý, jestli to měl v době, kdy moje hlava začala bušit jak jsem se díval na plné zeleně z evergreenů a nových trav přichází do zorného pole, když viděl, že kůra vztahující se na každý Sentinel byl ... hnědý. Jako za starých jehel a mulčovat, upustil listy a lusky.

Gaelen zakňučel.

"Držte je otevřený, nováček," zavrčel Rausery. "To se ani už na zlato, ještě ne."

A přesto to bylo jasnější, než cokoli v existenci.

Červený odstín změní na oranžovou před příliš dlouho, a můj instinkt věděl, že světlé zlato z mých snů bylo dál. Mé sny? Nebo spíš ... od Auslan snů. Jeho vize ženské postavy v bílém stojí před Drow, který Drowové mění z "někdo" na mě, s mým obličejem. Tento zlatý sluneční věděl bych vidět doopravdy nějak.

Jednoho dne.

Jael keened vysoký zvuk nepohodlí další, a Rausery ji kopl špičkou své boty. Šla ticho.

Všichni jsme byli vytéká konstantní slzy dávno předtím, než slunce konečně obrátila zlato, otok plný a dva prsty nad obzorem. Do té doby jsem podezření, že to bylo stejné pro mé sestry, jak to bylo pro mě: Byl jsem slepý, zda byly otevřené nebo zavřené oči, a bolest se nezastaví

.

"Starší ..." zašeptala jsem.

"Ty, které nejsou určeny k vidět dnes. Řekni mi, když se něco změní."

Co se to má znamenat?

Zůstali jsme buď sedět nebo ležet snad další hodinu za plného denního světla na skalách. Zpěv ptáků se zdálo, neuvěřitelně hlasitý; krev bušila v uších a za očima a zdálo se, já bych si ani klid a úlevu. Cítila jsem teplo Slunce i takhle brzy v den, kdy mě nebo černou mého oblečení se dotkl. To mě zahřeje a cítil příjemně nyní, a to zejména ve srovnání s chlad noci, ale věděl jsem, že by bylo nebezpečné, aby zůstali vystaveni po dlouhou dobu najednou.

Zamrkala jsem slepě znovu, a bylo to, jako zabroušené byl smetl pod mými víčky. Roztřepené nervy poškrábaný sami syrové proti mé vlastní tělo.

Vykřikla jsem.

"Sirana?"

"Něco ... změnil, starší," řekl jsem, skřípala zuby.

"Jak to?"

"Mé oči ..."

"Řekni mi, co cítíš."

"Ground sklo."

"To je ono. Oni spálili. Jděte dovnitř a obvaz oči. Mějte je zavřené."

Když jsem se potácel na nohy, neměl jsem tušení, kterým směrem bych se děje. Cítil jsem, Rausery ruce se pevně drží mé ramena a místo mě v jiném směru, než jsem byl v čele.

"Tudy. Rovně."

"Y-nemůžeš vidět ...?" Začal jsem se ptát.

"Ne, pořád nemůžu. Znám to místo. Neptejte hloupé otázky a dostat se do tmy."

Nijak jsem víc času dělat tak. V pouhých okamžiků mé sestry ke mně připojil, i když starší zůstal venku o něco déle.

Napadlo mě, jak jsem se cítil slepý v batohu něco, s nimiž se zabalit oči, že mi pavouci byli nervózní, plazí se rychle přes mé ruce a dělat malé skoky z místa na místo.

"Budu v pořádku," zašeptala jsem, myslel, že se na ně, když jsem pracoval se uklidnit, aby se mohl cítit taky. "Bude muset zjistit, jak se ti malí dělat ve světle stejně."

"Dobrý nápad," řekl Rausery jako tři z nás začal vázání naše oči. "Pochybuji, že D'Shea stvořil pro tento svět. Oni mohou zemřít, Sirana."

"Nebo se může jen skrýt," odpověděl jsem. "Mám spoustu sáčků a štěrbin."

"Pokud si myslíte, že ano. Jsou vaše potomstvo." Ona spráskla ruce v rukavicích a my jsme skočili. Měla naši http://yellowcomedian351.shutterfly.com/yellowcomedian351 href="http://www.dailystrength.org/people/4210115/journal/11481247">http://www.dailystrength.org/people/4210115/journal/11481247 pozornost. "Neberte ty Janovanům off. To bude trvat několik dní, než vaše oči léčit na místo, kde si můžete dokonce vidět v noci bez bolesti."

"Co-jak budeme lovit a dostat vodu?" Zeptal Gaelan.

"Proč si myslíš, že jsme se shromáždili navíc a jsme připraveni na další zkoušku:. Pohybující se v noci lesem, aniž by oči vůbec Měli byste být schopni to udělat teď, a pokud nemůžete, můžete si zaslouží, aby plácnutí do strom. Mezitím, bych se vyspat, když jsi byl. "

Chvíli trvalo, než se ignorovat bolest, dost dlouho na to drift do snění, ale nakonec se nám to podařilo.

*****

Naše cyklů se na určitou mučivé, spolehlivé vzor od tohoto bodu: slepá potravní, slepý běh, slepého boje, následuje chladné noci tvrdé lovu pro maso a všechny poživatinami, než se další oteplování ráno vydržel a obvykle zase spálil naše oči horké odpoledne, i když zdaleka ne tak špatné, jak se poprvé-a začal znovu od začátku. Dostali jsme více triků, jak zmírnit bolest nebo omezit škody, takže "sunblindness masku" z pružné kůře, například.

"Velmi dobré pro snowblindness, taky," Rausery řekl. "Sníh odráží sluneční světlo stejně jako kapalné vody. Světle žlutá zemina nebo křemen skále je nic ve srovnání s proudem třpytivých sníh."

Masky zablokoval nejhorší oslnění a chránit naše oči proti hoření, i když hráli tvrdě proti mé periferní vidění a těšil jsem se na dost acclimating, aby ji už potřebovat. I slepý, nemohl jsem vždycky slyšel, stejně jako jsem vždy měla v Underdark, a to proto, že více než ptáků a hmyzu.

Bylo to kvůli větru.

Nárazy pohyblivých vzduchu bičování přes naše uši byly jeho vlastní druh smyslové přetížení; to měnit ze dne na den a po celé každou hodinu, bez zřejmého vzoru. Začal jsem chápat, proč je povrch bytosti musely být zvyklý na určitou úroveň konstantní hluk. Řev vzduchu přes naše citlivé uši, často horší vyšší Vylezli jsme v těch horách, a to zejména tak na vrcholcích a hřebenech, mohlo dělat to, kde jsem ztratil i zrak a zvuk.

To bylo, když jsem se začala věnovat větší pozornost než kdy jindy, aby vůni a chuť a hmat. "Aklimatizace" Myslel jsem, že bude většinou pohled Ukázalo se, že celá moje tělo, a jak dobře moje mysl mohla zpracovávat nové detaily a rozpoznat nové vzory.

Brzy jsme zažili Sunburn na kůži stejně. Podle všech důkazů, Rausery se těšil na tento konkrétní lekci, protože to byl jediný čas, že používá její Feldeu, když nám tréninku. Jednoduše řečeno: ona chtěla, aby nás, jeden šukat každý den, na vysoké a plně vystavené slunečnímu záření kus hory

.

"Je to tradice," zasmála se, drží na zadní straně krku, když jsme se podíval na obrovské, rychle zelenajícím krajiny prostřednictvím našich masek.

"Tradice, starší?" Zeptal jsem se.

"Zasvěcení do kultury, předávané z černého bezu na mladší."

"Aha. Myslel jsem, že to" kalu snímky z kopce. "

Rausery zasmál nahlas, její hlubší hlas šlehačkou rychle pryč větrem. Ona masírovat krk. "Strip dolů a dárek pro mě, panna. Dívej se na povrchu, jak bych si blbče."

"Ano, starší," řekl jsem, když jsem odstranil svůj nově strakatý plášť a položil mnoho kousků mé uniformě na něj na plochém kamenném ostrohu.

Vzduch byl chladný, protože odpadnou teplo přímo z mé kůži a kalené mé tmavé fialové bradavky na úzkých místech. Vítr čechral vlasy a můj Mons srst stejně a jak mě hladil kolem ramen a pasu, boků a stehen pocit proudu potoka. Současně, cítil jsem přesně tam, kde slunce udeřil svou kůži, její energie děrování do vzduchu bez váhy, bez námahy, a prosakování do mě. Kdybych stál jedna cesta nebo jiný, věděl jsem přesně, kde byla moje pleť vystavena.

"Držte masku, modré oči. Dobře, teď. Poklekněte, to je dobře. Roztáhni nohy trochu víc. Dál ven."

Můj Starší dosáhl mezi mými stehny třít svůj pohlavní styk s ní rukou v rukavici, opíraje se špetka mé bradavky a hladila mé kůže, blokuje část Slunce, dokud jsem byl dost vlhká pro ni. Pak jsem cítil ji, aby pevně držel mé boky a vysuňte ji horkou a pevný Feldeu po mém trhliny. Přestěhovala jsem se boky kolem, rozkoš sebe a ji, slickening svou zbraň dřív, než by ho strčit dovnitř. Nakonec Rausery propuštěn moje prsa a opřel se trochu a já jsem věděl, aniž by se, že sluneční světlo je téměř rovná nade mnou; její prosakování tepla vrstvou má holá záda jako deku.

Napočítal jsem asi jedenáct různých odstínů zelené, jak jsem čekal, která mají být přijata, vše poněkud rozmazaný, protože jsem měl problémy se zobrazováním vzdáleností v tomto světle, ale nemohl jsem přiznat, že jsem se nikdy necítil takovou rozlehlost, jak to s celým mým tělem, když jsem klečel nahý na všech čtyřech na hraně vysoké, ploché skále.

Moje ruce svíral odvážný římsu jako můj starší potopil rychle naplnit svůj sex a pluh se na chvíli zastavil před jedním z nás přišel, a pak zase začíná ... zastavení ... pak začíná ... a pak přechodu na jiný otvor jak jsem mewled, přála by dovolte mi, abych vyvrcholení jako slunce spálil mé nahé záda.

Zkušenost byla legrace a nové, a mezi nárazově, jsem testoval jak daleko jsem mohl vidět, a dále, aniž by se závratě, lapal po dechu řídký vzduch jako Rausery prdeli můj netherhole. Ona nakonec mi dovolte, abych k vrcholu.

Následky zkušeností, nicméně, byl nešťastný. Úžeh zatmí šedé-černé tón mé kůže na fialové-černé a vyzařované teplo, jako by sluneční světlo sám byl unikající z mých pórů, ale pouze poté, co byl uzamčen v mé kůži dělat jeho poškození. Oblečení bylo vedro a skřípavý a bylo téměř nemožné ignorovat. Bylo to překvapení a znepokojující, jak naše kůže oloupané v malých, šedých pruhů po několika dnech a mých sester, a potřeboval jsem se připravit sebe ... ale aspoň, že část byla bezbolestná. Rausery říkal, že to nebylo tak zlé; bychom měli puchýře, jako by jsme si dát naši kůži nad svíčkou příliš dlouho. A po delší expozici, než že? Já bych si jen představit.

Byla to výborná lekce posílení jak moc Slunce a nedbalé expozici naší pokožky. Extrémní expozice bylo možné v případě příznivého počasí, stejně jako to bylo v chladném a vlhkém.

Do dvacátého pátého dne, naše vytrvalost se natolik zvýšila, aby mohli jít v poledne na sobě masky a udržet naše kukly nahoru. Některé deštivé dny, dal se naše oči tolik potřebnou úlevu. Na slunečné dny, i když jsem mohl zachytit její záblesky, že Sky Blue, které bych chtěl vidět, když jsem nemohl uvěřit, kolik tepla zabušil na mě shora, když jsem šel ven na přímé sluneční světlo. Nebyla jsem zvyklá na pocení tak snadno, a byl vděčný za ty neustále se měnící vítr a vítr i v jarní chlad.

Moji pavouci začal cestovat se mnou v jejich obalu, spíše než zůstat v jeskyni, a podle očekávání se jim nelíbilo světlo vůbec, když přijde v noci i za svitu měsíce. Pokud jsem se snažil přinutit do Slunce, které by jen zalézt hluboko do mého rukavice nebo likér http://www.dailystrength.org/people/4205505/journal/11495977 a nebylo možné získat bez jejich drcení, dokud jsem šel zpátky do tmy a nazval je ven na vlastní pěst. Budou poslouchat, ale ne na úkor své vlastní přežití, pokud tam byl žádná hrozba pro mě. Musel jsem připustit, že slabost pro tuto zbraň a zvážit jej ve svém blízké budoucnosti.

Moje sestry a já jsme měli bezpočet příležitostí vidět tak mnoho tvorů, kteří žili v lese, ve dne iv noci. Bylo jich tolik a nikdo jedlý, že bych odmítají jíst. Měl jsem velkou důvěru bych hlady tohoto množství, a to i na vlastní pěst, i když jsem si začal všímat zvýšené hlad, který měl být v souvislosti s mým těhotenstvím. To bylo ještě předtím, než další rostliny začaly růst s oteplováním a prodloužení každý den. Underdark nikdy produkovat tolik potravin jednoduchý stávající.

Shromažďování jídlo se stal naším jediným zaměření po dobu několika týdnů, jakmile jsme byli v soutěži s ptáky a hlodavce u některých hub, lesních plodů, ořechů a květů. Věděl jsem, proč jsme byli mletí a lisování těchto energetické tyčinky teď: jsme dělali nejen něco pro nás, ale také shromažďování dost jídla pro Rausery aby zpáteční cestu zpátky dole

.

Trvalo dalších patnáct dnů, aby mohli jít ven bez masky s mým kapuci za denního světla, a pak jsem věděl, že názvy obchodu pro téměř všechno, co jsem viděl, a moje mysl pracoval nepřetržitě, přičemž v mých zdrojů, úhly stále měnící se stín, a překážky na zemi a rostlin. Důvěra sladěny naše ramena, když jsem zahlédl moji sestry stonek les se mnou, a já jsem se začal těšit na více než na této hoře, kde bychom žili i do tohoto období obnovy.

Lituji jen toho by bylo, že bychom to není vidět spolu, a já jsem musel doufat, že Rausery je a Shyntre dary poznání by mělo stačit pro každého z nás vrátit. V této klidné krajině postrádající rasové hrozeb, to vypadalo jako pošetilé naději. Měli jsme to opravdu bylo testováno ještě. Když jsme byli, byli bychom sami. Tento povrch místa, ohřeje shora nejjasnější hvězda na obloze, bude stejně nemilosrdný chyb, jako i Underdark a propasti.

Když jsem o tom přemýšlel, měla jsem strach, více na mých sester než já sám. Gaelan byl mnohem opatrnější a méně používané k solitérní, self-nařídil úkoly, než jsem byl, a Jael ... ona byla jen tak mladý stále. Neměla možnost zrát příliš nad když jsem ji poprvé potkal v bitvě. Je pravda, že jsem byl jen patnáct nebo dvacet let starší než ona, není moc vzhledem, což je mnohem méně i než v letech, které oddělených Shyntre a Auslan, ale ...

.... Ale já jsem byl nucený změnit z výzvy i mimo Sesterstvo, který byl významný sám o sobě. Kain. Lana. Kerse a Wilsira. D'Shea's vlastní donucení, její jednotka a její soupeření, a Auslan uzdravení a vize. Jsem přežil všechno. Mohl bych to znovu, a já bych nosit své dítě svézt na tak dlouho, jak to jen šlo. To byl největší tlak na změnu.

"Nejstarší z vás bude vydáte jako první," informoval nás Rausery po jednom posledním noci přípravy jedenáct dní po jarní rovnodennosti. Dívala se na Gaelan.

K její cti, moje sestra jen přikývl. Byla očekával, stejně jako Jáhel a já jsme byli; my jen čekali na Rausery aby hovor.

Starší řekl, "Řekni mi ještě jednou, kam jdete."

"Západ, do lesa na druhé straně tohoto pohoří," upozornil Gaelan do naší pravici, v opačném směru, kde mi řekl, že cítil Ley linie vedoucí k Necromancer. "Existuje více lidských hlídky a rezidence, a Warpstone kult leží hluboko uvnitř. Musím zničit jejich" domácí "kámen na závažné souvislosti s jejich matrona moci."

"Pamatuj si můžete také muset projít dvěma horskými průsmyky."

Gaelan přikývl. "Možná hlídané trpaslíky, ano. Nebo najít způsob, jak kolem nich."

Rausery přikývl a posunul svůj pohled na Jáhel místo mě. "A ty?"

"West, také," odpověděl Jael bez větších skloňování, "ale dál na jih přes jinou průchodu. Vyhledat většího města, postavený výš, ale ne daleko od velkého jezera. Jezera, hrad, Manalar."

Rausery přikývl. "Budete muset potvrdit své jméno v případě, že se změnil. Koho hledáte?"

"Léčitel, válečník volal Godblood. On má pravděpodobně jiná jména."

Mé oči se zúžily trochu, jak jsem si myslel o tom. "Ví, že bydlí tam?"

Rausery naklonila hlavu. "Myslel jsem si to. Jedeme pryč jen vize královny na tento jeden."

"Co jsi jí řekl přesně, Starší?"

"Ona říká, že ho najde na Mandalar v teplých obdobích roku, a ona by mít pravdu, protože to bude trvat tak dlouho na Jáhel se k němu dostat."

Cítil jsem podivnou pramínek hod po zádech i přes můj starší logiku; bylo nepotí, ale to se cítím nějak zima. "Ano, ale ... pokud to není jeho domov, pak by mohla být akce, aby ho tam místo toho říkat v té době."

"Jako třeba?" Zeptal Gaelan.

Pokrčil jsem rameny. "Potřeba léčitel, nebo bojovník. Oba společně naznačují, neklid a smrt."

Rausery začal usmívat, její tmavé rudé oči na mě dívá upřeně. "Válka. Zajímavé. Jsem zapomněl, jak čerpat z nevyřčené stejným způsobem D'Shea dělá občas. Ty by mohly být v pořádku, většina organizované konflikty mezi skupinami lidí se stalo v teplém období."

Zavrtěla svůj pohled na. "Jael, budete muset dávat pozor na hlídky mnohem dále ven z města, než jsme vám řekli, další den nejméně. Použijte jakoukoliv metodu přestrojení k dispozici. Můžete paměti, kde Undercroft je? To bude vaše nejlepší místě vstupu, ale nejdou do, aniž by alternativní výstup stejně. Budete muset studovat. "

Jael přikývl strnule. "Ano, starší."

Nakonec Rausery se ke mně obrátil. Mluvil jsem jen na vzhled.

"Jedu na východ do silové čáry křižovatky a staré věže, kde Necromancer pobývá. Jsem se ho zničit ... tak nějak."

"On je stále naživu tělo přes jeho kouzlo, můžete ho porazit, pokud se dostanete dost blízko," řekl Rausery s lichým známosti. "Překvapující mu bude nejtěžší. Jen ho spálit a rozptýlit popel, aby se ujistil, že to není nějak znovu stoupat."

I naklonil hlavu. "Už jsi ho neviděl, Starší?"

"Byl tady před dvaceti lety, ano," řekla klidně.

Sex seznamka, která vás nezklame.

"Slyšel jsi jim," řekla Keith. "Vezměte si ty zatracené kalhoty."

Vypadalo to, jako volba likéru byl svlečen ze stolu. Takže zatímco Keith se jak je požadováno, otáčení jasně červená, jak to udělal, jsem vzal lahví skotské a tequily a dát je zpět do baru.

"Taky dobře," poznamenal Karen.

Bylo jasné, že Keith se těší na zápas. Máme rychlý pohled na stan v jeho "tighty-whities", než vklouzl zpět do svého křesla, ubrus skrývá důkazy.

Kdybych byl trochu nervózní, další ruka, jsem si jistý, Keith začal potit kulky. Musel nabídl nějaký druh modlitby, protože vytáhl flush na matici. Měl jsem pokorný pár trojek, ale stále ještě Sue porazit.

"To," pomyslel jsem si, "by mohlo být ono. By se neodvážil jít tak daleko? "

Vstala a tiše sundala kalhotky, její skluz horní stále skrývá téměř vše, od pohledu. Stalo se jen o úrovni rozkroku, a vklouzla zpět do svého křesla, než jsem mohl ještě potvrdit, že byla červená hlava po celém těle.

Keith se podíval na Lindu, objevit trochu strach.

"Jděte napřed, já vím, že umíráš vidět." Zasmála se.

"Ehm, Karen?" Řekl nakonec a kývl na hrudi.

Mohla dobíral si ho a vzal z ní kalhotky, ale byl to dobrý sport, o tom. Vstala a otočila se k němu zády, ukazuje nám její červená tanga.

"Je to pro mě těžké si to ta zatracená věc vypnout, můžete mi pomoci?" Zeptala se ostýchavě, ohlédla se přes rameno na Keitha, a dává mi vzkaz.

Keith vstal, jeho kouzelná hůlka ukazuje přímo na momentální centru jeho pozornosti, a odepnul Karenin podprsenku pro ni. Otočila se a spustil ho ruce, částečně pokrývající její nádherné kopce před posadila. Pak sáhla a třel její prsa, její tvrdé bradavky vestoje jako bodce.

"Máš pravdu, Lindo, to je tak mnohem pohodlnější."

Keith byl míchání karet nervózně. Myslím, že jsme všichni uznat, že příští ruka zabiják. Někdo, nebo možná dva, to bude nahý.

Když nikdo nic neřekl o dobrých 10 sekund se zabýval karty. "Tři divoká."

Na své čtvrté karty, Karen se zasmál a zvedl oči k nebi. "Děkuji vám."

Měl jsem nevyžádané pošty. I držel krále a Jack of spades v naději, že pro vysoký pár. Věděl jsem, že když Karen vyhrál Keith by být nahý, a šance, že bych neměl být pozadu. Doufat v nejlepší, co jsem nakreslil tři karty. Deset rýče a dvě trojky. Jsem vytáhl straight flush.

Karen vytáhl jeden. Poté, co jsme všichni měli své karty, vyskočila a hodil je dolů. "Přečtěte si 'em a plakat chlapců, čtyři esa." Měla dvě esa a druhý pár trojek.

Keith jen zasténal, a Sue se zasmála nahlas. Položila své karty na stůl a vše, co měl, byl pár devítek.

Málem jsem nechtěl dělat.

"Promiň zlato, ale tentokrát ne. Straight flush." Řekl jsem jí, rozprostření karty.

"Děláš si ze mě kurva prdel?" Řekla Karen, s divokým pohledem v očích.

"Omlouvám se." Ale nebyl jsem, opravdu ne.

Keith a Linda odhodili karty, a chichotání Sue od několika minut předtím, než se stal váhá Sue, poté, co ztratil ruku.

Viděl jsem, že se projednávání odvykání. Chtěl jsem se zeptat, Linda sundat kalhotky. Podíval jsem se na ni a snažil se rozhodnout, jestli mám čekat na Sue, v případě, že Linda zbaběle ven, ale Sue ne. Linda se rozhodl z mých rukou, zvýšení její roztomilý malý zadek ze židle a posuvné její kalhotky a hodil mi je. Tam byl, nejhezčí dívka, kterou jsem znal, jen asi půl metru ode mě pryč, úplně nahá. Její nasáklé kalhotky byly na mém rameni, a já jsem mohl cítit její vůni, aniž by se snažil, bylo to opojný. Bohové se s úsměvem na mě dnes večer.

Myslím, že se rozhodl ji pro Sue. Sundala si vršek, úplně nahá teď, vystavuje malá prsa s velmi varovných bradavky svraštělé nahoru, prosit, aby byl nasáván. Byla krásná, mnohem hezčí, než jsem si myslela, že být nahý, a cítil jsem, že můj vlastní penis stále zoufale těžké.

"Je to tak?" Zeptala se Sue, sedí tam, pokrývající její prsa s rukou. "Ještě jsme ztratili?"

Keith se rozkašlal. "Mohli bychom změnit hru trochu," začal. Podíval se na Lindu, který ho s pohledem upřeným opatrně. "Dalo by se říci žádné další poražené, jen vítěz může udělat jeden člověk vzlétnout něco."

"Ale my jsme už nahý," řekla Linda, která je samozřejmá. Lahodně jasné.

"No, možná, pokud nemáte oblečení, jsi to mohl udělat odvážit." Řekl váhavě.

Sakra, to byl odvážný plán. Hra už šel daleko za cokoli, co jsem kdy očekával.

Linda vstala a její úžasné tělo mi vzal dech. Její tan linka stála proti ní nebeských prsa, bradavky velké a velmi barevné. Její boky sashayed jak se pohnula, a moje oči byli nuceni dívat se na její druhé linie bikin, a upozorňuje, že ona byla velmi nakrátko ostříhané tam dole, tmavě hnědý trojúhelník, směřující do země zaslíbené. Přešla do kuchyně a zhasl světlo. Všichni jsme sledovali, uchvácen. Pak šla do obývacího pokoje a vypnout to světlo. Zavřela dveře do chodby. Pak šla ke zdi a otočila se stmívačem, snížení stropní světlo, aby ne víc než záře. Když se vrátil ke stolu, mohl bych přísahat, jsem viděl lesk vlhkosti sledování čáry dole na vnitřní straně stehna.

Vzala své místo opět s úsměvem a natáhl se pro karty. "Můj problém."

Sue se naklonil ke mně. "Jacku, mohl bys mi další pivo?" Viděl jsem, že byl stále v rozpacích vstát, a byl v blízkosti tabulky, její paže dělá moc dobře práci na zakrývání své dobroty. V té chvíli bych udělat téměř cokoliv Požádala mě, abych dělat. Tak dlouho, jak ona zůstala ve hře.

Stál jsem v mé tričko a boxerky, můj značné hard-on mával

.

"Ujistěte se, že dva," řekla Karen s prohnaným úsměvem.

"Proč ne, aby to kolo," řekl Keith.

Šel jsem ven na zadní verandě, a zjistil, 5 piv plovoucí v tajícím ledu pivní vany. Vrátil jsem se a šel kolem stolu jejich otevření v pořadí a složení je kolem. Byl jsem drzá, otevřeně ogling každá z žen, když jsem jim dal jejich piv. Zpět na své místo jsem se napil z dolu a podíval se na karty. Čtyři, devět, deset, jack, královna. Snažil jsem se být v pohodě, sotva vidí karty, tajně pokukování přes vrchol a brát v Linda neuvěřitelné páru, a nemám na mysli karty.

Držení dech jsem se zeptal na jednu kartu. Linda mi dal osm. Bohové pokeru se s úsměvem na mě dnes večer.

Jako výsledek, Karen mi dal jí kalhotky, na Keitha radosti. Sue a Linda vydechla obrovské úlevu, když jsem podal žádost. Sue dělal nějaký druh vtipu, a já jsem se naklonil a zašeptal jí: "Příště budu volbou tě."

Byl to můj problém, ale Sue zvedl karty a začal míchání. No, jsem neměl v úmyslu způsobit problémy v tomto bodě. Vypadalo to, jako kdyby se snažila pomoct ven, ale bezvýsledně. Linda je přírodní full house snadno vyhrál.

Zatahala na mé tričko. "To musím jít."

Nechtěl jsem se hádat, a přitáhl si ji přes hlavu.

"Ach, milý!" Řekla Linda, natáhl se a dotkl mého ramene.

"Ty jsi takový vtipálek," zasmál jsem se natáhl a dotkl se její paže, "Ooh, pěkný." Jak jsem si třela ruku otočila ke mně, takže moje ruka potřete před sebou vystavené oko. Jsem jasně cítila, jak jí tuhý malou bradavku. Byl jsem v žádném spěchu vytáhnout mou ruku.

"Zlobivý chlapec," řekla a plácl mě za ruku. Ale ona řekla, že s úsměvem.

Karen se zabýval, a Keith vyhrál tenhle. Nějak jsme kluci byli sotva visí na. Šance jsou proti nám. Ale ne rukou.

Všechny tři dívky byly nahé. Není-li mě požádal, abych odstranit mé šortky, měl někdo odvážil blíží.

Nevím, jestli to bylo zbabělé věc, nebo statečné. Ale on si vybral svou přítelkyni, Linda.

"Linda, troufám si tě strávit další kolo pod stolem. Způsobují potíže."

To trvalo jen chvíli pro ni zasuňte pod stolem. Ubrus s ní účinně schoval úplně.

Bylo Keith dohoda, a zatímco on se zabýval, můžeme vidět, že Linda byla skutečná potížista. Každý ostatní dívky vyjekla a posunul se svých židlí po Linda udělal něco, co se na ně. Pak jsem viděl úsměv na tváři Keith dobu jedné sekundy. Tušil jsem, proč krátce po něm. Jak jsem žádal další tři karty pro mé smutný pár 10 let, cítil jsem ruku klouzat až jeden stehna, pak na druhou. Pak se její ruka třela můj penis. Byl jsem trochu v šoku, když její ruka vklouzla do mých boxerek a uchopila můj penis pevně, hladil ji. Když její vlhký jazyk se připlížil vnitřní stehna jsem skoro vyskočil.

Sue vyhrál. Když položila tři králové, Linda vylezl zpod stolu.

"Nemůžu být vybrán pro trest to kulaté, ne? Protože jsem nedostal hrát?" Zeptala se.

"To zní fér," řekla jsem a snažila se mluvit normálně, zatímco můj kolibřík srdce usadil zpátky.

A tak rychle, jako to, že jsem nahý. Sue si pamatoval svou malou hrozbu z předchozího kola, a rozhodl se, abych odstranit mé spodní prádlo. Což jsem pod krytem ubrus.

Všichni jsme byli nazí, ale Keith. Měl vyhrál. Ale nikdo neříkal, že hra skončila. A já jsem nehodlal.

Linda se zabýval karty. "One-Eyed Jacks a muž se sekerou," oznámila.

Když král Diamonds usmál se na mě z mé ruky, jsem se usmál.

Můj trojice porazit Karen. Ona byla nikdy mi odpustit jen bití ji čas od času.

"Sue, vzpomenout si, co Linda http://adamantemissary08.jimdo.com udělala?" Zeptal jsem se jí, usmíval se ďábelsky.

"Ano," odpověděla pomalu, opatrně.

"Jsi na řadě. Ukaž jí nahoru."

Sledoval jsem, jak se zhluboka nadechl, STEELING sebe pro tuto práci. Byla to voják, a sklouzl pod stůl bez stížností. Můj problém.

Sue byl svazek překvapení. Bylo to dokonce i několik okamžiků předtím, než se dostal Keith skočit na židli. Nevšiml jsem si žádnou odpověď od Karen a Linda, takže si myslím, že mu dává veškerou svou pozornost, tam na chvíli.

Ale já jsem nebyl ignorován. A když jsem dostal nějakou pozornost, bylo to těžké přehlédnout. Sklouzla jí ruce nohy, všude kolem mé erekce, aniž by ho dotkl. Cítil jsem její tvář opřenou mé vnitřní nohy těsně nad kolena, a její dech byl teplý proti mé koule. Nakonec jí prst vysledovat linii až můj penis, a pak pomalu obklíčili ho. Cítil jsem její rty přitiskla mou nohu, jen pár centimetrů dál. Poté, nejvíce překvapivě, cítil jsem její jazyk vysledovat linii mé nohy, a pak pomalu celé délce mého penisu. Zoufale jsem chtěl, aby se mi do pusy, ale ona nikdy šel tak daleko. Byl jsem sotva schopen správně rozdat karty. Naštěstí ruka skončila rychle Karen vyhrávat, jinak bych ji ztratil.

Podívala se na Keitha a dostal zprávu. Měl prádlo dřív, než Sue byla celou cestu zpět do svého křesla. On byl poslední. Byli jsme se konečně všichni nazí.

Všichni jsme byli trochu nervózní, čekal, jestli by někdo volat mimo hru, nebo co to se stalo. Potom Sue prolomil ledy.

"Můj problém, že jo?"

Bylo to, a ona byla až do svých triků znovu. A lépe se na to čas. Deuces Wild, ona měla dva znovu. "Páni Jacku, myslím, že je to na tobě" down-under ". Proč byste to udělat dvě ruce, tentokrát?"

Netrvalo dlouho nikoho uvědomit důsledky z toho. Další ruka, se všemi nahá, budu sdílet prostor pod stolem s někým.

Vzal jsem léky jako muž, a vlezl pod stůl. Bylo to velmi tmavé a trochu dusno. Kdybych měl nějaké pochybnosti, pokud jde o jejich záměry a ochotu, to bylo všechno vyjasnilo se. Dva ze tří dívek, seděli na předním okraji svých křesel, jejich kolena široký, a jejich nohy zastrčila zpět z cesty. Sue nohy byly otevřené bit, ale přešel na kotníky.

Co je člověk dělat?

Vzhledem k tomu, že se Karen obchod, jsem ji nechal na konec. Nemohl jsem odolat jít s Lindou. Jsem toužil po ní tak špatně, a tak dlouho, a tady byla, zdánlivě nabízí své poklady na mě. Nechal jsem stopu polibky až stehna před použitím mé ruce hladit její nakrátko ostříhané kočička. Byla tak mokrá, jak jsem si myslel, a já jsem třel její šťávy nahoru a dolů rty před otevřením ji a fouká lehce přes její klitoris. Naklonil jsem se a dal jí malou pusu, rty na rty, a jeden dlouhý lízat, než se vydáte na Sue.

Naughty Sue. Ona mě sem poslal, a chtěl jsem, aby co nejvíce z mé jedné příležitosti. Sehnul jsem se a zkřížené nohy, jemně šíření je od sebe. Ona mě bojovat vůbec. Sklouzl jsem rukou pod její zadek a dal jí náhle zatáhl vpřed, vpravo k okraji sedadla. Slyšel jsem, že její vzdech, vyvolat smích od zbytku davu. To vydechnutí Zdálo se, uvolnit spoustu napětí, a slyšel jsem trochu Joking se děje, když jsem přinesl pusu až k okraji jejího honeypot, jemně fouká přes kůži. Její nohy otevřel tad více, jen na pozvání jsem hledal. I vrhl dovnitř, olizoval jí pevně shora dolů, což vyvolalo další "Oh!" od ní. Pak jsem pronikl ji s mým jazykem a sála její malé klitoris. Jeden poslední kousek na její zadávací klitoris, a já jsem ji opustil pro mou Karen.

Znělo to, jako by byli skoro hotovi kreslení karty, takže jsem neměl moc času. Natáhla jsem se a promnul si ji, okusování na stehně, když jsem nechal své prsty jí proniknout. Tentokrát byla řada na ní, aby zalapal po dechu, čímž se další sbor smíchu.

"Chudák Keith," slyšel jsem Sue vtipálek, "žádnou pozornost pro vás, chudáčku?"

Slyšení, že jsem nemohl odolat. Se dvěma prsty pohřbených uvnitř Karen rány, dosáhl jsem se a udeřil Keithovu tuhý penis s mojí prostřední prst. Málem vyskočil ze židle, které rozbil všichni nahoru.

Vrátil jsem se do prstoklad Karen, až jsem cítil ruce na zádech. Obrátil jsem se najít Linda pod tu se mnou.

Ji chtěl jsem to špatně, a já jsem byl tak zatraceně vypracoval, že jsem šel na to. Vzal jsem její obličej do dolu a políbil ji vášnivě, běží mi ruce nahoru a dolů její tělo. Nakonec rozbil ho a šel dát Keith nějaké ústní pozornost. Sledoval jsem v úžasu, jak se olízl hřídel. Pak zvedla zadek a podíval se přes rameno na mě.

Byl to nepopiratelný nabídku. Plazil jsem se za ní jen při pohledu na té neuvěřitelné zadek, takže dokonale kulaté a holé. Hladil po tvářích, baňkování je v mých rukou, naklonila jsem se k ní chuť, ale úhel je špatný, a byl jsem sotva schopen lízat zadek, to nevadí, že lákavé kočička. Já se plazil vpřed, moje stehna přitlačí zadní části její, a sklouzl můj pulzující raketu dolů její zadek trhliny před podáním ji u vchodu do její sladké tunelu. Stačilo snadný stisk, a já jsem vklouzl do ní. Mohl jsem umřel hned poté. Její píčo cítil v ohni, když jsem klouzal celou cestu až v mé koule. Na další mrtvici cucala Keithovu penis do úst, když jsem jí v prdeli.

Moje první trojka byl s dívkou mého nejlepší kamarádky, pod nosem mé vlastní přítelkyni, zatímco on měl jeho penis olizovat - nikdy nevím, byl jsem s ní spal na druhém konci. Natáhla jsem se s jednou rukou a hrál si s Sue, zatímco kurva Linda. Podíval jsem se vidět, že Linda byla i naughtier. Zatímco stále připojen na obou koncích měla prsty nahoru Karen!

"Jacku, ty jsi udělal." Slyšel jsem, že Keith řekl, a rychle jsem vytáhl z Linda. Stejně jako jsem se vyšplhal zpátky na své místo, Karen zalezl pod brát své místo.

Podíval jsem se na Keitha přijít na to, kdo měl dohodu, a než jsem se mohl ještě zeptat, jsem byl pohlcen pod stolem. Z pohledu na Keithovi tváře, aby byl on. Podívali jsme se na sebe s úsměvem, protože naše přítelkyně nás vyhodili.

Podíval jsem se na Sue, který chytil oči jen na vteřinu, pak se začervenala takovou tmavě červenou jsem si myslel, že by projít ven. Odvrátila se, sbírat karty, a já jsem mohl vidět její hrudi vzdouvání. Byla již snaží zakrýt její ňadra.

Odstrčila karty ke mně, a já jsem nemohl uvěřit, že jsem chtěl, aby se pokusili hrát ruku karet, v tomto stavu. Míchal jsem je a rychle rozdány tři ruce, nic divokého.

Sue byla v nesnázích. Bylo to dva ku jedné proti ní, a ona byla nejslabší hráč daleko. Přesto jsem musel odevzdat ho k ní, ona udělal to tak daleko, a vzal na každou výzvu.

Požádala o 4 karty. Prošel jsem jí je, poté, co byl vyřazen své čtyři karty. V tu chvíli můj nádherný blow-job zastavil, jen aby se znovu spustí po několika sekundách nárazy a šustí pod stolem. Když byl můj penis pohlcen teplé rty, uvědomil jsem si, že holky se zapne. Byl jsem vtažen Linda. Pouhá myšlenka na to mě přivedl přímo k okraji.

"Tři." Keith opakovat, konečně dostává mou pozornost. Byl shrbeně způsob, jak se ve svém křesle sám k dispozici Karen.

Prošel jsem mu své karty, a vzal dva pro sebe. Měl jsem tři královny a hledal v dobré kondici. Byl jsem skoro líto. Nevadilo by mi, že v této tabulce dobře.

Sue se již obrátila na svého nic, eso. Keith se ukazuje pár 9 let. Ale já jsem byl tak daleko těší Lindin ústní pozornost, že jsem nemohl ani slovo. Jen jsem se otočil karty, a křivý prst volání Sue nad.

"Polib mě, dokud jsem přijít Linda úst," řekl jsem jí, "a pak pod stolem s vámi."

Její oči pálily, když zvedl okraj ubrusu, kompletně až na stůl. Dívali jsme se spolu jako Linda je dokonalá tvář posunul vpřed, zaplavovat můj tlustý penis do její červené, kulaté rty.

"Ty hajzle," zavrčela otáčení můj obličej a políbil mě hluboce, její jazyk mě skoro znásilnil svou intenzitou.

Bylo to příliš mnoho, a zasténala jsem, když jsem cítil, cum zahájení samotné z mých koulí. Linda zmírnil zpět právě včas, při mé semeno do úst, a to po krku. Ona pokračovala v sání, přičemž to všechno, a měl jsem hodně dát.

"Bože, cítil jsem, že odtud," vydechl Sue mi do ucha, přerušil polibek. "Ona bude mít, aby mi ukázal, jak na to."

"Co je s Tomem?" Zeptal jsem se konečně odvážil pustit předmět, který byl váleli v zadní části mé mysli.

"Seru na něj. Pokud nemůže zůstat střízlivý dnes, s nejdivočejší, nejbláznivější hovno se děje, a šance, aby konečně donutit vás, opravdu, pak doufám, že se neprobudí za týden, a já jsem bowlegged předtím, než jsem se odejít dnes večer. " Znělo to víc než jen trochu zlobí.

"Slibuji, že budu dělat moje nejlepší o tom bowlegged části," řekl jsem jí, natáhl a uchopil její malé prsa v ruce, máchal její svraštělé bradavky.

Červenající se, ona se zasmála a řekla: "Budu tě držet na to, kovboji. Ride mi dobře. Tvrdé a dlouhé. Nechat se mokrá." S tím se uvolnila pod stolem, tady vedle mě, a byl brzy šeptá s Lindou přes jemnější body hltat můj citlivý penis.

Podíval jsem se na Keitha, a on klesl na kolena a byl kurva někoho, kdo byl pod stolem. Jeho boky se tlačení dopředu silně, a s Lindou a Sue viditelné pro mě, věděl jsem, že Karen byla na přijímacím konci svého pólu.

Podíval se na mě a měl milost vypadat alespoň trochu v rozpacích.

"Nechci vyhrát další ruku," přiznal jsem.

"Seru na Karen je horký!," Zasténal, ignorovat mé prohlášení.

"Hell yeah. A Linda ústa je to, že sny jsou vyrobeny z."

"To není prdel," zazubil se, zpomaluje jeho tlačení.

Byl jsem tahal pod stolem, a uvědomil jsem si, že hra skončila. Nechal jsem mé dva nové milenci přetáhněte mě z mého křesla a pod stolem. Byl jsem objal a téměř udusil pod oceánem hladké ženského těla. Byl jsem hodoval na Lindiny prsa, pak Sue. Tam byly ruce po mně, a já jsem byl šťouchl a zkoumal pod pasem. Byl jsem schopen se dostat prsty do jedné z dívek, ale nebyl jsem si ani jistý, který. To bylo směšně plno tam dole.

"To je šílené," zasmál jsem se a vylezl zpod stolu, se Linda a Sue mě koncové úzce. Jakmile jsme se vyčistila okraj, byly mi překulil se na záda, a Linda se snižuje její jemně oříznuté, hezká, hnědé vlasy kočička na mé čekací úst. Současně Sue byla cvičit své nově naučené ústní dovednosti na mé bolavé penis. Jedl jsem Lindu za všechny, že jsem cenu, až přišla tvrdě na tváři, skoro mě dusil, když se usadila svou plnou vahou přes nos a ústa. Jsem lapal po dechu, když se konečně odplazil, ale nebyla dána moc oddech jako ona a Sue obchoduje místa.

Toužíš po kvalitní sexy seznamce?

To je čistá fikce a všechny aspekty jsou z mé vlastní představivosti, i když některé části bude pravděpodobně znít podobně v závislosti na tom, kolik fantasy čtení, co jste udělal.

Pokud máte nějaké problémy s tím, co mám psát, dejte mi vědět, ale pokud se chystáte jen dát mizerný zpětnou vazbu, jak v "to naštve," pak jít mráz sebe a doufám, že budete potřebovat nový onanista ... Nyní, pokud máte nějaké pozitivní zpětnou vazbu dejte mi prosím vědět.

Jo a pár věcí, které byste mohli všimnout, většina postav se nebude nějaký horký Rockin 'stud, který vypadá jako Adonis. Můžete říci více než použitý a znovu hrál? Také, jestli jsem někdy mít sadu souboje jazyků Mohl bych zastřelit sám. Pokaždé, když jsem narazil, že nemohu pomoci, ale vidět, jak čelí off na 20 kroků se zbraněmi, a to je prostě špatně ... Oh, nějaké sexuální vztahy jsou 18 +.

Díky Somaluna pro přezkum a dělat návrhy k této kapitole. Po mém chvástat se v poslední kapitole s Geoffem a Mari Vracím se zpátky na více stylu, když jsem původně začal psát. Pokud má někdo problémy jít najít jiný příběh číst. Musím se omluvit za zpoždění v tomto, ale já se zabývám některých lékařských a osobních problémů v posledních několika týdnech. Doufám, že každý má v této kapitole a potěší jakékoliv a všechny připomínky jsou velmi ocenil.

Kapitola 8

Zatímco Dan mluvil s Allyson její bratr Geoff strýce, mluvil k Sylvii a Paulu. "Jak už jsem říkal, že tě jako svého druha se od svých dluhopisů pomoci s ní, i když unmated, pomůže stabilizovat ji." Podíval se mezi oběma z nich a poplácal kolena. "A teď pojďme do mé dílny a můžete začít. Jen tak víte, dnes bude trochu prelimary zkoušku pouze."

Vstal a pokynul jim, aby vstát a následovat ho. Když to udělal, že Mari vstal, jak dobře a šel s nimi, a měl ji za paži kolem ramen dívky a dal jim k sobě. Šli mlčky, až došli ke dveřím strýce pokoje povzdechla si. "No já jsem tě tu nechat. Myslím, že budu sbírat můj kamarád a jít a usadit se a relaxovat. Dvojčata se snaží buď kopat moje žebra, nebo moje ledviny ven." Přejela břicho a volné košili měla na opravdu ukázala, že je těhotná, když ho přejel.

Sylvia okamžitě ztuhl a pak ustoupil od ní. Její oči byly otevřené dokořán a teror rozhodně ukázal. "No děti, žádné děti, ani mít děti." Její výkřiky byly čím dál horší a Paulo přešel a objal ji. Její teror by mohl být pocit a cítit kdokoliv v okolí. Byla to jedna z věcí, které ji trochu rozbité.

"To je v pořádku Sylvia, to je v pořádku. Mari je dobrý člověk, a ona nebyla nucena nést mláďata nějakého mužského." Paulo měl nějakou představu o tom, co si prošli i když to bylo těžké pochopit. Vstoupil mezi ní a Mari a přinutil ji, aby se na něj podívala. "Podívej se na mě Sylvia. Podívej se na mě, a poslouchat své budoucí kamarád. Ten, který byl přidělen k ochraně vám muže váš otec přijal jako jeho a vaše Alpha. Ona nebyla nucena k sexu nebo otěhotnět. Dan by nikdy povolit nebo tolerovat ji. " Opřel si čelo o její a natáhl k ní a snažil se udělat dojem na svou pevnou víru v to, co říká.

Mari si nemohl pomoci, ale stojí tam v šoku, když holka vyletěl ven. Co to sakra bylo, že přichází z které si myslela, že Mari byl nucen mít štěňata. Ne, ona nebyla v plánu na to, ale ona nebyla nucena nosit. Teď, když byla těhotná, opravdu rád, že jsem měl možnost a čest nést jeho mláďata stejně jako ona bude poctěn nést Geoff je jeden z těchto dnů.

Strýc zavrtěl hlavou a kývl na chodbu a ona se otočila a spatřila Geoff blíží. Mari se otočil a pomalu spěchala chodbou a téměř se na něj vrhl. Nemohla uvěřit, že se bojí o dívce, která špatně a ona ne dále. Její úzkost byla vyzařující do obou Geoff a její Alpha. "Vezmi mě do našich pokojů, prosím." Byla téměř se slzami v očích na to, co udělala pro chudé dívce, i když si nebyl jistý, co udělala.

~ ~ ~

Geoff omotal ruku kolem ramen a pomalu ji vedl chodbou Paulo a strýc pokusil utěšit dívku. "Vím, že jsi nechtěl, aby ji vyděsit. Myslete na první noci, že jsi tady a Gettie roztaveny." Bylo to jemné připomenutí, jak se jí podařilo získat její asistentka.

Tiskla se na něj. "Já vím, ale Gettie není rozbité dítě. Ona nemusí být nejostřejší nůž v bloku, ale to není rozbité a poškozené dítě." Nakonec dosáhl svého apartmá a jednou uvnitř otočila a zabořila tvář do jeho hrudi a začal plakat, protože ona byla tak rozrušená.

"Hush láska. Vím, že jsi nechtěl, aby ji vystrašit, a tak se strýček a Paulo. Nakonec se jí snad bude akceptovat, že jste se nesnaží nic dělat. Teď pojďme si lehnout a odpočívat." On ji nutil k posteli.

Mari zavrtěla hlavou. "Myslím, že bych raději namočit na chvíli jako první. Jsem zdůraznil, stačí, když nemám máčet v nějaké teplé vodě a vonné soli nebudu moci relaxovat." Otřela si tvář na jeho hrudi a dal mu vodnatou se usmál a vybídl ji, aby se posadil, zatímco on běžel vanu pro ně. * Mami já budu mít s Mari na chvíli. Měla špatný start před pár minutami. Uveďte, prosím, mou omluvu pro každého, kdo jej mohli potřebovat. Můj kamarád mě potřebuje. *

~ ~ ~

Dan ucítil nával prostřednictvím dluhopisů z obou Mari a Sylvia. Sylvia je mnohem méně, protože ona a její otec nebyl zcela součástí balení ještě. Oba byli strašně naštvaná a on vstal. "Několik členů batohu jsou naštvaní. Budu zpátky." Dan ani myslet dvakrát před opuštěním úřadu, že byl v roce s Alysson. Něco se stalo a musel zjistit, co se děje.

Alysson byl více než překvapen, když Dan vstal a oznámil jí, že on šel se podívat na některé z jeho smečky. To nebylo chování opravdu očekávat od některého z Alfy věděla. V době, kdy se shromáždili své smysly odešel z kanceláře a ona kontaktovala svého manžela. * Jon něco rozrušilo Danilo. Máte nějaký nápad? Dokážete se postarat o to? *

Jon se stále pracuje, aby se místnosti balení a nebyl ve správné poloze vidět Dan stonek při vysoké rychlosti, protože on byl v jiné části domu. Když se ho jeho žena kontaktováni na něco děje začal se vrátit zpět, ale tam bylo příliš mnoho děje. * Láska Jsem teď moc práce. Vy nebo možná Jake bude muset vypořádat s tím. *

Začala se vstát, když ji Jake kontaktovat. * Něco o Mari těhotenství narušit novou holku. Ne tak docela jistý, co se děje, ale ona začala křičet "žádné děti." Geoff shromažďovány Mari a vzal ji do svých pokojů. *

Když ji kontaktoval se usadil a třel si čelo. Nebyla si úplně jistý, co se děje, ale měl pocit, že to bylo něco podobného, ​​aby Mari a že Dan bude zpátky. * Mějte mě aktualizovány a já budu ve své kanceláři. Dávejte pozor na Dana a buď Mari nebo nové dívky. * Co to sakra se to děje? Měla by se zjistit, příp.

Dan následoval Mari emoce do apartmá, které ona a Geoff žil v a zaklepal na dveře, než chodit dovnitř Našel Geoff ve obytná plocha je ale slyšel Mari vzlykal, v čem byl pravděpodobně koupelna. "Co se stalo Geoff?" Jeho hlas byl tvrdý, ale ne obviňující.

"Něco o Mari je těhotná set off Sylvia, ale není si úplně jistý, co se děje." Dan téměř otočil a porazil hlavou proti zdi. "Sakra to všechno k čertu, nikdy jsem o tom. Myslím, že vím, co se děje. Musím mluvit s Mari na chvíli a pak odejde. Zůstaň s ní dnes v noci." Jeho hlas byl pevný, když se otočil a následoval zvuky vzlykal.

Vešel do koupelny a na do vany a poklekl. "Mari to není vaše vina, Sylvia byl vážně zraněn její předchozí Alpha, když jí řekl, že se chystá provést jeho štěňata, když přišla do tepla. Když odmítla ..." Podíval se pryč. "Bylo to hezké a není to tvoje vina malý vlk." Dal jí pusu a po hladil ji po vlasech chvíli vstal.

Dan shromáždil ji k sobě a ignoroval fakt, že ona byla mokrá. Pohladil ji po vlasech. "Mír malý vlk. Není to tvoje vina a Geoff se bude s vámi, aby vám pomohl. Potřebujete-li mě volat a já přijdu." Odstrčil nějakou útěchu k ní a držel ji za pár minut. "Pamatujte si, to není tvoje chyba Mari. Musím mluvit s Sylvii a Paula." On jí dal trochu víc pohodlí před odchodem na záchod.

Dan vstal a odešel do koupelny a podívala se na Geoffa. "Získat někoho, aby mi ukázal, kde jsou Sylvia a Paulo. Jsou moje odpovědnost, a já vím, co rozrušilo Sylvia." V okamžiku, kdy byl vyzařující svou Alfa dominance.

Geoff přikývl a zavolal na Jakea, který Geoff věděl, že je velmi blízko. * Přijít k mým pokoji a vzít Alpha, aby strýce místnosti. Má informace, které potřebuje. Trvat několik minut, aby se to tady. Musím zkontrolovat pár věcí. * Podíval se na Dana. "Jeden z pracovníků tu bude za pár minut. Dej mi na okamžik nebo dva, prosím."

Geoff poslal matčin bratr, jeho strýce, a nevěděl, jméno muže, žádost o kontakt. * Uncle mám holky Alpha a má nějaké informace, které by mohly vysvětlit, co se děje. Mohu se prosím se mu seslal? Pokud ano, za jak dlouho? *

Strýček za http://roomyafterlife322.jigsy.com/entries/general/chce%C5%A1-diskr%C3%A9tn%C3%AD-sexy-seznamku to, že a zíral na stěnu http://social.xfire.com/blog/briefdisease7876/11979195/ za chvíli. * Dejte mi deset minut a poté odeslat ho. Jsou téměř připraven jít do léčebného spánku a jakmile se tam můžu s ním mluvit. * Přerušil spojení vypnuto a usmívat se na ty dva. "Čaj je opravdu dobrý, ne?" Pořád mluvil s nimi o tom, co léčebný proces byl podobně.

"Dan prosím, posaďte se. To bude pár minut předtím, než jsem se vám poslat tam, kde jsou." Geoff držel ruku. "Jsou s mým strýcem, který je léčitel, že matka ti o. On potřebuje nějaký čas, aby si pak uvolnil a usnul dříve, než si promluvit s vámi. Prosím, dej mu pár minut, aby se spí, než se s ním promluvit." Geoff stále oční kontakt s ním. "Pokud se mi věřit, co tak vůbec starat o vaše dítě submisivní pak umožňují stejnou důvěru s vaším zraněného kit."

Dan ztuhl a téměř zavrčel na něj. "Jen proto, že Mari vám důvěřuje Geoff. Doufám, že se kvůli vám, že se nic neděje, aby jí nebo Paulu." Začal se rozčilovat znovu, když Jake objevil na apartmá. Zavřel oči a zhluboka se nadechl. "Omlouvám se Geoffrey, jen trochu zdůraznil právě teď." Lady jeho vlk byl zpracován až teď. Chtěl něco zabít počínaje Sylvia bývalého alfa.

Geoff kývl na něj, ale nedostal šanci promluvit před Jake šel dovnitř "Budu sedět s Mari. Když potřebuju tě budu muset někdo přinese do našich pokojů." Otočil se a šel do koupelny a po odstranění se vklouzl do vany za Mari.

"Můj pane." Uklonil se Geoff. "Pane Alpha Byl jsem poslán, aby vás na léčitele." Byl ve své polovině formě a měl čtyři ocasy představení. Byl to jeho způsob, jak ukázat respekt i jeho úroveň v klanu.

Dan se k němu otočil a jeho oči a tvář byla tvrdá. "Udělej to a teď. Mluvil jsem s Mari a uklidnila ji trochu a je třeba jít a postarat se o mé další dva. Nejsou Kitsunes a nebude reagovat stejně. Pokud Paulo dostane příliš pracoval až bude útočit na každého, kdo vnímá jako hrozbu pro svou družku. " * Geoff jít do Mari a udržet ji zde. * To byla ignoruje skutečnost, že již měl.

Jake se mírně uklonil se Dan. "Prosím, následujte mě Alpha Legarith. Vezmu vás na vaše dva členové smečky." Otočil se a odešel z Geoffa apartmá a jiné části domu a skončil mimo dveře. "Zaklepání na dveře a vy se dovnitř, když je čas." Znovu se uklonil a odešel na chodbu.

Dan zamračil se na něj, ale musel doufat, že má pravdu. Když zaklepal na dveře, že je to firma zaklepání, ale ne moc nahlas. "Je Danilo Legarith, Alpha z Paulu a Sylvia a pusť mě dovnitř" Opět jeho hlas a tvář byla tvrdá a náročná. To byl jeho balíček a on bude chránit ji. Jeho vlk nebyl velmi šťastný a byl snaží se dostat ven.

O chvíli později se starší muž, Kitsune založené na stopě, odpověděl klidně držel prst na rty, aby navrhnout klid by bylo hezké. "Prosím, pojďte dovnitř, ale oni jsou spí, když jsem zjistit, co je potřeba k uzdravení Alpha."

Dan téměř zavrčel na něj a skončil s velkým pohledem. "Budu zticha chvíli, až budu mluvit svůj pokoj. Vezmu jim ve chvíli, kdy jsem se cítit špatně záměr." To byl také zavrčení, ale on umlčel zvíře a odkráčel do místnosti. Když to udělal našel starý Kitsune sedí v pohodlném křesle a díval se jeho dva vlci spí na zádech na posteli.

"Co se to kurva děje? Měl bys vysvětlit hned jinak." Bylo to neslušné, ale tam byl, co se děje, že jeho vlk neměl žádné zkušenosti s, a to funguje jemu i jeho vlčí nahoru.

"Pease Alpha, já jsem jen duch léčitel se snaží postarat se o všechny vaše poškozené vlků. Pokud můžete mi říct, co víte o tom, co má dopad na Sylvii bych velice vděčný." Nalil pár šálků čaje. "Chtěli byste si šálek?"

Dan zamračil se na něj, a rozhodl se. Jen Bůh ví, co se v čaji a on nehodlal riskovat. "Její bývalý alfa se rozhodla, že se bude nést jeho štěňata, a když řekla ne, že ji znásilnil a pak podal ji přes jeho starší muže." Jeho čelist. "Neměl jsem šanci jít a zabít ho a ona nereaguje na balení. Nevím proč, ale mohu jen předpokládat, že to je proto, že jsme se ještě léčí."

Strýc si povzdechl a podíval se dolů na poháry a jeden zvedl a napil se na něj. "Děkuji Alpha a to mi dává informace, které jsem potřeboval. Vraťte se zpět do mého klanu vůdce a dokončit diskusi. Postarám se o těchto dvou, a ujistěte se, že jsou zaslány Kit pokoji, když jsem udělal."

Dan si nebyl jistý, proč se otočil a odešel, ale on dělal, a když skončil mimo své kanceláře s nízkým zlobí zavrčení začali přicházet z něj. On opravdu neměl rád, když kontrolována a že to, co se stalo. Může to znít pokrytecky, ale nevadilo mu to pomocí ovládání na ostatní, protože on byl Alpha, ale které mají být použity na něj? To tendenci nastavit ho. Vrčení začal zhoršovat až Alysson otevřel dveře.

Málem facepalmed a povzdechl si. "Dan neměl v úmyslu tě ovládat a budu mluvit s mým bratrem. On je léčitel a jeho pacienti jsou jeho nejdůležitější ..." Neměla šanci říct něco jiného. Dan byl rozhodně není typ Alpha byla zvyklá.

"Nikdy se kurva mezi mnou a člen balení. Informujte svého léčitele, kdo sakra je, že pokud to udělá, že zase budu řešit s ním a on se to nebude líbit. Nejsem tvoje velení v jakékoliv způsobem. Mari může být kamarád vašeho syna, ale to nedává vy nebo některý z vašich kontrolu nad mnou nebo batohu. " Jeho oči byly tak blízko mění, jak je to možné. Ano, on přišel na pomoc, ale musí být přikázáno proti své vůli nebylo něco, co nečekal.

Bůh nebyl Alpha, která byla použita k řešení. Všechny alfa je, že hlášené jí bylo většinou zastrašit před mnoha lety. Byl tam jeden na hranici svého území, která nebyla tak vyděšená, a byl trnem v boku, ale on ji přesto poslechl, když používá svou sílu. Jako zuřivý jako Dan byl teď si nebyla jistá, jak moc její výkon by dopad na něj. Ona si piš, nebylo to zkusit, protože pokud se jí nepodařilo by pravděpodobně něco opravdu nelíbilo se jí. "Dan Budu s ním mluvit, a chápu vaši pozici. Prosím, pojďte a posaďte se. Stále Musíme si promluvit."

Dan opět zavrčel na ni a pak zavřel oči a zhluboka se pomalu zhluboka nadechl a pak další a další. Pomalu se přinutil svůj hněv a jeho vlk zpět z přední části jeho mysli. Bylo to velmi těžké, protože on opravdu chtěl zabít někoho, kdo v tuto chvíli. Jakmile byl klidnější, ne v klidu, ale ne zuří, když otevřel oči. "Neměl bych být křičí na mé hostitelky a ženy, která se snaží pomoci jednoho z mých mláďat." Bylo to tak blízko, jak se mohl dostat na omluvu v tomto okamžiku.

~ ~ ~

Zpět na strýce místnosti se otevřely dveře a jemně naléhal na dva z nich dovnitř Byl to poměrně velký prostor a na jedné straně je nízký druh ložního hledají kus nábytku, pár židlí a malá pohovka. "Jdi se jí tam a posaď se a utěšit ji. Chystám se udělat nějaký čaj." Přešel k malému výklenku, kde už měl horká voda připravena jít. Vytáhl tři šálky a dvě děti, dodal speciální čaj mix a usadil se na pravidelnou jeden pro něj.

Paulo ji vedou k pohovce a usadil ji na zem. Držel jednou rukou kolem ramen a druhou hladil ji po vlasech. "To je v pořádku sweety, opravdu nemám na mysli, že otěhotněla dobrovolně." Pořád si uklidňující pohyby nahoru.

"Jak může někdo chtít nosit mláďata do tohoto světa? Alfa rozhodl, který se dostal k páření s ženami v horku. My turn přišla a já jsem čekal, že otěhotnět." Bylo to horší, než to od chvíle, kdy se ujistil, že je připraven pro něj a škodolibou radost, kolik legrace se bude muset, když to byl její čas. Když se snažila bránit, že ji znásilnil a pak prošel kolem ní, aby několik svých mužů, a to je to, co ji rozdělit.

Paulo napjatá a tiché zavrčení začala nižší a jeho oči se začíná měnit. "Už zase děje, nikdy." Jeho hlas byl stále hrdelní a jeho vlk přichází dopředu a začal vrčet v jeho mysli stejně. "Budeš mít můj kamarád, když jste připraveni, a budu chránit a milovat vás. Bude na své tempo."

Její oči se začaly rozšiřovat na velmi přivlastňovací vrčení nemluvě o určité ochranné tóny stejně. Jiné, než její otec nikdy neslyšela, že ochranný zavrčení. Podívala se na něj a na okamžik tam byl jiskra života tam, ale pak sklonila hlavu zpátky na zem a zíral na podlahu.

"Opatrně mladý vlk, relax, ona ví, jak se cítíte, i když je to najevo hned." On přidal nějaký med do čaje a přinesl ji na podnose. Podal oba šálek čaje. "To se ochlazuje trochu, takže byste měli být schopni popíjet na něj a udělejte, když jsem vysvětlit, co to je, že dělám a jak to dělám." Zvedl čaje a napil se na něj a usmála se, když zvedl její a přičichl k ní. "Voní to dobře dělá ne." Použil jen trochu moci povzbudit je k pití čaj.

Věnovala mu váhavě usmál a vzal si malý doušek a usmál se trochu víc. "Velmi dobře, pane, děkuji vám." Lehce se naklonil do Paulu i když jen mírně. Byl popíjení čaje stejně.

"Za prvé jsem to, čemu říkáme duch léčitel. To všechno se děje na duchovní rovině a pouze s vaším svolením. Všechno, co dělám, je s vaším svolením a vidím jen to, co jste ochotni mi dovolte, abych. Dnes je pouze Předběžná jednání, takže jsem si trochu zmapovat vazby máte a jaké škody je přítomen. " Napil se čaje a vyzval je, aby se pití. "To, co jsem udělat, je lay na vašich zádech na stole léčby tam a umístit ruce na čelo a pak se to moje věc. Prvním krokem je, aniž byste dotykem rukou nebo jinou částí těla a pak budu Podívejte se na ně, když se dotknete rukou. "

Obě děti začaly mírně ospalý, který čaj byl navržen tak, aby dělat. "Proč nejdeš Lehněte si na záda a položte ruce po tvém boku nebo na břiše, a ujistěte se, že žádná část vámi dvěma je dojemné." Vstal a trochu nahnali je u konce a po ujištění, že byly pohodlné položil ruce na čele a pustil se do práce.

Poté, co spali šel ke dveřím a nechal si na naštvaného Alpha v roce a poslouchal, co měl na srdci. Bylo to hodně, jako by čekal na základě toho, co mu řekla před několika okamžiky. "Děkuji Alpha, já se o ně postarat. Prosím, vraťte se zpět a promluvit s Alysson, jsem se ujistil, že jsou uvedeny na mláďata místnosti." Použil trochu povzbuzení, aby ho opustit před jeho emoce dopad na sad. ~ ~ ~

Nakonec Dan a Alysson vyšel z jejich setkání a on se těšil jak ji poznat, ale to bylo po čas na večeři a on byl hladový a pořád naštvaný a chce něco k jídlu. "Nepředpokládám, že večeře byla odložena, nebo jste mohli hodil dohromady některé sendviče viď?" Snažil se, aby vrčet, ale byl stále naštvaný.

Perfektní erotická seznamka pro Tebe

Prvním příznakem, který přišel kolem 3 hodiny ráno na vlhkém a dusném noci v polovině června jako Randy spal vedle své ženy. Měl intially myslel russling, který ho rozrušil vzhůru už přišel od psa skákat na postel.

Mírně vzhůru, Randy položil se snaží jít spát, když se jeho oči instinctivly otevřel. Vidět silohuette jeho manželky před ním ve tmě, Randy okamžitě poznal, že měl sen.

S Ann zpět proti němu, Randy dovoleno jeho oči pomalu přizpůsobit se absense světla v místnosti. Vymazání pavučiny spánku z jeho hlavy, Randy slyšel Ann mluvit sama se sebou v krátkých nárazově, když se pohnula v místě.

První reakce Randyho bylo oslovit a uklidnit ji. Zjizvený, že by ji překvapit a udělat více škody než užitku, Randy trpělivě tam položil a povolený Ann přijít sen na vlastní pěst.

Sledování tělo své ženy, které nazelenalým světlem digitálního budíku, po několika minutách Randy vycítil, co Ann si představoval ve své hlavě a dělá se její tělo nebylo úplně stejné jako na způsob, jak se její obvyklé noční můry odehrává.


Prohlížení jeho váhu až tentativly na jeho pravého lokte, aby viděl přes Anny otočil rameno, Randy zjistil mix zkroucené a zmatené výrazy vrhla přes spící tvář jeho manželky. Po stopách jeho Sightlines po jejím těle, Randy viděl obě Ann ruce zmizely pod deku a dělali napjaté, kroucení pohyby, jako kdyby se snažila dostat k něčemu skryté mezi jejími stehny.

Poslech a sledování zvědavý fascinovaně jako jeho manželka sen pokračoval hrát ven, Randy správně vycítil, že to není typický noční můrou pro Ann.

"MMMPHH ... Vida .. eee .. uummmmmm .. Ahhhhhh," zašeptal Ann v drsných rašplí jako její oceánu modré oči těkaly bláznivě za jejími zavřenými víčky.

"Co ...?" Randy ptal sám sebe, když se podíval na, zavrtěl hlavou, jak se mentálně zpracovávat to, co tělo jeho manželky dělal. "Nemůže být ...."

Podíváme se krátce na budík, Randy zjistil, že je těžké uvěřit, že 10 minut už uplynulo od doby, kdy intially začal sledovat hypnotickou displej Ann. On také byl v rozpacích z toho, že tam byl definate tlak budova mezi jeho vlastní nohy, když sledoval, jak jeho žena ospale kroutit vedle něj.

Vidět několik kapek slin lesknout pryč Ann rty, Randy byl jistý, že by mohl také slyšet zvuky jeho manželky vzrušení, když pohřbena obě ruce hluboko mezi jejími stisknutými stehny.

Desperatly bojuje s nutkáním, aby natáhnout ruku a dotknout jeho bláznivý nevěstu, Randy vykulil oči ještě víc, když viděl, Ann část nohy lehce tak, že by se bez překážek na její genitálie.

"UUMMM .... AAHHHHHHH,'' hlasitě škytl od Anny úst, když se její prsty zabořily do její vlhké pochvy.

"Do prdele," zasténal Randy na oplátku jako jeho pulzující penis prosil, aby se hladil.

Užívání v sérii rychlých dechů, by Randy zřetelně cítit a ochutnat jeho manželky vzrušení permiating místnost. "Je to kurva sama," zasténal incrediously, když je dáno sebe na jednom rameni.

I když Ann gesta byly skryty kryty, mohli Randy stále slyšet jeho manželky zběsilé pohyby rukou jako zvuky jejích svévolné pohyby squeeked noisely přes každém rohu Thomase ložnice.

"FFUUU ...... CCCCKKKKKK," zachrčel Ann, kousala se do spodního rtu těžké, jak její ruce zatlačí do chaotický trhliny jejího rozkroku.

Randy sledoval, jak tělo jeho ženy se zdají vznášet mimo matrace do násilné spěchu po dobu 5-10 sekund, než jeden poslední brutální vzdech vytrhl bez krku. Ann celé tělo a pak ochabl, které spadají do zpocené hromadu, kde původně byl odpočívá.

Krev uvnitř Randy Thomas hlavě řítí tak silně, že si byl jistý, že špatně slova, která vyklouzla z Ann'as úst, zatímco ona byla v hází její zvědavý, ospalé orgasmu.

"... Země .... oland ... Roland .. Roland," část z něho byl jistý, že slyšel Ann sténat, zatímco ona se udělala.

"To není možné .. to prostě není možné," zašeptal Randy se zasklenou nevěřícně.

Naprostá zvrácenost představit svou ženu což sama k orgasmu během stejného muže, který se týrané její noční můry, 14 let, a to i v případě, že skutkový stav věci ukázal Roland Curtis nebyl zodpovědný za brutální porušení, byla prostě příliš obscénní pro Randyho, aby ani uvažovat.

"To ... to .. to .. prostě nemůže být," zamumlal Randy jako zvuky světla chrápání jeho manželky naplnil uši.

Všechny Randy Thomas byl schopen udělat, bylo nechat svou pravou kolaps rameno a pusť svou váhu zpátky na postel za Ann otočil, zíral nepřítomně na ženu před sebou, jako by byla cizí, které se nějakým způsobem vzít své ženy místo.

*****

Dostat se zpátky do spánku po tak živé a zneklidňující zobrazení byl dlouhý a neplodný bitva pro Randyho. V době, kdy první náznak slunečního světla nakoukl oknem, věděl, že nemá šanci na návratnosti žádný odpočinek před musel vstát a jít do práce.

V době, kdy alarm šel jako vždycky v 6 hodin ráno a Ann se pomalu míchá před dosažením jej vypnout, Randy se snažil svodu slova: "Dobré ráno", se svou ženou, ale žádný zvuk vyšel z jeho úst Cotten.


*****

Poté, co Ann Thomas byl schopen vytáhnout sama sebe z pod deku, aby mohla hlavou dolů do kuchyně a začít snídaní a položila dětské školní obědy spolu, nemohla si pomoci, ale cítím děsivý pocit svěží lehkost šumět interně jako ona dělala Její cesta dolů po schodech.

"Randy a já jsem neměl sex včera večer ... my také?'' Ann tiše ptala se sama sebe, pocit v kostech přesně stejné, jako když ona a její manžel milovali noc předtím.

Skutečnost, že ona přišla o několik hodin dříve, ve spánku, nikdy překročil Ann mysl, když wipped prostřednictvím svých ranních pracích před odesláním všichni na cestě a pak míří nahoru se osprchovat, než se oblékla do práce.

S domem všechno na sebe, Ann odnesla hrnek nahoru a zmizela do koupelny osprchovat. S stánek již mokré a vlhké od Randyho sprchovým koutem půl hodiny dříve, teplota v místnosti bylo tak akorát, když vstoupila pod přívalem kouřící vody.

V okamžiku, že teplá voda řítí se srazila proti Anny vystavena kočička však věděla, že něco prostě není v pořádku. Když kaskádové vody ze sprchy shora syčel dolů na ohanbí Anny, velkolepé blesky explodovala v hlavě, jak spěchá tok liquod bodal ji bzučení vaginální rty.

"GAAWWWW," zděsil se Ann, krčí od fotografování vody na první, bezradný, proč byly její smysly tak zvýšená.

Pomalu uvolnění zpět pod showerflow, Ann postupně našel úroveň pohodlí, když nasbíral její mozek se snaží přijít na to, proč se její kundička byla tak nádherně syrové a napětím.

Delicatly čištění délku svého těla, Ann nahlas uvažoval o tom, jaké podivné aura ní vstoupil. Po dobrých 10 minut se těší závratné pocity kvetoucí a kolem jejího těla, Ann konečně vlekla ven ze sprchy, klepnutím na nohy šťastně na podlaze, protože věděl, z nějakého důvodu, že to bude velmi dobrý den.

Po vysušení off, použití její make-up a oblékání do práce, Ann vrhl poslední pohled na přírodní postel a snažil se vzpomenout si sex s manželem před spaním v noci. Nemohla si pomoci, ale myslím, že vstoupil do počáteční fáze demence, když ne vzpomínka na milování filtrované přes její mysli.

"Sakra .. jeho už více než týden a půl od Randy a já jsem to udělal," zasmála se Ann nahlas a zamířila dolů.

*****

Každý druhý pátek byl Randy Tomáše poker noc se svými kamarády a Ann se obvykle používá, že čas dělat nic jiného, ​​než si nějaký čas s ní děti, společenská místnost kolem, dohnat nějakou práci v domácnosti a obecně dobít své baterie, po dlouhém týdnu práce. Tento konkrétní pátku http://vagueitem7111.jigsy.com/entries/general/tou%C5%BE%C3%AD%C5%A1-po-dobr%C3%A9-erotick%C3%A9-seznamce-2 byla především relaxační s ohledem na všechny tři děti se strávit víkend s prarodiči.

Poté, co milion mil za hodinu po celý týden však, uklidňující ticho ozvěnou skrze obvykle bussling domu měl Ann kupodivu na okraji u 9pm.

"Nic není v televizi," řekla si. "Všechno je re-běh .. číst noviny dvakrát a pokaždé jdu do kuchyně jsem skončit najít něco k jídlu. Pokud nenajdu nic jdu skončit hmotnosti 500 liber."

Rozhodování o tom, týden starý hromadu novin sedí vedle křesla jejího manžela, které je nutno vzít ven na recyklací popelnice, Ann přiklonil se k rohu pracovny a sehnul se, aby zvedl stoh papírů. Nabírání na objemný hromadu ve svých krátkých zbraní, by Ann nevšimnout článek funkce sedí na vrcholu, že reportér místních novin udělal několik dní dříve o svém setkání s Rolandem Curtis na místní baptistické církve.

Nastavení armfull papírů dolů lehce, instant meloncholy přehnala přes Anny tělo, když přehrál směšné události posledních 14 let v hlavě. Než se dokonce věděl to, 15 minut uběhlo, když tam seděl čtení a re-číst stejný článek.

Stark a neskutečný pohled na obrázku, kde Ann a Roland stáli spolu na přední straně papíru, ruku v ruce na schodech kostela, způsobil každý nerv v těle Anny ustupovat. Pro téměř polovinu svého života Roland Curtis byl strašák, který pronásledoval ji každou zatáčku a vidět sebe v objetí s ním, dokonce s úsměvem, zatímco ona byla dělal to jako shromážděných fotografů vypnul záběr po záběru, naplněné Ann s podivným pocitem závratí .

Congnitivly, Ann byla schopna svalit vinu za její útok na člověka porce času upstate, jehož DNA uzavřeno důkazy na její místo činu. Ale doslova posunout 14 let builtup citové nenávisti a strachu pro někoho, i když nebyl nikde poblíž svého bytu, který v noci v roce 1983, nebylo to snadné pro ni udělat.

Ann vnitřně proklínala za to, že mají odvahu pustit ze všech nemístné hněvu proti Roland a ten pocit vedl k houževnatý, kousání pocit viny, že jedli na břicho.

Než se nadála, Ann se přistihla, že kopání do kabelky, se snaží najít telefonní číslo Roland které jí dal. Z nějakého důvodu, Ann cítil potřebu znovu omluvit.

Vědět, Roland bydlel v přízemí místnosti kostela, kde se setkali se, Ann čekal skoro minutu, dokud vážně a překvapilo mužský hlas zvedl a řekl: "Ahoj .... Wilmington baptistická církev", po šesté kroužek .

"UHHH ...," povzdechl si Ann, si náhle uvědomil, že se ani v plánu na to, co jí chtěl říct, jestli někdo odpověděl na telefon.

Chvíli bylo ticho pacienta na druhém konci před Roland Zdálo se, že clarivoiantly říct, "Ahoj Ann."

"Jak víš, že jsem to byl já ... Roland?" Zeptala se Ann Thomas zvědavě.

"Nedal jsem toto číslo, že mnoho lidí, protože jsem se sem dostal ... zejména ženy .. a kromě toho je kostel .. nikdo volá po setmění .... štěstí, že jsem hádat," zasmál se tentativly Roland. < br />

Některé momenty trapné ticho prošel mezi nimi, dokud se oba snažili mluvit současně, což způsobuje každý se navenek smát z jejich nervové a napjaté načasování.

"Jak se máš?" Zeptala se Ann, se snaží prolomit ledy.

".... Fine Myslím, že ... unavená .. oni vám práci dost těžké tady," odpověděl Roland srdečně.

"Já taky," Ann nesměle zasmál. "Je již po týdnu .. Jen se snažím ukončit. Zní to docela ticho?"

"Jo .. všichni vyklidil po chior praxi. Myslel jsem, že kluci v kloubu mohl dostat nahlas, ale ty zatracené holky se krach vaše ušní bubínky," přemítal Roland, s odkazem na Wilmington Křtitele Chior, který používá církev cvičit každý pátek večer. . Zní to trochu klid na konci taky, Ann. "

"Jo .. její manžel Randy poker noc a děti jsou pryč se svými prarodiči tento víkend," odpověděla Ann, neplatné a lonliness v jejím hlase zřejmá.

Roland ihned vyzvednout na prázdné tón Anny, když seděl ve svém malém pensionu místnosti a snažil se zjistit, co žena na druhém konci se snažil říct.

"Takže ... jak se máš?" Zeptal se Roland, soustružení Ann původní otázku zpět proti ní.

Dlouhá pauza, než odpověděla Ann řekl Roland, že všechno bylo v pořádku v manželském ženské mysli. Tam byl součástí Roland psychiky, hluboko v zákoutích své mysli, že bublal na povrch během bezesných nocí ve vězení, které chtěly, aby žena, která byla zodpovědná za jeho falešné incarcuration trpět za své chyby. Jako, že velmi žena tettered na pokraji emocionální collpase na druhém konci telefonu, by to mstivý část bývalý trestanec v pysche si pomoci, ale hihňání jen málo.

Ostatní 99,9% Roland Curtise bytost však byla mnohem pochopení. "Mám celou noc Ann .. chceš si o tom promluvit?"

Slyšitelný zvuk Anny úlevou povzdechl narazil na telefonní lince hlasitě a jasně, signalizace Roland otřesen žena trpí obrovské množství vnitřní viny nad tím, co se stalo.

"Pocit, jako jsou stěny jsou zavření v někdy," tiše odpověděla Ann, neměl na mysli nic konkrétního, ale snad celý život obecně.

Přijít na dlouhé období trapné ticho bylo nejlepší nástroje, které vám Ann prozkoumat své neuspořádané emoce, Roland zůstal jako verbálně krátký, když je to možné, což Ann pokračovat ve své podivné katarzi.

"Jen jsem si listoval některých starých novin a narazil na příběh Free Press dělal o našem setkání pár dní zpět ... já nevím ... z nějakého důvodu jsem cítil, že je třeba, aby vám zavolal," povzdechl si Ann upřímně, nevěda, Roland se obrátil pohled k jeho nástěnce, kde měl přesně stejný článek sepnuté.

"Jo," odpověděl politly Roland, "Myslím, že si vzpomínám četl, že minulý týden v novinách."

Další rozšířen ticho trvalo, než Roland rozhodl, aby se jeho pohyb.

"Víš co, Ann," začal Roland.

"Co," polkl Ann, lehce vyskočil na židli ze změny Curtise hlase.

"Pokud se tyto stěny pocit, že jsou zavření dovnitř. Proč jedete dolů do kostela ... možná bychom mohli mluvit na chvíli bez oslnění všech fotografů a reportérů kolem," Roland mimochodem nabídl.

Ann váhal několik sekund, se snaží zpracovat Roland gesto. Vina, že se cítí nad tím, co se stalo jí vážil dolů tak, Ann věděla, že nemůže naplno pokles. Skutečnost, že ona byla ten, který zahájil hovor na Roland byl jasný signál, že ona byla zmítaný ve zmatku a potřeboval nějakým způsobem roztřídit své pocity.

"No .. myslím, že můžu .... za chvíli," slyšel Ann sama tentativly souhlasit. "Randy nebude doma nejméně do 12 nebo 1 v každém případě ..."

*****

V okamžiku, kdy Ann zavěsil, její svědomí se jí zeptal, místo prázdné, pokud věděla, co udělala.

"To je prostě něco, co musím udělat," řekla si v duchu, a to i v případě, že definice "něco", to ona nebude mít připravenou odpověď.

Běh do ložnice, aby na čistou páru černé strečové legíny a získat bundu, aby zakryla teeshirt oděné tělo, Ann vklouzl na své tenisky a šel ven k autu, jako kdyby byly prostě jít a jít něco zařídit.

Ann neumožňovala sama možnost se ptát, co dělá, když se otočil klíčkem v zapalování vozu a kličkoval přes řídké páteční provoz na okraji Wilmington.

To nebylo až do Ann Thomas, šťastně vdaná matka tří, vytáhla Toyota Camry v jinak prázdném parkovišti Severní Wilmington baptistická církev je, že ona vážně zpochybněna, kdyby se dostal v přes hlavu.

Řízení auta do třetí parkovací místo co nejblíže vchodu do kostela, Ann roboticky zapnutí zapalování a immedatly cítil zahalovat temnota ji obklopují.

Posuvné jí jazykem po jejích suché rty, Ann čekal na jakoukoli známku života v potemnělé církve jako na poušti kolem ní zdálo se, že zavřete dovnitř

"Co jsem dostal jsem se do?" Ann se ptala sama sebe ve zpětném Mirrow I když to byla taková tma, vše, co viděl, byl nejasný odraz jejích lesklých modrých žáků ve skle.

Ann čekal, za to, co se zdálo jako věčnost, pro jakékoliv znamení Roland. Ona uvažoval dostat ven sama a chůzi do kostela dveře zaklepat, ale její dětství strach ze tmy v kombinaci s přirozeným instinktem, aby se zabránilo pouštět ven sama v dezolátním místě, držel Ann firmy zasazeny v sedadle řidiče svého vozu.


Stejně jako nutkání otočit zapalování vozu zpět na start klikli na hlavě, Ann viděla kousíček světla úniku předními dveřmi kostela a následně Roland temnou postavu vznikající zevnitř.

"Není cesty zpátky," hlas z hloubi Ann v psychologických útrobách varoval s kombinací pokušení a úzkosti.

Seznamka pro dospělé každému najde tu pravou na erotiku.

Lauren jen zavrtěla hlavou, a dát sexuální hračku zpět do vaku.

"A myslím, že kalhotky vykonávat malovaná, s každým postupným vyvrcholení, zdá se, že stále blíž k třepání psychosomatickou reakci na vaše oblečení."

Lauren se odmlčel. Předchozí noc, bych si myslela, že by to mohlo být její představivost. Ale právě teď, uklouznutí a ven z červených kyčelních huggers, Lauren musela přiznat, že bodnutí, bolest a svědění se všichni ubývala v jejich účinnosti.

"Žena hysterie," řekl Adams. "Bylo to docela běžné lékařské diagnózy zpátky v den. Nervy, dušnost, podrážděnost, a libovolný počet dalších nejasných příznaků, které slouží k diagnostice ženské hysterie. Lékař by spravovat nějaký druh" pánevní masáži "na bod "hysterické záchvat." Orgasmus, že je. To je důvod, proč vymysleli vibrátor na prvním místě. "

"Žena hysterie?" Zeptala se Lauren, nedůvěřivost patrný v jejím hlase. "Mám" ženskou hysterii "?"

"Ne, ne. Samozřejmě, že ne," odpověděl psychiatr. "Nikdo diagnostikuje ženská hysterie už. Ale příčinám zde ještě nervy a úzkost, a zdá se, že vaše tělo mě porazil na způsobu léčby."

"Hele, mám ještě spoustu a spoustu práce," oznámil Lauren. Odstrčila papírový sáček zpět ve směru na psychiatra. "Pořád musím jít řádek po řádku pomocí této smlouvy. Nemám čas dilda a svorky na bradavky."

Adams se zasmál trochu, ale tlačil papírový sáček zpět k blondýna. Ve vážnějším tónu, varoval, "Keep it-li dnes získat čas, když jste sami, můžete zvážit -. Můžete být dokonce schopen nosit oblečení zítra, pokud můžete snížit hladinu úzkosti vás. nemají ani ji používat -. můžete zkusit dělat to ručně "

"Díky, ale -"

"Pokud je volba toho či další nepoctiví orgasmus?"

Tento zastavil blondýna v jejích stopách. Možná, že Adams měl pravdu. Pokud dostala sama vypne, na vlastní pěst, v někde v soukromí, nebylo by to výrazně snížit starosti opět ztrácel vědomí, protože měla ráno? Nebylo by to výrazně uklidnit své obavy o Cumming znovu v místnosti plné z jejích kolegů?

"Fajn," souhlasila dívka. Vzala si tašku, otevřel jeden z jejích kartoték, a nacpal celý balíček v cestě do zad.

Mluvili o trochu déle, a Adams se vzorek rychle krve, ale bylo doručeno účel své návštěvy. Lauren měl nástroj pro obnovu, i když byl trochu opatrný na to. Bylo to pár týdnů od chvíle, kdy i masturboval, a Lauren nikdy žák pravidelně self-potěšení - ještě předtím, než pořízení Cortland Pánská konzumoval život. Určitě nikdy použít vibrátor. Ale Adams měl pravdu. Pokud se více orgasmů, že by trpěl, že rána byla na stávku, zatímco ona byla v polovině jednání, neměla žádný způsob, jak je zastavit. Alespoň tímto způsobem, mohla by být schopni předjímat její tělo v soukromí koupelny žen.

Ginger strčila hlavu do kanceláře pár minut před Adams vlevo, a oznámila, že i několik dalších bude objednávat obědy z lahůdek v přízemí. Nabídla něco vyzvednout na psychiatra, ale nahá blondýna trval na tom, že lékař by neměl být zůstat. Takže, když Lauren doufal, že stráví svůj oběd dále studoval smlouvu, Adams odchod byl spojen s návštěvou Rachel Wilks. Zrzka stanoveny její vlastní oběd naproti Lauren je u Lauren stolu, díval se, aby její přítel s určitou úrovní sociální společnost.

"Máš na sobě ...?" Rachel zeptala se, když vstoupil do kanceláře, ukázal na černý a bílý podvazek stále zabírá nemovitosti na Lauren stehně.

"Ach, bože," vydechl blondýna, posunutím dolů nohu. Make-up, podpatky, a klenoty byly dost; nemusela být uklouznutí na podvazky a síťované punčochy volat ještě větší pozornost k její neskromné ​​stavu.

"Co se říká doktor?" zrzka zeptala se otevřela svůj salát.

Lauren zaváhal, a nabídl, "Moc ne. Myslí si, že když jsem si s sebou vzít úzkost dolů, mohl bych být schopen dát nějaké oblečení zpět na zítřek."

"Zítra? Vážně?"

"Možná."

"Měl nějaké návrhy, jak?"

Váhání znovu. "Jo, ale .... no tak. Myslím, že i já víme, co se bude muset stát na nervy, aby se uklidnila. Musím být schopen získat tuto smlouvu až do McIntosh a udělat s ním . "

Rachel přikývla. "Myslel sis, že vůbec o příštím týdnu? Budeš mít trochu volno?"

"Já jsem si opravdu myslel, že daleko před námi," odpověděl Lauren. Na jedné straně, mohla by určitě využít přestávku od kanceláře. Nebyla doma, protože v úterý ráno. "Ale myslím, že bych měl přijít, i když je to pomalý. Dostavte se v kalhotový kostým nebo jen běžné obchodní oblečení, prostě jet domů, že jsem ne vždy pracovat v nahá. Víte, dát to z lidí je vzpomínky. "

"Přesně tak."

Lauren vzal sousto krůtí zábal, potulný kousíček sbírání majonézy na rtu, a pak klesá na její levé oko. Otřela si ji s její ubrouskem, jak Rachel pozoroval. "Žádné skvrny, přinejmenším," blondýna nabídl.

Oni žvýkat mlčky několik minut po tom, ani jistý, co na to říct. Nakonec, ačkoli, Lauren začal mluvit obchod s dotazem, Rachel o křížovou ona se dělá, že ráno na kupní smlouvy skladem. Druhá dívka byla šťastná zavázat, i když její oči se zdržovat trochu příliš dlouho na Blondýna v levém prsu.

Lauren mysl začala driftovat. Věděla, co Rachel dělá. Byla už před zněním sama, dvakrát nebo třikrát. Rachel byla poskytnutí více o konečný důkaz, než cokoliv jiného, ​​a Lauren by byl překvapen, kdyby se obrátil nic jakoukoli látku. Ale chtěla mluvit o čemkoli kromě jejího zasedání s Adamsem, cokoliv kromě její nahotu.

Mohla by tam být skutečně něco pravdy na to, co Adams říkal? Kdyby byla vibrovat sebe k orgasmu párkrát ten večer, poté, co všichni vyklizen, mohlo by to být možné, že by se skutečně obléknout zítra ráno? Jistě, ona se zasekl na sobě cokoliv tílko nebo minisukně mohla nalézt ve velkém okně spodní prádlo pod jejím stolem, ale v tuto chvíli, by i jen podprsenku a kalhotky být krok nahoru?

Lauren snímku sama v červených hip-huggers, a v odpovídající demi-cup podprsenky, které mohou nebo nemusí být dokonce v krabici. Mohla by dokonce obraz, kde množina se ukázalo, že na jaře v katalogu, zdobící štíhlé tělo bruneta modelka který je umístěn sebe lákavý proti straně kulečníkem v přeplněném baru. Pokud na Victoria Secret zboží bylo na hranici pornografie, katalog Eva blízcí tendenci, aby hranice se do otázky. Zatímco Tyra Banks, Heidi Klum a Gisele Bundchen vždy zdálo se, že modelování nejnovější Victoria Secret musel nabídnout nějaké těžko popsatelné domu na pláži, Eva blízcí modely se ocitly stojí v jejich podprsenky a kalhotky v hospodách a restauracích, jízda na koni kolem zpět na limuzíny v nic víc než přiléhavé medvídka, nebo předvádějí své korzety a podvazkové pásy v terminálu letiště, seno-plněné stodole, nebo opuštěné pláži. Více než kdysi FCC vytáhl jeden ze svých reklamních kampaní z TV za to, že "cesta přes linku," a zboží představoval dostatek polonahé ženy v sugestivní tak představuje, že, stejně jako Abercrombie & Fitch v katalogu, to přišlo s "zralé obsah "varování.

Lauren nebyl u stolu bazénu v podprsence a kalhotkách. Byla to místo, opřený kopírky přímo naproti své kanceláře. Udělat vlasy nahoru. Nebezpečné, jehlové podpatky. Velký, okázalé šperky. Její podprsenka bylo jen trochu příliš malá, její přehnané prsa riziko vyskočí v daném okamžiku. Hip huggers bylo jen trochu nízký, předváděl výraznou linii její pánve. A to může být ...? Ne! Mohl by to? Jen náznak, pramínek, nebo ochlupení vykukující nad pasem v přední části?

I když ona byla nahá v kanceláři ve středu a ve čtvrtek, tam bylo něco, co nepochybně stejně sexy, ne-li víc, o dohled Lauren v červeném spodním prádle. Tam byl prvek škádlení, implicitní svádění v sexy krajkové kalhotky a podprsenku. Její sexualita byla na displeji, a to nejen neslušné prezentaci jejích nahých bradavky a kundu. Možná, že vzhledem k tomu, fantasy, Lauren by mohlo být lépe jít nahý zase v pátek, i když podprsenku a kalhotky http://gneushevk.blog.com/2014/10/19/hledas-fungujici-erotickou-seznamku/ jsou možnost - image měla o sobě byl prostě příliš, příliš sexuálně nabitá.

Fantasy Lauren riskoval rychlý pohled nahoru a dolů po chodbě. Nikdo se blíží. Zvedla víko kopírky je, a s rychlým dosahem kolem záda, rozepnul její podprsenku popruhy. Bradavky podíval přes prsty, Lauren vzal její ňadra. Podprsenka sám byl vyřazeny, hodil nedbale do recyklace bin. Blondýna, nahoře ještě jednou, položila prsa lícem dolů na čirého skla, stiskl velké zelené tlačítko napravo od ní, a vydával měkké sténání jako kopírka odpružené k životu. Její prsa byla osvětlena jedním pásem teplého bílého světla, Lauren zapnutá jen, že mnohem více tepla stroje a jeho jemné hučení. Jeden po druhém, černo-bílá verze její prsa, šťouchanými proti kopírky, sklouzl ze stroje.

Ve Lauren fantazie, ona riskovala další pohled nahoru a dolů po chodbě. Ještě nikdo. S úsměvem zlomyslně, když couval do kopírky, a používá ruce vytáhnout sama sedí až na sklo. Zatahala rozkrok kalhotek doprava, povzdechl si pro sebe jako její kočička rty, již vlhké a hrozí rozmazání proti čirého skla, opřel teplého, hladkého povrchu. Natáhla se pro tlačítka kopírování a stroj prosvištěl k životu. Tiskárny byly samy o sobě, co by bylo jít na, ale Lauren byla zpracována tak, aby teplo, pronikající světlo kopírky a stabilní, jemné vibrace, že stroj dal pryč. Zasténala, sexuální snímání elektrické energie přes její tělo.

"Ach, ne!" vyjekla, její nohy se rozšířily a rty vystaveny. Chystala se cum.

"Ach, ne," zakňučel Lauren, zpět ve své kanceláři. Měla sousto krocana a ani bezpečnost páru červené, krajkové kalhotky. Chystala se cum.

Rachel mu přistál na tečně, mluví o tom, jak její pěst práce na střední škole byl skutečně jako prodavače na Eden, Evelyn Oblečení je verze GAP či Old Navy. Jak Lauren dech se stal trochu namáhavé, když Rachel ztratila zájem o své vlastní příběh.

"Jsi v pořádku?" zeptala se.

"Vy jste ..." zhluboka Lauren hruď. "Musíš jít."

"Lauren!" zrzka stál, jak zpanikařil. "Lauren! Lauren! Je to zase děje? Jsi v pořádku?"

Blondýna zkřížila nohy a doufal, že by mohl pomoci. Místo toho, tlak z jejích vnitřních stehen proti její pulzující kundičku zdálo, jen proto, aby se věci ještě horší. Zatleskala ruku přes její vlastní ústa, vyděšená, že se bude vydávat nějaké skučení, které by se dát sebe pryč.

"Musím jít pro někoho!" Rachel dosáhl ke dveřím.

"NOOO!" Lauren vyjekl. Zašeptala hlasitě, uneager upozornit pozornost od Ken Fuji v příštím kanceláři nad. Mohl by byli v zasedací místnosti, nebo na oběd, ale nemusí být. "Ne, ne, ne! Stačí jít! Běž!"

"Lauren, nechci tě tu nechat! Máte nějaké reakce znovu? Je to podpatky? Potřebujete, abych své šperky vypnout?"

"Ne, já -" začala, ale vlna sexuální rozkoše zaplavil ji. "Já .. já .. já .. jsem v pořádku." Další pauza, na další vlnu. "Já .. já .. já .. nemusíte sundat. Není to reakce."

Ona našpulila rty, dělá ji velmi nejlépe ovládat své dýchání. Znělo to, i když, jako kdyby byli cvičit Lamaze, každý dech si odfrkl a želírovacího jako Lauren se snažil udržet na uzdě v blaženosti vycházející z její kundičky. Její srdce tlouklo rychleji, její tělo začalo třást, a Lauren se cítil krůpěj potu stéká po zádech. Ona zkřížené nohy, osvěžující je na patře pro stabilitu, a sevřel stranu stolu s rukama za stejné.

"Lauren? Lauren?!"

"Oooooh," zavrněl Lauren odpověď, její řasy vlající.

"Co je? Co se děje?"

"Ungh," zabručel dívka, kousala se do rtu, jak to udělala. Seru na to. Pokud Rachel nehodlá odejít, nic Lauren mohl udělat. Celé její tělo zmítalo, a dívka prohnula páteř. "Já ... já ... já jsem .... cummmmming ...."

Naposledy byl nízký šepot, ale takové intenzity, že zrzka o krok ustoupil.

"Oh, oh, oh, oh, oh," mewed Lauren, zavřela oči, jako to udělala. "Jen ... jen hlídat. Oh, bože! Oh můj bože! Oh můj bože! Jen hlídat. Ujistěte se, že nikdo nevidí ..."

Rachel nemohl udělat nic víc, než nabízejí jednoduché přikývl, ale Lauren prošel na místo, kde se ještě staral víc. Její první orgasmus hit, a to bylo všechno, co mohl udělat, aby se z křičet v extázi. Její nohy byly šířit pod stolu, jí klouby děje bílá od mačkání hrany a držet o život. Zavřela oči, otřesena explozemi, které se konají hluboko uvnitř ní.

"Nnnggghhh!" blondýna zaskřehotal, vlnu za vlnou sexuální energie ji předjíždění. Pořád šeptá si pro sebe, všechno, co přichází z měkké, ale intenzivní, než degeneruje na nic jiného než řetězec kleteb. "Fuck Fuck Fuck Fuck! Kurva!!"

Chvíli bylo ticho, jen na tak dlouho, nahá dívka se popadnout dech. Neporozumění situaci, zeptala se Rachel, "Lauren? Lauren?"

"Ještě ne udělat," lapal po dechu Lauren. Ne, ona teprve začíná. Přitiskla čelo až na hranu stolu, její prsa houpající se pod ní, jak to udělala. Její tělo vzal její výše a ještě výše, jen aby ji klesnout zpět dolů začít znovu. Cítila vlhkost do její kundičky, cítil její kůži pocení po celém těle. Strčila do koženého křesla pod holou prdel.

"Ach, Bože! Oh můj bože! Oh můj bože!"

Zrzka strnule stál na druhé straně kanceláře. Naklonila se k oknu, každý nyní a pak zkontrolovat, jestli někdo přijde. Ale ve stejné době, Rachel byl nikdy schopný úplně odtrhnout, zaměřili na nahé blondýna svíjení na sexuální uspokojení, zachvátila nějakou neznámou silou. Bylo to na místě, zcela nečekaný Lauren Laframboise, a Rachel měl těžký čas říkat si, že ano, toto se děje, ve středu celý den v práci.

Blondýnka jí vyklouzly z bot, najít více trakce na koberec s bosýma nohama. Ona pokračovala naklonit dopředu, hlavu na stole, a obě ruce stále pevně držel. Kousla se na jejím předloktí, dusila se pištění a yips, umlčet výkřiky na cokoliv božstvo byl zodpovědný za takové náboženské horlivosti.

Lauren je kočička rty šel otupělá po druhé vyvrcholení. Ne že by na tom záleželo hodně - od té doby, hlubiny Lauren kunda se stal epicentrem, ze kterého celé její tělo zatřásl. Do třetí, její klitoris začal bolet, nedotčený, ale pulzující tak od samého začátku, že dívka už není jistý, jestli to byla pulzující v rytmu svého srdce, nebo kdyby to bylo naopak. A v době, kdy čtvrtý zasáhla, Lauren šla daleko za bod fyzického vyčerpání. Bojovala s nutkáním, aby prostě zhroutí, aby se dostal do hlubokého, hlubokého spánku, místo toho se zaměřit svou pozornost na rytmus jejího zvedající hrudi. V, pak ven. V, pak ven. V, pak ven.

Slzy stékaly od Lauren tvářích, když zvedla hlavu, aby viděl její přítel. Vzhledem k tomu, co se právě událo, Rachel spletl slzy a potřísněné make-up pro ponížení a degradace. Ale zatímco nedalo se popřít, Lauren dost těch emocí jít kolem, ona začala křičet současného naprosté fyzické radosti a naprostého fyzického vyčerpání.

"Koupelna," bylo vše, co Lauren mohl mumlat. Ona se vyhnout očnímu kontaktu s jejím přítelem, když váhavě vzala na nohy, přidržel se s ramenem na stole. Lauren byla v takovém stavu, aby se chodit - nebo dokonce stát, když na to přijde. Ale potřeboval dostat nahoru, jinak se riskuje znovu ztrácel vědomí. Je potřeba, aby vzdálenost mezi sebe a své kanceláři.

Ginger všiml slzy jako Lauren brzděna, ale Rachel mu položila ruku, a trval na tom, že by se s tím vypořádat. Není třeba, aby si více lidí se účastní, není třeba uvést do rozpaků Lauren víc než ona už měla.

Blondýna neměl zájem trekking kolem na druhou stranu budovy pro ženské místnosti, tak prostě narazil do mužů.

"Lauren! To je pánský pokoj!" Rachel zalapal po dechu, jen pár kroků pozadu.

"Není to nikdo tady," zamumlal Lauren.

Rachel za následoval, nervózní, že by se někdo uvnitř, nebo někoho, kdo by přišel vtrhla do několika vteřin po nich. Lauren, když cítil, žádný takový strach, a nevypadal ani trochu nervózní z toho, že ona byla stříkající bosou nohu přes kaluže, které tvořily v pánském záchodku.

Lauren se otočil a zíral intenzivně na zrzka, jako kdyby se snažil vidět něco uvnitř ní. Zdálo se, pokrčil rameny, než v podřepu ve středu pánského pokoje podlaze a zmírňuje sebe do kanalizace.

"Já jsem v prdeli tak jako tak," řekla Lauren nahlas. "Klidně si libují v tom, jak nechutné jsem se stal."

Rachel si nebyl jistý, co na to říct. "Lauren? Co? Co se děje?"

Blondýna, když skončil Pissing, vstal a šoural směrem k dřezu. Ona opláchnout ruce, stříkající studenou vodu na tváři, a pak běžel hrst studené vody přes její zapařené štěrbinou.

"Mé tělo," odpověděla Lauren nakonec. Seděla její holou prdel na okraji pultu. "Moje tělo se rozhodla Musím si odpočinout."

"Nevypadáš vše, co uvolnil ke mně."

Blondýna střelil svou přítelkyni napůl úsměv. "Každý sval v mém těle je želé právě teď. Není napjatost, je tu žádný stres, nejsou tam žádné uzly. Pravda, že můžu sotva stát, ale ..."

"Je to prostě ... se stalo?"

Lauren přikývl. "Bylo to děje."

"To nebylo poprvé ..." Chvíli bylo ticho, než Rachel dát dvě a dvě dohromady. "Včera? Včera?! Oh, Bože! V kanceláři bramley je?"

Lauren znovu přikývl.

"Co psychiatra? Co říkal?"

Blondýna polkl. "Já jsem dostal předpis podal pryč. Je to asi sedm centimetrů. Vyrobeno z plastu. Vibruje."

"Ach můj bože!"

Rachel se díval upřeně na svého přítele a snažil se pochopit, co přesně Lauren prochází. Zeptala se: "Kolikrát?"

"Kolikrát se to stalo, nebo kolikrát jsem orgasmed?"

"Ehm ... jak, myslím."

"Tři," odpověděla Lauren. Její tělo bylo stále pokryté potem, chytání fluorescenční světlo shora. Její nohy byly rozešli, blondýna dělá její nejlepší k uvolnění některé z tepelného vydání dále od mezi nimi. "Pokud jde o to, kolikrát jsem orgasmed ... no, já nevím. Nine, možná? Nějak jsem omdlel dnes ráno, než sem někdo dostal."

"Ježíš Kristus," odpověděla Rachel. "A psychiatr, jeho odpověď je to, co? Více?"

Blondýna opět přikývl. "Myslí si, že může uplatnit trochu větší kontrolu nad tím, kdy a kde. A on si myslí, že pokud se sníží svůj stres dost, můžu dát znovu na oblečení."

"Počkej, co? Takže si myslíte, že byste mohli jít obléknout právě teď?"

"Ne, ne. Snažil jsem se to ráno. Není to oslňující, spalující bolest už, ale není to příjemné. Nemyslím si, že budu mít možnost, aby ji lízat, dokud ve smlouvě, ačkoli. To je příčinou všechno to stres, že jo? "

"Ale i po tom, co se právě stalo ...?"

"? Nejlepší scénář bych mohl dát na pár spodního prádla, nebo tak něco," - pozor, řekla si, že to, co se nastavit ji vypnout na prvním místě - "ale pořád bude žihadlo jako čert . "

Rachel přejela rukou po vlasech. Přesto, že je přibližně stejného věku a stejné sestavení, by pár neměl vypadalo mnohem jinak, než tomu bylo v tomto okamžiku. Lauren stál bosý v mělké kaluži vody u dřezu, nahý až na pár podivných kousků šperků - náhrdelník, náramek, hodinky a několik kroužků, stejně jako stříbrný náramek, který se stal šperku kolem levého kotníku. Její prsa, zcela v otevřené, byly stále stoupá a klesá s každým dechem namáhavé, a její make-up, aby se jemný, viděl lepší časy.

Intimní párovácí služba pro dospělé, všichni si tu najdou kamrády na vzrušující potěšení.

Myslím, že tento příběh začíná s láskou svého života; moje sladká žena, Claire. Ona je opravdu nejúžasnější žena, jakou jsem kdy potkal. Každý miluje Claire. A kromě toho, že velkou manželkou a matkou na naše tři děti, ona také má úžasné libido, vždy touží mít sex. Ona je 34 let, a to i poté, co tři děti, stále ještě houpací tělo. Ona je 5'4 ", má velké nohy, a krásný" C "poháry. Jsme manželé po dobu pěti let a měli úžasný sex od prvního dne. Nikdy byste uhodnout její skromný vzhled, ale je to vzácná žena, která dostane se obrátil na stejně snadno jako chlap. Dokonce i když není v náladě, může vždycky dostat ji tam popadl její kozy nebo se dotkl její kundičky. Ona také šukat jen kvůli šoustání s orgasmy s lehkostí. Tam je obvykle místo v našem kurva, když myslím, že bych https://storify.com/curvedflui482/sexy-seznamka asi dostat ji nic dělat. To bylo to, že si myslel, že mě opravdu zapnutý. bych sní o všechny druhy scénářů týkajících se moje žena ztrácí kontrolu při sexu a dělat skoro cokoliv moje srdce (nebo kohout) žádoucí.

Jedním z fantazie, která vždycky hodně hrát v mé hlavě bylo sledovat ji šukat jiného muže. Řekla mi pár příběhy o svých dobrodružstvích, než jsme se potkali, a když nemám ji považovat děvka, nebo dokonce promiskuitní, ona určitě má svůj podíl na skvělý sex, občas bez připojené řetězce. Já tajně přát ona byla víc děvka, když byl mladší, prostě proto, že je to takový obrat na přemýšlení o svém šoustání tolik lidi, jak je to možné.

Během několika posledních měsíců jsme začali mluvit mnohem otevřeněji o našich sexuálních životů; minulost současnost a budoucnost. Přiznala se, že jeden z jejích největších fantazií je sex v limuzíně a nechal řidič sledovat celou věc. To je jasný odklon od svého standardního sexuálního chování, kde je poměrně plachá. Z mé strany, řekl jsem jí, že i když vím, že to je v pořádku a zcela zkroucené; myšlenka na její šoustání jiný muž přede mnou byl obrovský obrat na mě. K mému překvapení řekla, že také si myslel, že fantazie je opravdu horko. V tu chvíli jsem se rozhodl, že je čas hrát "že ne?" hra. Řekl jsem: "OK, půjdu první. Opravdu byste mít sex v limuzíně?"

Ona řekla: "Ach ano."

"Necháš řidič sledovat?"

Bez váhání řekla: "Ano."

(Čas tlačit obálku) "Chtěli jste někdy dovolte mi, abych nahé fotky z vás?"

Usmála se a řekla: "Jistě."

"OK ... Chtěli byste, aby se sex videa se mnou?" (Něco, co jsme nikdy ani nemluvil o)

"Jo."

"Mohl bys dovolit, aby někdo jiný to natočit?"

"Jo."

Tyto odpovědi byly fouká mou mysl. Claire se ani chodit bez podprsenky doma, protože se domnívá, že je příliš odhalující. Myslel jsem, bych měl pokračovat, aby přesně vidět, kde jsou hranice byly. "Chtěli jste někdy vyzvednout cizinec v baru a přivést ho domů do prdele přede mnou?"

Ona řekla: "Dave, jsou si jisti, že by mohl zvládnout, že? Myslím, že není možné zrušit něco takového."

Řekl jsem: "Jsem si jistý jsem, že to zvládneš. Tak dlouho, jak jste byli do ní a vypadal jako celkové děvka na chlapa, rád bych ho!"

Ona řekla: "OK, já bych to udělal za vás. To je obrovská řada na mě moc."

Do prdele! Nemohl jsem uvěřit, můj úžasný, milující manželka mohla přijmout myšlenku, že jako hlavní děvka! Byl jsem ještě v lásce s ní po tomto upřímnou rozhovoru. Ne, že jsem věřil, že by skutečně projít s některou z těchto fantazií. Skutečnost, že se ukázalo, ji natolik, aby myslet, že by mohla projít s ním bylo dost horko. Po té noci, co se dostal docela zapařené v ložnici. Povídali jsme si o našich představách po celou dobu, a dokonce přidal k nim. Zdálo se, že milují představu o mně chtějí, aby byla děvka. Ona souhlasila, že "náhodou" blesk některé cizince přes dolů halenky a up-sukně. Pořád jsem čekal, aby šla zpátky na její tvrzení, že by kurva cizinec pro mě, ale víc jsme o tom mluvili, tím více odhodlána k myšlence, že se zdálo, aby se stal. "Poté, co ho kurva necháte ho cum v ústech a spolknout?"

"Ano," řekla. "Já bych to udělal za vás."

"Myslíte si, že by měl nějaký problém vyzvednout chlápka v baru a dostat ho, aby se vrátil, a jdi do prdele?" Zeptal jsem se.

"Ne," zasmála se. "Nikdy jsem neměl problém dostat chlapa, aby mě šukat." Touché.

Trvalo mi asi měsíc po tomto rozhovoru nastavit velkou noc. Myslel jsem, že bychom začít s její limuzíny fantazie. To se zdálo tak jednoduché. Plánoval jsem 30 minut jízdy limuzínou do nedalekého města, kde moje žena a já bych mít krásné večeři následuje hard-core šukání v limuzíně na cestě domů. Tam byla velká část mě, že pochybnosti o tom, že by skutečně projít se něco z toho, ale očekávání mě zabíjí!

Moje žena vypadala kouření horké, když se vynořil z naší ložnici ten večer. Měla na sobě sexy, ale přesto elegantní černé večerní šaty s krátkým lemem, hlubokým výstřihem a špagetovými ramínky. Pod šaty měla na sobě zcela transparentní podprsenku s bez kalhotek. Když se předklonil můžete snadno vidět její prsa, a když se posadil, ji pevně upravený černá kočička byla zcela vystavena.

Když limuzína zastavila jsme byli oba modlil řidič bude hrát dobře s její fantazie. Když se dostal z auta, jsme nebyli zklamáni. Na štíhlé 6'4 "a cca 25 let, byl vyšší, než se očekávalo, a trochu mladší. Měl krátké černé vlasy, cizí přízvuk, že jsme nikdy udělali identifikovat a byl chlapsky hezkého. Představil se jako Pavel a zdálo se, naprosto. Když dal nám ve vozidle a ověřené večerní plány, také nám ukázal tlačítko zásadách ochrany osobních údajů můžeme stisknout, pokud bychom chtěli zavřít oddíl na přední části vozu. "Nebudeme potřebovat, ŽE" I zasmál se pro sebe.

Viděl jsem okamžitě moje žena schválen. I když tento první fantasy náš byl jen o tom jak se díval, špatný chlap by mohl vyvolat "strašidelný" atmosféru, a to večer bude celkem poprsí. Co si neuvědomil, bylo, že mu omylem ukázala její prsa, když se sehnula, aby si do auta a také mu dal velkou kočička šanci, když se posadila. Byla už žije naše fantazie a ona ani nevěděla to!

Jakmile je uvnitř vozu stiskla mi ruku a dal mi ten vzrušený výraz, jako bychom byli o něco neuvěřitelně zábavné. Opravdu. Bez Claire mě viděl, pašoval jsem kameru do mých sedadel, jen pro případ, že věci dostal opravdu z ruky později. Vzhledem k tomu, auto odtáhl od obrubníku, umístil jsem jí ruku na holé stehno a začala klouzat http://www.gaiaonline.com/journal/?mode=view&post_id=35359139&u=36998997 to nohu. Ona odpověděla kladně na první pohled, ale pak mě zastavil a zašeptal: "Ne! Musíme počkat až po večeři. Nechci, aby ho nechal mě viděl nahou teď a pak se k němu později. Zemřu!"

Bojoval jsem svůj smích. "Mám pro tebe novinku Claire, že už viděl vaše prsa a kundičku, když máš v autě."

Byla zděšená. "To myslíš vážně?" Zeptala se.

Smál se na ni, zašeptal jsem, "tajemství je u konce!" Začala se smát taky, a skryla tvář v dlaních v rozpacích.

Dal jsem jí utěšoval objal a pak se pomalu začala hladit po vlasech. Vždycky můžu říct, když je Claire stále zapnutý jejím nepravidelném dýchání. Naklonil jsem se a začal ji líbat na krk. Tentokrát neměla bránit. Byla stále vzrušený a my jsme ještě ani nezačala. Opět posunul jsem ruku dolů nohu a pomalu roztáhla kolena od sebe. Ať už to věděli nebo ne, to dal řidiči široký otevřený pohled na její kundu. Chtěl jsem mu dát velkou show hned http://www.blogigo.com/boilingglossary79/Hled-funguj-c-sex-seznamku/5/ v případě, moje žena zbaběle ven a požádal mě, abych stiskněte tlačítko o ochraně osobních údajů.

Pokračoval jsem ji líbat na krk a začala lehce třít její kundička. Byl jsem příjemně překvapen, že se už velmi mokrá. Posunul jsem dva prsty v ní a ona odpověděla měkkým zasténáním, snaží se udržet svůj hlas dolů, takže Paul nechtěl ani slyšet. Jsem prostě nemohl říct v tomto bodě. Byla to vlastně chystá projít s tím? Natáhl jsem se a pomalu vytáhl jeden ze svých popruhů off rameno. Žádné námitky. Udělal jsem totéž na druhou. Začal jsem ji políbil na ústa a opatrně se natáhl, pomalu vytáhl šaty se vystavit ji vidět-přes podprsenku. Zalapala po dechu, ale neodolali. Rychle jsem si sundala podprsenku a vzal jednu bradavku do pusy. Jak jsem začal sát její oko, vzal jsem si ruce a stáhl jí šaty až na boky. Byl jsem sání na jedné bradavce, štípání jiný, a moje jediná volná ruka byla třela kundičku. Začala se zbláznit se všemi této akce. Než mohla přijít k rozumu a aby tuto věc zastavila, jsem se přestěhovala dolů na kolena, vytáhl od sebe nohy a potopil můj jazyk do její kundičky. "Ach můj Bože!" Zasténala s překvapením. "Co to děláš, Dave?" Ona bránila jen na chvíli, ale pak se dal do své touze.

Teď se jí prsa úplně vystavena řidiče. Byla opřel v sedadle, zcela absorbována v orálním sexu jsem jí dává. Moje plachá žena se ani nesnaží zakrýt nahoru. Musel jsem se předpokládat, v tomto bodě, že si byl vědom toho, co dělá. Protože tohoto předpokladu jsem našel tohle všechno tak horký, myslel jsem si, že cum předtím, než jsem měl dokonce svůj penis z kalhot. Její kundička kapala s jejími šťávami a nemohl jsem lízat to dost rychle. Pohybovala se rychle k její první orgasmus v noci, tak jsem si myslel, že je moudré, aby přesměrovat své úsilí. Chtěl jsem to dost fantazie na to vydrží celý disk. Ona dosáhne určitého bodu vzrušení, kde je až na téměř cokoliv, ale jakmile se cums, začne myslet racionálně. Můj strach byl, že racionalita může také signalizovat konec našich sexuálních dobrodružství na večer.

Přestěhoval jsem se do vedlejší sedadlo, aby řidič mohl dostat profil pohled na nás. Nepotřeboval jsem říct ani slovo Claire. Ona předpokládá odpovídající pozici na kolena, rozepnul si kalhoty a dychtivě strčil svůj penis do úst. V našich pěti letech manželství jsem ji nikdy neviděl takhle. To by mohlo být zastrašující, kdyby to nebylo tak zatraceně horko. "Je to mimo kontrolu!" Pomyslel jsem si. Byl jsem teď v pozici, viz Paul. Byl jasně sledovat přehlídku z jeho zpětné zrcátko. Všiml jsem si, že se vrtí na židli docela dost, samozřejmě se snaží upravit jeho erekci. Obvykle mají hodně kontroly nad svými orgasmy, ale její inspirovaný kohout-sání úsilí v kombinaci s tímto kouření horké scéně mě torpéduje k předčasnému jeden. Jak ji vzít ústa mimo můj penis v čase, aby se zabránilo předčasnému výbuchu bylo trochu složitější, než se očekávalo. Musel jsem ji odstrčil oběma rukama. Ona byla vážně fiending za to.

V hrdelním šeptem řekla: "To mě poser! Právě teď jsem ji potřebují! Ach můj bože, to je tak horký ..."

Nemohl jsem uvěřit tomu, co se děje. Byla to moje žena? Ty krávo, to bylo úžasné. Řekl jsem: "Jdu do cum. Musím zpomalit, zlato."

"V žádném případě! Můžete pověsit na trochu déle ... Dej mi ten penis." Zašeptala: "Je to dívá? Prdele ... Kurva, kurva, kurva ... To je tak zatraceně sexy!"

A s tím, pohřbil jsem všechno, co jsem měl do její těsné malé kočičky. Bohužel, jen to trvalo několik výpady, než jsem byl připraven k ránu. Vytáhl jsem, obkročmo její tvář a ona dychtivě vzal můj penis do úst, stejně jako jsem vybuchla svým nákladem. Přišel jsem tak tvrdě, Myslel jsem, že moje koule může přijít příliš. Zhluboka jsem suchý, polykání každou kapku. Nebylo nic nového o tom, ačkoli. Claire byla vždy mistrovství, když to přišlo k polykání. Ale tentokrát se zapíjejí se smyslem pro naléhavost. Chtěla víc.

Byl jsem teď skončil, ale ona ještě cum. Byla šílená touhou, prosila mě jíst její kundu. Jak jsem olizoval její sladké okno a posuvné pár prsty do ní, napadlo mě, že bych ji mohla udržet od Cumming, mohl bych vlastnit její sladké zadek na celou noc. Ona by se mi to, samozřejmě. Když můj Claire chce cum, Claire cums. Ale já jsem byl v pozici napájecí zde. Pořád jsem výprask a prstem ji kurva, ale pokaždé, když se přiblížili, tak bych přestal. Věděla, že jsem ji škádlil a prosil mě, abych dokončit, co jsem začal. "Pleeeeeease! Prosím, nechte mě cum!"

Ale neudělal jsem to. Místo toho, mučil jsem ji celou cestu k restauraci. Paul si musel myslet, že je horniest děvka na světě. Když se auto zpomalilo a vjel do zatáčky, navrhl jsem, že jsme znovu naši vyrovnanost a připravit pro naše rande. "Ach můj Bože!" řekla. "Ty jsi takovej debil! Vážně?? Fucker ..."

Jsem zjistil, že je úžasné, že se ani nesnažil zakrýt, když se oblékla. Claire je velmi skromný s jejím tělem. Byli jsme stále míchat, aby se naše oblečení se jako limuzína vytáhl do restaurace. Pavel si byl vědom toho, a laskavě vzal čas dělat jeho cestu zpátky do otevřít naše dveře. Normálně Claire by bylo hrozně trapně čelit Paul poté, co byl nahý a šroubování před ním, ale ona byla stále zapnutá, takže se nezdálo fazed. I když se na něj koketní úsměv a vzkaz, když vystoupil z auta. Byla v nejvzácnějších forem.

Večeře rozhovor začal poněkud napjatý, ale rychle se obrátil k rekapitulaci pohonu. Oba jsme si myslel, že to nejžhavější, co jsme kdy udělali.

"A co cestu domů?" Zeptal jsem se.

Zvedla obočí, "máte nějaké nevyřízené účty zúčastnit se, pane."

"Já vím, Honey-Je mi to líto. Slibuji, že skončí tě na cestě domů. Byli jste v rozpacích být nahý před Paulem?"

"Umm, ne!" Zasmála se. "Nemohu říct, jak se obrátil na jsem byl? Díval jsem se na něj dívat, přes zpětné zrcátko. To byla sakra horké!"

Můj sladký, konzervativní Claire nebyl nevinný paní jsem věřil jí být. Ale ona byla rychle stává děvka Vždycky jsem snil o sňatku.

Měli jsme problémy opravdu těší naši večeři, protože jsme byli posedlí o pohonu doma. Jedli jsme rychle, zaplatil náš účet a zavolal Pavla, aby nás vyzvednout. Ho vytáhl jsem stranou dřív, než měl šanci nás usadí. Řekl jsem mu o kameře pod mým sedadlem a vklouzla mu 20 dolarů nás natáčet. "Jen vytáhnout někde na samotě. Moje žena je tak mimo kontrolu, můžete dokonce získat kouření z ní." Paul vědomě se usmál, přikývl a diskrétně získat fotoaparát před nechat mou ženu a mě v limuzíně.

Poté, co se usadil v minutu nebo dvě, moje žena se naklonil a začal líbat na krk. Šel jsem rovnou na její kundu a byl ohromen, jak mokrá pořád byla. To se bude jedna jízda na paměti. Ale co jsem chtěl jen začít kurva ji, také jsem chtěl jít trochu pomalejší dát Paulovi šanci jet do ústraní. Koupil jsem si nějaký čas jen políbil ji, ale ona byla zřejmě dál než to, a byl tlačí více. Ona netajil asi chtějí být v prdeli. Tvrdé a teď.

Konečně jsem cítil, jak auto zpomaluje, a věděl, že Paul musel najít vhodné místo k zaparkování. Po pár pomalých zatáček, moje žena přišel na to, že se něco děje. "Co budeme dělat?" Zašeptala. "Proč se vytáhnout z Interstate?"

"Nemám tušení," zalhal jsem.

Dala mi pohled, že si vyhrazuje, když ví, že nemá celý příběh. Opřela jsem se a začal ji líbat na krk. Byla stále ještě obavy o neplánované zastávce, ale mě nemohl odolat. Byla příliš zapnuta v tomto bodě. Byl jsem opravdu agresivní s ní pak ve snaze ji odvrátit od toho, co se mělo stát. Měl jsem pár prstů uvnitř ní, opravdu funguje přes hlad kočička z ní. Ona nereagoval vůbec do auta zastavení a nezdálo se, že zaznamenáte Paul se otočil na sedadle a ukazoval na kameru na nás. Poté, co byl v pozici jsem začal tahat svlékla. Aniž by pusu pryč ní, sklouzl jsem jí ramínka z ramen a přitáhl si jí šaty dole její krásné prsa. Tentokrát jsem šel dál. Ona ubytováni mé přání by zvedla zadek na sedadle, takže jsem mohl vytáhnout šaty po celou cestu dolů na nohy.

Jak jsem sundala podprsenku, musí se vidět Paula s fotoaparátem, protože prostě ztuhla. Ve snaze odvrátit katastrofu, řekl jsem, "to je v pořádku, Claire. To je naše kamera. Zeptal jsem se ho natočit."

Dalších pět sekund bylo nejdelší v mém životě, protože jsem nevěděl, jestli jsem se tlačil věci příliš daleko a zničil fantazii. K mé úlevě extrémní, sáhla dolů rozepnout kalhoty a věděl jsem, že je all-in Kopla šaty od nohy a byla úplně nahá. Dostala se na kolena, vzal jsem si kalhoty dolů a pokračoval pracovat na péro. To byl neuvěřitelný pohled. Sledování cizinec film, moje nahá žena foukání mě v limuzíně byl lepší, než jsem doufal. Dobrou zprávou je, že jsem vlastně měl nějakou kontrolu, protože Cumming dříve ve večerních hodinách. Na obrovské boule v Pavlových kalhoty základě byl také těší na show.

Po pár minutách jsem se rozhodl, že je čas, aby ji znovu šukat. Lehl jsem si na záda na podlaze vozu a měla moje manželka dostat na vrchol, cowgirl stylu, s výhledem Paul. Snadno sklouzla dolů na můj penis. Můj pohled byl úžasný. Ona mě kurva přímo před Pavla a skutečně chutná. Trvalo jen velmi málo času, než ona byla blízko znovu Cumming, tak jsem vytáhl na změnu postoje. "Pojď!" Stěžovala si. "Musím cum!"

Dostal jsem za ní a tlačil ji na všechny čtyři, čelí Paul. Začal jsem kurva její Doggy Style a opravdu odpověděla. Najednou jsem si myslel, že by to mohlo být ideální příležitost představit Pavla penis. I tiše pokynul mu, aby vytáhnout jeho ptáka ven, v naději, že by šel na to kouření jsem se zmiňoval dříve. Nemusel říkat dvakrát. Natáhl volnou ruku dolů a rozepnul si kalhoty. Měl nějaké potíže při získávání jeho tvrdý penis přes jeho zip, a když jsem to viděl, jsem pochopil proč. Paul balil nějakou zásadní teplo! Vytáhl nejtlustší kohout, jakou jsem kdy viděl. V blízkosti je osm palců je to dlouho příliš, ale obvod je to, co opravdu vynikla. Claire nemá velký péro fantazii, ale i ona musela ocenit takové impozantní exemplář.

Claire si nevšiml, Pavla vystaven píchnutí na prvním místě. Mohl bych říct, nicméně, když se zastavila kurva mi, že musela zahlédl ji. Zarazila se jen na vteřinu předtím, než znovu získat její rytmus, a pak zvedl tempo. Byla vrávorá násilně ke svému orgasmu, když jsem naznačil Paul přijde blíž, a pak vytáhl znovu. Byla z mysli šílený chtíčem v tomto bodě. S Pavlem se přímo před ní, natáhla ruku a chytila ​​ho za tuku kohout. Lapal po dechu těžké, otočila hlavu zpátky na mě a řekl: "Jsi si tím jistý? Myslím, že jste opravdu jisti, můžete zvládnout tuto Dave?"

Usmál jsem se a ujistil ji, "Ano, Claire. MILUJI to!" Vzrušeně Usmála se na mě a otočil se zpátky k Paulovi. Další scéna je spálen v mé mysli na věky. S oběma rukama kolem jeho hřídele, vytáhla jeho penis do úst, a velmi nenuceně, jako kdyby to udělal tisíckrát, protáhl rty vyhovět jeho obvod a plně pohltila jeho penis.

Kéž bych mohl předat lidem naprosté hmotnost této chvíli pro mě. Můj sladký žena pět let, matka naše nádherné děti, respektovaný člen naší společnosti a fotbal máma, právě docela šťastně dát cizímu člověku tlustý penis do úst pro své potěšení. Chcete-li tento šťastlivec byla foukání, byla jen nějaký jiný chlap manželka coura ... Oh, že jsem se dočkal tohoto dne.

Claire neztrácel čas při práci na jeho penis. Oběma rukama ji horečně sání to jako hladový děvka. Vzal jsem kameru od Pavla chytit akci. Když večer skončil a Claire přišel k rozumu, mohla by nikdy souhlasit, aby něco takového znovu. To může být jeden-a-udělal situace a já jsem nechtěl nechat ujít vteřinu. Paul se dostává jeden z nejpozoruhodnějších Kouření mé manželky. Nikdy jsem nebyla s nikým ani v blízkosti dovedností Claire má v této oblasti. Milovala jsem sledoval další zkušenosti tohoto muže poprvé.

Stejně jako já jsem miloval sledoval ji provést ústně na Pavla, coup de gras by mu ji kurva. Potřeboval jsem se dostat ji k sobě opět orgasmu být přesvědčeni o jejím souhlasu. Přestěhovala jsem se za ní a tlačil můj penis uvnitř její kapající kundičky. "Ach bože!" Zasténala. Měla problémy se zaměřením na Pavla kouření jednou můj penis buší do ní. Čekal jsem na ni se dostat blízko k orgasmu znovu a pak jsem pokynul k Pavlovi a abych ji otočit kolem. S přesností na pit posádky, jsme se rychle otočí ji o 180 stupňů a já jsem strčil svůj penis do úst dřív, než mohla namítat. Sledoval jsem s extrémní očekávání, jak Paul sklouzl masitou penis pomalu do její odsátí mokré píči. "Ach můj bože!" Vykřikla. "Ach bože, ach bože ... ANO!"

Sex seznamka vám najde přítele na sexuální dobrodružství.

Přechod zpět k naší vlastní loď konečně, jsem se cítil jako býk losů v říje. Byl jsem nervózní, vzrušený, nervózní, bolela a žárlí na Kristi, a zcela nepříjemné ve své vlastní kůži. Potřeboval jsem se vyspat brzy. Nebo punč něco, co nastane příležitost přišla jako první.

Rozhodl jsem se vrátit do horní u baru čekat Kristi; Možná dobrý, silný nápoj by pomohlo. Jak jsem se dostal po schodech jsem prošel malou skupinu lidí a slyšel hlas oznamuje, velmi nabubřele: "Jistě, můžete vidět globální oteplování je skutečné, že jsem se v národním parku Glacier letos v létě a ledovce byly mnohem menší než. když jsem tam byl před sedmi lety. "

Teď, normálně jsem docela non-konfrontační, ale to hloupé tvrzení mě prostě chytil přesně ve špatnou chvíli. Z mé pozice na nejnižším stupni jsem mohl vidět, že reproduktor byl štíhlý, dobře upravený, mírně plešatý chlap, asi o 5'8 "vysoký a v jeho pozdních čtyřicátých letech. Ve khaki šortkách a Izod.

Než jsem se mohl zastavit, řekl jsem hlasitě: "Jo, a před 11.000 roky Wisconsin byl pod ledovcem na míle tlustý, a když jsem tam byl v srpnu minulého roku nebylo ani stopy po něm. No, s výjimkou několika malé kousky v mé skotské. "

Jeho hlava se prudce otočil a on mě rychle vybral. "Co to má znamenat?"

Pokrčil jsem rameny. "Nic. Jen jsem myslel, že jsme mluvili o tání ledu a myslel, že bych hodit do mé dva centy stojí za to."

Ušklíbl se. "Předpokládám, že jsi jeden z těch skeptiků klimatické změny, Real Flat typ země."

Bylo začíná vypadat jako příležitost k ránu něco, co by mohlo jen přijet první! "Ach, ne, naopak. Naprosto věřím v oblasti změny klimatu, viděl jsem geologické důkazy o tom, že to co se stalo mnohokrát v průběhu dějin Země. Jsem jen otázka, kolik z každé změně má antropomorfní původ."

Vypadal prázdný, tak jsem vyplnil pro něj. "Man-způsobil."

On se naježil. "Věděl jsem, že! Takže si nemyslím, že skleníkové plyny mohou způsobit změnu klimatu? To je hloupé!"

Byl jsem tak bude nyní pocit moje pěst setkání jeho tvář! "Ne, to je hloupé se ničí celá průmyslová odvětví, možná celou ekonomiku, které jsou založeny na zcela neprokázané teorie. Myslím, že závěry je ještě brzy, a dokud nebudeme vědět, že bychom neměli dělat nic hloupého."

"Ale všichni odborníci se shodují, že CO2 způsobuje oteplování."

"Je mi líto chlape, ale mohu souhlasit vědce pro vědce na obou stranách plotu. Existuje spousta klimatologů a meteorologů, kteří si myslí, že počítačové modely jsou hrozně vadný, a některé důkazy, ve skutečnosti ukazuje chlazení. Samozřejmě, jak bylo ukázáno, že údaje nesplňuje správné politickou agendu, tak to mám pohřbeno. Přesto, mohli byste být v pořádku. "

"Ale většina lidí si myslí ..."

Zasmál jsem se "Teď už jsi mě dostal! Bylo to velmi efektivní propagační kampaň, a já rozhodně nemůže rovnat až všechny vaše základní škole vzdělaných hvězd a hvězdičkou, nebo vaše bohaté tuk koček politiků, která stojí na získat ještě bohatší z kapsy daňových poplatníků, pokud právní regulace uhlíku prochází. Jediné, co mohu udělat, je podívat se na fakta. "

To byl vlastně ukazuje být docela zábava, a byl poskytuje rozptýlení od mých problémů. Strčil jsem ruku, a dělal to bod rozdrtit jemu, když to bylo nabídl. Trhl sebou. "Já jsem Adam, mimochodem. A vy jste?"

Ten namyšlený trochu. "Jsem kongresman Gerald Martin, Adam, a já nemůžu uvěřit, že si myslíte, že to není otepluje? - Nemůžeš to cítit, vidět to"

Byl jsem překvapen! "Vážně, americký kongresman, člen domu?"

Ukázalo se, že je opravdu z nedalekého westernového stavu. Byl jsem docela rád, že jsem ho praštil - je to asi proti některým zákonem, i když tomu tak mohlo být, že takový zákon zoufale potřebuje být zrušena

Vrátil jsem se na jeho otázku. "Vážně Gerry - můžu říkat Gerry?" On nic nenamítal, a tak jsem pokračoval. "Gerry, kde bydlím, že se zdá, že se teplejší mezi asi 1999 a 2004 nebo tak nějak, ale to se nestalo po celém světě, a ty matoucí počasí s klimatem. Pokud se to stane za rok, nebo pět let, patnácti lety, dobře, to je počasí, a to se neustále mění, v relativně krátkých cyklech. Když se to stane za padesát nebo sto let, nebo více, pak jste začal mluvit o klimatu. "

Zamračil se. "Takže si opravdu nemyslím, že bychom měli něco udělat?"

Zasmála jsem se. "Opět platí, že překroutí můj smysl! Měli bychom se samozřejmě rozumná opatření, střílet na high-Vozy, šetřit, vyrábět energii s nefosilní zdroje paliv, jako jsou jaderné a vodní elektrárny, pokud je to možné ..."

On přerušil ho "Nuclear je příliš nebezpečné, a to by byl hřích většího množství zachytit nějaké řeky, jen aby moc!"

Plácl jsem ho na rameno, směje se. "Jistě jste chytit ironii si dělat toto prohlášení, když jste se vznáší těší se na tomto velkém starém jezera za - pardon, uhodli jste - obří vodní přehrady"

Vypadal překvapeně na chvíli, pak se zasmál a zavrtěl hlavou smutně. "Nastavíte mě a vzal mě tady! To je docela legrace Adam, pojď, jdeme nahoru a občerstvit drinky."

Vylezli jsme po schodech, následuje několik atraktivních žen a dalších členů jeho družiny a šel k baru, nyní spíše o Ronniem a Sandra. Ronnie se na mě podíval a povytáhl obočí, v duchu ptal, jak jsem dělal. Pokrčil jsem rameny a usmála se na něj, dotkl se jeho obavy. Hledal jsem a všiml Kori, stojí na předním železnici, pitím v ruce, mluví s Dougem a Pam. Pam mě uviděl a zamával.

Do teď bylo asi mezi dvaceti a třiceti lidí na naší horní palubě, několik ve vířivce, a více na níže palubě. Všechny čtyři lodě kolem vnitřního náměstí vypadal stejně dobře naplněna; Tušila jsem stranou v zátoce přilákal přes dvě stě lidí a nejméně dvacet hausbóty, stejně jako několik menších plavidel.

Sandra nám přinesl nápoje, což mi zářivý úsměv, když mě poznal. Musel jsem přiznat, že Ronnie má dobrý vkus. Byla vážně exotická, krásná a sexy, a všiml jsem si, kongresman oči spustit hladově po jejím těle. Zavolal jsem ho zpátky na zem.

"Gerry, problém je, vy chcete mít svůj koláč a sníst ho příliš Právě teď sektor dopravy, -. Všechny fáze - je asi z devadesáti procent závislá na fosilních palivech a v zájmu úplného zveřejnění, pracuji v ropném průmyslu. , na okrajích ve VaV sektoru. ale otázka doprava se nebude měnit, nebo odejít v dohledné době, neexistují žádné přijatelné alternativy. Takže bychom měli chránit, jak nejlépe můžeme, a pokračovat a vyhledejte si další technologie. Pravdou je, Nechci k přehradě žádné další řeky a to buď. "

On mě zastavil. "Co o auta na elektrický pohon, nebo na vodíkový pohon, tyto technologie jsou k dispozici."

"Ano, funkční ne. My prostě nejsou tam ještě dost, a to, co mají, je neskutečně drahý a nastaví všechny nové problémy se znečištěním http://social.xfire.com/blog/elfinbullet954/11986736/ z baterií zapojených. A i kdyby byly k dispozici dobré auta na elektrický pohon by to trvat deset nebo patnáct roky flotila se převalit A když -. nebo pokud - se nám tam dostat, kde je vše elektřiny pro dobíjení těchto vozů, nebo na výrobu a soustředit se vodíkové palivo bude pocházet z fosilních paliv, uhlí a zemního plynu "?

Vypadal zamyšleně, se účastní, a tak jsem pokračoval. "Trvá to obrovské množství energie k vytvoření těchto paliv nebo obvinění, že mnohé baterie. Spalování fosilních paliv k výrobě elektrické energie pro alternativní auto a nákladních paliv právě obchoduje jeden problém, jeden zdroj CO2 pro druhého. Jaderná je jedinou životaschopnou, k dispozici, a poněkud cenově odpověď na čistý, spolehlivý výkon. Bez přehrazením řeky. "

To bylo pet předmětem dolu, tak se nevědomky hrál přímo do mých rukou.

Začal mluvit, ale pak se zarazil, zamračil se. On se ukázalo, že nebude tak špatný chlap, i přes mé první dojmy. A to je hlavní koncese ode mne, když mluví o nějakém politikovi. "Můžeme si naši elektřinu z větrné a solární, které jsou oba osvědčené technologie."

Zasmála jsem se. "Jo, ukázalo být velmi drahé a nespolehlivé vážně Gerry, kdy společnost stupňuje, které mohou poskytnout spolehlivou, konzistentní solární nebo větrné energie, za rozumnou cenu, a - tady je kicker - bez dotací daňových poplatníků, budu jejich největší roztleskávačka. A akcionářem. Zatím nikdo se ani nepřibližuje, a nesmí být nikdy. To je povaha zvířete, to prostě není vždy jasno nebo větrno, kde a kdy ji budete potřebovat, a není tam žádný způsob, jak ukládat energii, nebo přenášet ji na dlouhé vzdálenosti efektivně. "

Byl jsem tak zabraný do argumentu, že jsem na chvíli zapomněl všechno o Kristi, dokud jsem ho viděl dívat přes rameno a sledoval, jak se jeho oči rozšířily uznale. Dlouhá, zima, mokré vlasy se dotkl mé záda, brzy následovaný teplé, pevné tělo, které jsem znal tak dobře, a její ruce přišel kolem mě.

Políbila mě za rameno a krk. "Ahoj zlato, jsi mě vidět na lyžích? Byl to výbuch, který loď je tak zatraceně rychle, a Ty je skvělé s ním. Jsem pumpoval!"

Usmál jsem se. Já věděla, že bude všechny své smysly a nervová zakončení palba z intenzivní a rychlá akce. Vytáhl jsem ji vedle mě a položil mi ruku kolem ramen a stiskl mi ji, jak jsme se políbili. "Udělal jsem kotě, jsi vypadala úžasně. Myslel jsem, že jsi chtěl zabít na tomto jednom manévru však, že byl šílený."

Zasmála se. "Byla to legrace! Blíž, než jsem měl v úmyslu, myslím, že promoklý jsem pár kluků na lodi."

Zasmála jsem se. "Jste si jistý, ano. Ale oni si to zasloužili, řeknu vám později. Mezitím, rád bych vám představil skutečný amerického kongresmana, republikán Gerald Martin. Gerry, to je moje snoubenka" Kristi. "< br />

Podali si ruce, a on držel její. "Prosím, říkejte mi Gerry, Kristi, to je mi potěšením, že vás poznávám." Jeho oči snědl ji, běh přes obličej a tělo beze stopy jemnosti. Zatímco toto prokázal lepší chuť a úsudek, než jsem očekával od politika, to začalo mě srát!

Vytáhla ruku zdarma. "Opravdu, americký kongresman? Současné době?"

Usmál se a Naparoval málo. "Ano, madam, druhý termín. Moje složky, jako jsem já!"

Kristi se usmál. "Mohu si můj vyfotit s tebou?"

Podíval se jí znovu a hrdě se usmál. "Jasně, já nevím proč." Obrátil se k jednomu z jeho čety. "Franku, máš kameru?"

Ronnie přišel s jedním z někde a oba se k němu otočila. Kristi je zastavila. "Můžu být nahoře na obrázku?"

Pohled na kongresman tváři byl k nezaplacení! Jeho touha ji vidět nahoře bez bojoval se svým zdravým rozumem a strach voličů. "Ehm, ehm, no, no, já si nemyslím, že by to vůbec! Co kdyby, že obraz objevil na internetu, nebo v novinách, že by bylo katastrofální!"

Kristi zdálo se domnívat, že. "Máš pravdu, samozřejmě. Nevím, co jsem si myslel! Pokud mí přátelé a kolegové mě někdy viděl tak blízko k politikovi, proč bych být zničen!"

Všichni kolem nás, včetně některých z jeho lidí, se zasmál. Ronnie se chystala http://www.dailystrength.org/people/4210813/journal/11465533 spadnout dolů, slzy tekoucí po jeho tváři. Gerry se zasmál nepříjemně, není si jistý, jestli se vytáhl nohu. Věděl jsem, že ne; ona nenávidí politiky jako třída, považovat je za nižší formu života. Doufal jsem, že se budou chovat se s někým z jeho postavení, ale měli vědět lépe.

Šla dál. "No, nevadí obrázek a pak, když nemůžu jít topless. Ahoj Gerry, co by se ti zavolat, pokud jsme měli pět set politiků na dně tohoto jezera?"

Podíval se na ni a pokrčil rameny, znovu se zamračil. "Nevím, co?"

Ona mu dala svou nejhezčí úsměv. "Dobrý start! Nebo znečištění vody, můžete si vybrat svůj oblíbený pointu."

On dělal jeho nejlepší úsměv a zavrtěl hlavou. "To pochopíš, když řeknu, že nejsem příliš nadšen ani jednoho z nich, doufám."

Kristi se jen smál, když jsem sebou trhl směrem dovnitř a snažil se ji odtáhnout, protože věděl, že se těší její nedobrovolný politik v nepohodlí příliš mnoho. Ona nebyla zcela dokončena. "Adame, myslím, že to od něj, ale proč by měli být na večírku u všech těchto milých lidí a tolik krásných žen a sedět tady mluvit o politice?"

"No, my jsme opravdu mluvit o politice zlato, mluvili jsme vědu."

Podívala se z něj na mě, a na něj. "Hm. To muselo být něco jako mluvit Shakespeara s šimpanze."

Ouch! Stáhl jsem ji pryč jako Gerry zasmál nepříjemně, snažil se zůstat zdvořilý. Otočil jsem ji k Kori a Pam, a vrátil se omluvit. "Omlouvám se Gerry, měla jsem to vědět. Ona má jen něco o politice, nenávidí všechny aspekty toho. Nebylo to nic osobního."

"To je v pořádku Adam, to není zas tak neobvyklé. Byla to jen velmi dobrý v tom Taková nádherná dáma! Máte, ale takový ostrý jazyk. Velmi rychlá mysl však musela být hodně legrace."

"Nemáš ani ponětí! Ona to není způsob, jak o většině věcí, jen politiky a lidi, kteří ji praktikují."

Zasmál se. "Dělá mi chtějí bych následoval své rané instinkty a stát se hasičem, to je to, co jsem chtěl, když mi bylo pět."

Zasmál jsem se. "No, měli byste být hodně více široce obdivován. A muži v uniformách vždy dostat ji horko, takže ..."

Zasmál se a my jsme se rozešli, slíbil, že zůstat v kontaktu, ale vědět bychom to. On se ukázalo být docela dobrý chlap, pro politika. Vrátil jsem se k naší malé skupině a Pam mě okamžitě přitáhl blízko, opřel se mnou, svou velkou levé prso drceného na mé paži. Doug a Kori se také dotýká a flirtování, a vzpomněl jsem si, že se s trhnutím ho dříve, takže byli pochopitelně víc intimní.

Kristi se podíval na Pam a já si všiml, jak blízko mě držel a mě dotýká, a tiše se usmál. To vypadá jako problém pro mě. "Ahoj Adame, já jsem stále mokrá a trochu zima, myslím, že budu mít ve vířivce. Jdeš se mnou?"

"Jasně, to zní dobře." Jsem si samozřejmě všiml její vztyčené bradavky, ale nenapadlo, že by mohla být zima. Duh.

Pam vmísil "Myslím, že půjdu taky, jestli je to v pořádku."

Odpověděl Kristi. "Jistě, více, tím lépe!"

Podíval jsem se na horké vany. Tam bylo několik lidí už v něm, ale myslel jsem, že tři z nás mohl dav dovnitř Pokud Kristi je přijmout, byla pravda, to bylo souzeno být opravdu docela veselý!

Jak jsme přejeli do horké vany, Kristi se mě zeptal, proč jsem řekl, že kluci na železnici se zasloužil o namáčení, že jim dal. Zasmál jsem se a začal jí vyprávět, ale byl přerušen někteří lidé ve vaně nám říká, že vstupné bylo, že jsme museli přinést pití objednávky pro každého, kdo potřeboval dolít. Smáli jsme se, ale rozkazy ze čtyř lidí, a rozhodl, že Kristi a já jsem mohl zvládnout, takže Pam byla milostivě dovoleno vstoupit do vany.

Jak jsme čekali Ron a Sandra opravit nápoje, rychle jsem skončil vysvětlovat jí o oplzlé připomínky tří mužů, a jak oni byli přemýšlel, kdo by mohla skončit dnes večer, přičemž její nevěru jako daný. < br />

Podívala se na mě. "Máš pravdu, že si to zasloužil! Věděli, že opravdu nevadí?"

Pokrčil jsem rameny. "Bylo to jen kluci, mluví sračky. Jsme skoro všichni dělat takové věci."

"Jo, já vím, ale to nevadí?"

Dal jsem jí ještě rezignovaně pokrčil rameny. "Jo, trochu jsem se hádat. Není to velký problém, můžeme přestat mluvit o tom?"

Zasmála se. "Máme pro tebe celou cestu do kopce, teď už stačí jen, aby vám přes to hrb." Plácl jsem jí na zadek, dost těžké, aby se hlasité pop, a vyskočila. "Oww, hej!"

"No holka, myslím, že mi dostat přes hrby, bude záviset na tom, kdo máte v plánu na hrb." Byl jsem i nadále mít love / hate relationshipp s celou myšlenkou, myšlenka na ni - nebo možná oba - s ostatními sexuálních partnerů. Zdálo se mi, vypuknout v horkém potu vzrušení a studeným potem strachu a žárlivosti pokaždé, když přišla řeč.

Zasmála se a třela si zadek, kde jsem ji plácl a zvedla obočí uličnicky. "Má to záleží na tom, kdo, nebo o kolik?"

To komentář poslal cihlu na břiše a chvění mého rozkroku současně, podivný pocit. Hloupě, jsem se nikdy nepředpokládali, že by mohla zvážit několik partnerů. Teď mě napadlo, jestli jí prohlížení této strany jako obří bufetu ochotných mužů, kohouty postavit, čeká na ni, aby se její výběr. Nebo výběry. Neměl jsem chytrá odpověď na ni.

Zasmála se a pohodila vlasy. To bylo rychle sušení v pouštním vzduchu. "Ten pohled na vaší tváři byl k nezaplacení! Už jsem šokovat?"

"Hmm, jo ​​to udělal, trochu. Zrovna, když jsem si začínal myslet, že nic, co by mohl říct nebo udělat, už mě šok!"

Dala mi svůj nejlepší sexy úsměv, druh úsměvu, který vždy naplňuje svou hlavu s nečistými myšlenkami. "Doufám, že jsme se nikdy dostat do této etapy v našem životě! Mám ještě pár triků v tašce." Jak řekla, že ona dosáhla pod barem a přejela rukou do nohy mých kufrů, najít můj penis obsažené v sáčku ze síťoviny, není pochyb o tom právě tam, kde se očekává, že to bude.

To se mi skákat, ale to bylo asi dobře, že to udělala, protože jsem se chystal udělat hloupou odkaz triky / prostituce v reakci na její poznámku o triky v tašce, která, při zpětném pohledu, byl velmi špatný nápad s ohledem na některá jména jsem ji volal, když jsem ji chytil za podvádění. To bylo také velmi špatná věc, že ​​mě tápání, protože jsem se cítil sám začne tvrdnout téměř okamžitě. Věděl jsem už, že Cialis v mém systému by způsobilo mi ztvrdne rychle, aby maximální tvrdosti a velikosti, a že by bylo trvalé. Snažil jsem se tlačit její ruku, ale ona se bránila.

"Pojď Kristi, zastavte! Prosím?"

Zasmála se. "Už jsem tě šokovat znovu? Je to proti domovní řád, nebo tak něco? Počkej, já to zjistím." Otočila hlavu a zavolal Ronnie: "Hele, Rone, to je proti pravidlům svého jemného provozovny pro mě hrát si s mojí snoubence velký penis, zatímco budeme čekat na naše pití?"

Několik lidí se otočil a podíval se na nás, jak Ron zavrtěl hlavou. Cítil jsem rostoucí červená. Ronnie se přímo s ní. "Sakra, ženská, jste žádný smysl pro slušnosti? Ale ne, to není v rozporu s našimi pravidly. Ve skutečnosti je to podporováno!"

Zamumlala jsem "Díky moc Ronnie! Pojď kotě, nápoje jsou téměř připraveny ..."

Sandra přišel a podíval se přímo do mých očí, usmívala se skvěle. Všiml jsem si, že její oči byly tak tmavé, že bych mohl stěží rozeznat žáka proti ní vlašských ořechů, hnědé duhovky, tmavé, tajemné bazény. Vzhledem k tomu, Kori a Sandra, musel jsem přiznat, že Ron má vynikající chuť u žen. Mluvila ve svém měkkém, kultivovaným přízvukem, řešení Kristi ale http://independent.academia.edu/EdnaChanga/Posts nikdy nechat oči váhat z mé vlastní. "Věřím, že to je v rozporu s našimi pravidly k tomu, že, aniž by ukazovat zbytek z nás, co to je, že tak fascinuje vás." Naklonila se přes bar a podíval se dolů, kde Kristi byla mačkání a mazlení rostoucí bouli v mých kufrů.

Vzal jsem si výjimku: "Ach ne, uh-uh, nejdeme touto cestou!"

Kristi se baví, protože věděl, jak moc mě do rozpaků. Samozřejmě, že by se také cítit, jak moc jsem byl stále v ruce. "Ale no tak Adama být sportovní! Někdo to musí být ledoborec na této párty!"

Zavrtěla jsem hlavou, vážně nechtěl, aby se tam v tu chvíli, jako ženský nezřetelný hlas za mnou řekl: "Jo, Adam, pojď, být sport, ukaž nám nějaký penis!"

Otočil jsem se a podíval se. Bylo to trochu podsaditý břečka blond, pravděpodobně něco málo přes čtyřicet, není nezajímavé, ale samozřejmě velmi opilý. Její manžel, břichatý, plešatý chlap, který vypadal starší než ona, byla střídavě mračil se na ni a mě, jako by to bylo moje dílo! Nemyslím si, že bych potkal jednoho z nich; pokud jsem měl, jsem zapomněl.

Než jsem mohla odpovědět na tento útok jiného ženský hlas, tentokrát z druhé strany baru, připojil se dovnitř "Jo, nebuď zbabělec, bič na to! Slibujeme, že není k smíchu, ne my holky?" Tentokrát to byl starší, štíhlá brunetka, zřejmě v blízkosti padesáti. Její manžel byl po jejím boku, pobavený výraz v jeho tváři. Jsem je potkal; byla Elaine a byl Jack. Nebo to možná bylo Ellen a James. Eileen a Jerry? Věděl jsem, že něco takového. Oba byli čalounění a podíval se fit a atraktivní, ale byl starší než většina ostatních dýchánek.

Chceš sexuální dobrodružství? Seznam se ještě dnes.

(Tento příběh je zveřejněn na internetových stránkách Literotica. Nepoužívejte nikde jinde, někde jinde bez souhlasu autora. Tento příběh se zabývá podobnými tématy jako jsou příběhů wannabeboytoy, seducedHylas, a tmavý zrady. Tento příběh je vybaven postavy z mých povídek " Tělo spravedlnosti "a" Hotel Room ". může se zhmotnit tento příběh trochu, pokud budete číst tyto příběhy jako první, ale to není vůbec nutné, aby tak učinily. Tento příběh stojí na jeho vlastní. Také bych rád poděkoval můj největší fanoušek za jeho pomoc připravuje tento příběh. Nechci omlouvat některou z těchto akcí v reálném životě. To je jen příběh. Užijte si to.)

*

Ryan dorazil v restauraci hodinu dříve. Věděl, že to muselo být perfektní.

Nebyl sem na O'Malley je nyní několik let. Je to stále vypadalo stejně. Nikdy to nebylo classiest místo na světě, ale to mělo charakter. Bylo to oblíbené místo mezi vysokoškolskými studenty, který byl Ryan, když se poprvé setkal s Annou.

Oni byli oba undergrads, když se poprvé setkali. On byl v pre-med, a ona byla v pre-právo. Byli set-up na rande naslepo přes společného přítele. Bylo nepochopitelné, že se nikdy nesetkal. Oba byli hvězdy studenti, břečťan-leaguers a jednoznačně určeny pro úspěch. Se poprvé setkali v baru a restauraci, O'Malley je. Ryan ještě si pamatoval, jak byl nervózní, když vcházel do baru se s ní setkat. Přes jeho úspěch ve třídě, on nikdy nebyl zvláště úspěšný s dívkami. Není to, že byl špatně hledá, ba právě naopak, byl vlastně velmi dobře vypadající. Ale on byl velmi plachý. Měl holky udeřil na něj po celou dobu na střední škole a jeho prvních letech školu, ale byl příliš plachý, aby všimnete signály byly rozesílání. Byl to dobrý chlap, příjemný a měkký mluví. Jeho rodiče odvedli dobrou práci s ním.

Ryan se vešel do baru v noci, nervózní, poté, co několik let, aniž by datum. Byl oblečený do košile s krátkým rukávem a khaki let. Rozhlédl se kolem, kontrola dívky on měl setkat. Rozhlédl se kolem sebe nervózně, až ucítil ruku na rameno. Vzhlédl do usmívající se tváře půvabná brunetka stojící nad ním.

"Vy jste Ryan?" zeptala se. Podíval se na ni. On byl šokován vidět, jak pěkně to dívka. Nemohla být jeho datum, ne?

"Jo." řekl nervózně přemýšlel tato dívka může být zde mu jeho termín byl nezobrazuje.

"Jsem Anna." řekla a natáhla ruku. On jí potřásl rychle, než se posadil. Zbytek noci byl rozostření. Ryan nikdy hladké řečník, ale našel slova snadno přijít, když mluvil s Annou hodiny. Konverzace mezi nimi byla snadná, a Ryan získal větší důvěru v jeho slovech jako noc postupovala.

Ryan byl v úžasu Anny. Byla tak krásná a tak snadno mluvit taky. Navíc, ona byla velmi inteligentní. Byla v pre-law, a můžete okamžitě říct, že by byla úspěšná profesionálně. Ona zjevně jednotku a ambice jít míst. To byl rys, který Ryan našel velmi atraktivní. A ona byla tak vtipný a okouzlující. Pro Ryana, je to dětská láska.

Noc skončila s nimi vyměňovat čísla, a Ryan se musel zastavit ji okamžitě volat. Když se mu to konečně zavolal, že se nemohl dočkat, až ho zase vidím.

Od té chvíle, jejich vztah byl vichřice. Strávili cokoliv volný čas měli společně. Všichni jejich přátelé řekl totéž o nich: byli dokonalý pár. Oni byli tak roztomilí spolu. Oni byli chtěl být.

Ryan vyrůstal trochu díky Anna. Pryč byl nervózní, koktání a potlačovaný dospívající, který dostal nervový kolem hezké holky. Byl teď věří, okouzlující muž. Jeho přátelé viděli novou stranu ním, zatímco on byl nyní více odchozích než kdy jindy. Lidé milovali novou něj. A Anna ho milovala. A miloval Annu.

Anna ho opravdu změnila z chlapce na muže. Ryan přišel o panictví s Annou po několika měsících roku. Stejně jako u většiny prvních časů, to bylo víc nepříjemné než příjemné. Ale, v pravý čas, jejich milování šel z nepříjemné až velmi dobrá. Teď viděl, co mu chybí ven na i když je panna.

Takže ze dne na několik let, protože věděl, na zadní straně jejich hlavy, že by si vzal nakonec. Všichni to věděli. Proč by ne? Chystal se doktor a její právník. Perfektní výkon dvojice. Byly určeny k mít skvělý život.

Jediná věc, která zpoždění jejich nevyhnutelný svaz byl jejich nabitý rozvrh. Ryan a Anna byli příliš zaneprázdněni ve škole, aby si čas, aby se oženil. Ryan věděl, že se chystá navrhnout na chvíli, ale čekal na správný okamžik. Myslel si, že na dlouhou dobu o dokonalé romantické gesto, než konečně přišel s perfektní nápad. To je to, co ho vedl zpět do O'Malley je, o jeho a tři roky výročí Anny.

Ryan naskenovaný přes restauraci, a viděl, že tabulka co chtěl, bylo otevřeno. Došel až k hostesky na přední straně.

"Ahoj." Ryan řekl hostitelka.

"Ahoj!" energický hostitelka řekla se zářivým úsměvem. "Kolik jich je?" zeptala se.

"No, to bude dva. Mohl bych snad dostat ten stůl támhle?" Zeptal se Ryan ukázal na otevřenou tabulku.

"Ehm, jistě, žádný problém." řekla, popadl dvě nabídky. Vedla Ryan se k otevřené tabulky a nastavit menu dolů.

"Nechte si chutnat. Alicia brzy skončí ti sloužit." Hostitelka řekl s úsměvem, než se vydáte pěšky od hotelu.

Ryan tam seděl nervózně, kteří chtějí, aby se ujistil, všechno bylo perfektní. Rozhlédl se ujistit, že ví, kde je všechno. Čekal na servírku se ukázat. Potřeboval diskutovat o jeho plánu s ní.

Vzhlédl, když viděl, kyselou hledá servírku chůzi směrem k němu. Vypadala, jako by se raději jinde. Ryan zahlédl její jmenovku, a řekl: "Jane". Ryan vydechl úlevou, když šla od něho. Dívka s kyselou náladu by to dělali jeho plán snadno. On to byl vyrušen zakysanou hledá servírku, že si ani nevšiml jeho servírka odrazit se k jeho stolu.

"Čekání na někoho?" Řekl Peppy ženský hlas. Ryan se podíval na servírku, stojící vedle něj. On byl zaskočen tím, jak pěkně byla. Ohromující opravdu. Měla dlouhé hnědé vlasy dolů na její polovině zad. Její tvář byla nádherná, s mírným pálením. Měla velké, výrazné oči. Ona také měla plné, pouty rty, a ona byla zobrazování své světlé bílé zuby, jak se na něj usmála. Podívala se pár let starší než on, možná 28 nebo 29.

"Jo, něco takového." Řekl Ryan.

"Ahoj, já jsem Alice. Budu ti sloužit dnes. Chceš, abych se vrátil, když se sem dostane?" servírka, Alicia, že vědomě.

"No, to by mohlo být chvíli trvat, než se sem dostane." Odpověděl Ryan.

"No, chceš něco k pití?" Zeptala se Alice.

"Dám si sklenici vody, děkuji." Řekl Ryan.

"Jistě, budu hned zpátky." Řekla Alice, odrážení pryč. To bylo v tomto okamžiku že Ryan si uvědomil, jak dobře z těla, kterou měla. Šla způsobem upozornit na její velký zadek, který jí plněné se v těsné kalhoty. Vypadalo to kulaté a pevné. Ryan zavrtěl hlavou, odklízení svůj obdiv těla tohoto servírka je. Přemýšlel o svém plánovaném návrhu, a kolik potřeboval, aby Alicia v jeho plány. Jak Ryan viděl Alicia vynoří z celé restauraci, držel sklenici vody, všiml si něčeho jiného o ní.

Alicia měl opravdu velká prsa. Jako obrovský. Jen masivní prsa. A měla na sobě těsné halenku opravdu označte je. Neuvědomil si ji k sobě černá halenka se rozepnul dost dát náznak štěpení. Musí používat ty získat tipy, pomyslel si Ryan.

Alicia se vrátil ke stolu a postavil vodu dolů.

"Velký den?" Zeptala se Alice s úsměvem.

"No, trochu." Řekl Ryan.

"Jak může něco být trochu rande?" Zeptala se Alice.

"No, já čekám na svou přítelkyni. Bude to ještě chvíli trvat, než se sem dostane. Jen jsem se chtěl ujistit, že jsem dostal tuto tabulku." Řekl Ryan.

"Proč chceš tuto tabulku?" Zeptala se Alice.

"No, to je místo, kde jsme si sedli na naše první rande, a to je místo, kde chci, abychom byli, když jsem navrhnout." Řekl Ryan.

"Počkej, to navrhuje ní dnes?" Řekl Alicia vzrušeně. Ryan sáhl do kapsy a vytáhl prsten případ. To způsobilo, že Alicia tleskat rukama vzrušeně, což způsobilo její prsa se odrazí nahoru a dolů, což Ryan všiml. Přitáhla si židli naproti němu ven a posadil se na něj.

"Ach můj bože, to je tak roztomilý. Potřebuješ mě něco udělat? Dejte prsten na své šampaňské, nebo něco takového?" Řekl Alicia radostně.

"No, na naše první rande, mám jí čokoládu koktejl dezert. Řekla, že to bylo to nejlepší koktejl ona kdy měla. Takže, mám v plánu koupit jí jeden za dezert dnes, a já jsem se zeptat, jestli byste mohli dát kroužek kolem třešnička na dortu? " Ryan vysvětlil.

"Rád bych. To je tak v pohodě. Vždycky jsem chtěl dělat to, být součástí velkého, velkého návrhu, jako je tento." Řekla Alice, s úsměvem jasný. "Jsi nervózní?" Zeptala se Alice.

"Jo, trochu." Řekl Ryan se smíchem.

"No, nebojte se, nebudu tě zklamal." Řekla Alice.

"Já vím." Řekl Ryan.

"Takže chceš, abych ten prsten teď?" Zeptala se Alice.

"No, jo, jistě." řekl a podal prsten případ k ní. Nemohla si pomoct, a objevilo to otevřený podívejte se na prsten.

"Co si o tom myslíš?" Zeptal se Ryan.

"Je to nádherné." Řekla Alice, její oči blikat. Vyštěkla případ zavřel a podíval se na něj. "Musím říct, že jsem žárlivý tohoto přítelkyně Vy. Jen doufám, že když muž mých snů navrhuje mi, že dává tolik myslel na to, jak jste to udělal." To způsobilo, že Ryan se červenat. "To, co potřebujete, abych udělal něco jiného?" Zeptala se Alice.

"Ne, prostě nedávají nic pryč, když se sem dostane." Řekl Ryan se smíchem.

"Neboj se. Jsi tajemství je u mě v bezpečí." Řekla Alice, čímž si prsty přes rty, jako kdyby zavírání na zip. Vstala.

"Jsi si jistý, nepotřebujete nic. Možná něco na uklidnění nervů?" Alicia navrhl.

"No, možná budu mít na pivo." Řekl Ryan se smíchem. Vzala jeho pivo objednávky.

"Když je šťastná budu se sem dostal?" Zeptala se Alice. Ryan se podíval na hodinky.

"Asi 45 minut." Odpověděl Ryan.

"Měl bych být díval se na ni?" Zeptala se Alice.

"Jo, jasně. Ona je dost. Má brunetka vlasy, které se obvykle nosí do. Jmenuje se Anna." Řekl Ryan. Alicia přikývl. Ryan se náhle si uvědomil, že to se představil. "Jsem Ryan mimochodem." Řekl a podal mu ruku. Vzala ho za ruku.

"Jsem Alicia. Pokud potřebujete něco jiného, ​​dejte mi vědět." řekla, uvolňovat ruku a odcházel s úsměvem. Ryan seděl nervózně na židli a čekal, Anna, aby se dospělo.

Jako Alicia šel do kuchyně, její úsměv zmizel. Sáhla do kapsy, aby znovu podívat na prsten. Diamant byl o něco menší, než by přednost. Alicia věděl, že když chlap se ucházel o ni, bude muset dát velký kámen na prstě. Měla by být spokojeni s ničím menším.

"Co je to?" jeden z jejích spolupracovníků, Jane, řekl.

"Podívejte se na to. Jeden z mých zákazníků, navrhuje se svou přítelkyní. Není to romantické?" Řekl Alicia s úsměvem. Alicia nenáviděl Jane. Od té doby Jane začal pracovat tady, že měl tento postoj, že byl lepší než všichni ostatní tam. Měla vysokou školu! Oooohhh. Alicia nešel na vysokou školu. Věděla, že všechno, co potřeboval vědět. A od té doby Jane začala, ona prostě byla ponurá mrcha. Po celý den, každý den, ona nadávala a zasténala o tom, jak ji její manžel odešel. V tomto okamžiku, Alicia znal celý příběh. Manžel Jane ji opustil jeho fena šéfa. Alicia ho nemohl vinit, když viděl, co smutný pytel Jane. Jane byla tak zavěsil na její ex-manžel, že Alicia pochyboval, že se datuje od uskutečňovány za dumpingové ceny.

Alicia naplno opovrhoval jí. Jane nebyla žádná legrace být kolem, a všichni v restauraci cítili stejně. Takže Alicia milovala třít její osobní život Jane tváře, a jak jí lidé honí za ní. Alicia by se diskutovat o její osobní život s Jane, i když věděla, že ji nenávidí. Byla diskutována její termín s Jane a jak muži podlézavý nad ní. Milovala chcát Jane off a aby se cítila víc depresivní.

Alicia studoval Jane reakci. Tam byl škubnutí žárlivě, a pak dala Alicia slabý úsměv.

"Je to krásné." Řekla Jane, než odchází rychle. Alicia zlomyslně usmál. Podívala se na kruhu a pak se podíval na Jane vzdalující formě. Alicia přišel s nápadem zlobivé.

***********

O čtyřicet minut už uplynulo od doby, Ryan vyložil svůj plán na servírku. Alicia byla pryč na chvíli, než chatování s Ryanem trochu více. Šla dopředu všímat prostý, nudný hledá dívku stojící vepředu. Hosteska mu ustoupil, aby tam nebyl nikdo, aby ji pozdravil. Alicia přistoupil, aby jí pomohl ven.

"Mohu vám nějak pomoci?" Zeptala se Alice.

"Ahoj, jmenuji se Anna. Mám být splnění mého přítele, Ryane." řekla dívka, skenování interiér restaurace. Alicia se na ni rychlý pohled, výraz překvapení. Vzhled, který řekl: "Opravdu? Ryan si vezme tuto dívku? Mohl by to mnohem lepší. " V okamžiku, kdy prošel.

"Ano, ukážu vám hned pryč." Řekla Alice, vedoucí Anna k Ryanovi. Jak šli, Alicia žasl nad tím, jak neodpovídající tento pár se zdálo. Ryan byl stud. Byl vysoký, dobře osvalené a byl tak zatraceně roztomilý. Navíc, on byl sladký srdce. Člověk ochoten dát všechny tohoto úsilí do návrhu je dívčí sen. Ale on byl ochoten k tomu, že pro tuto dívku? Byla nic zvláštního. Prostý vypadající obličej, rozladěný vypadající vlasy a měla tupou tělo. Neměla prsa, a kostnatý zadek. Plus, její levný hledá černé šaty se jí lichotit vůbec. Alicia se v duchu zasmála. Kdyby byl ochoten jít tak daleko za tak prostý hledá dívku, představte si, co by to pro dívku, která byla skutečně atraktivní?

Když se dostali do pozorovací vzdálenosti, Ryan vstal a usmál se. Anna přistoupil a objal ho a dala mu malou pusu. Posadila se ke stolu naproti němu, sdílení vzhled, který vyjadřuje takovou lásku k Ryanovi. Bylo jasné, že tihle dva byli určitě v lásce.

"No, Anna, já jsem Alice, ty jsi serveru. Mohu vám nabídnout něco k pití?" Řekl Alicia. Anna ji prohlížel podivně před uvedením svého pořadí.

"Dám si sklenku bílého vína." Řekla Anna.

"Víš, co můžete vydat na láhev pro nás?" Zeptal se Ryan. Anna se na něj podíval, překvapen.

"Jistě." Řekl Alicia se zářivým úsměvem, než poskakování pryč na místo pořadí vína.

Zbytek večeře šel hladce. Anna byla překvapivě věcný s Alicii, ale kromě toho, že byl ve skvělé náladě. Vzhledem k večeři vinuté dolů, Alicia je vrátil znovu.

"Tak, kluci, můžu vás zajímají v každém poušti?" zeptala se, což Ryanovi významný pohled.

"No, já si to nemyslím." Řekla Anna. Ryan začal panikařit. Ona mluvila se, že koktejl pro let, říká, že to bylo to nejlepší, co kdy měl. Čekal ji sehnat.

"Jste si jistý? Myslel jsem, že se mi líbila koktejl jste se sem dostali minule?" Řekl Ryan.

"Jo, ale já jsem dost plný." Řekla Anna.

"No tak. Pokud se nechcete dostat to, budeš toho litovat." Řekl Ryan. Anna pomyslela si.

"Dobře. Jedna čokoláda koktejl." řekla.

"Jeden koktejl přijde." Řekla Alice, míří zpátky do kuchyně, její čas pro akci nyní nutné. Trpělivě čekala na otřesy mají být provedeny. Když viděla, jak se šlehačkou se nastříká na, a třešeň svalil na vrcholu, věděla, že čas je tady. Zvedla prsten, a chystal se umístit jej na chvění.

Ryan trpělivě čekal, oči mu těkaly do kuchyně a čekal, servírka se objevit. Snažil se udržet svůj rozhovor, ale on byl příliš nervózní, aby plně věnovat pozornost. Nakonec, když viděl Alicia se objeví, nesoucí mrazivý čokoládový koktejl. Mrkla na Ryana, když kráčela k němu.

"Tady to máte." Alicia řekla vesele, když nastavíte koktejl před Annou.

"Děkuji vám." Řekl Ryan, kývl na Alicii. Usmála se a ustoupil, kteří chtějí sledovat slavnosti. Anna se usmála na Ryana a přitáhl sklenici k ní. Když se sklonil umístit svá ústa na slámě, ona to viděla.

Na vrcholu chvění, kolem lesklou červenou třešeň, byl lesklý zlatý prsten. Lesklý zlatý prsten s diamantem ji stranou. Anniny oči začaly lesknout slzami. Slzy radosti. Podívala se na Ryana přes slzy usmála se zářivě se na něj. Ryan vstal a popadl prsten z celého třešeň. Pak se http://www.purevolume.com/listeners/efficacioussyna73/posts/1144007/Erotick%C3%A1+seznamka.%0D dostal na jedno koleno. Anna se obrátil tváří mu čelem.

"Anna Franklin, vezmeš si mě?" Řekl Ryan. Přikývla a usmála.

"Ano. Samozřejmě. Ano!" řekla se slzami v očích. Každý, kdo v restauraci byla jejich sledování. Oni začali tleskat jako Ryan a Anna políbil.

"Miluju tě." Zašeptal Ryan.

"Já tě taky miluju." Odpověděla Anna. Jak Ryan se posadil, Anna se na něj podíval s takovou láskou. Její tváře byly jasně červené. Ryan se podíval na Alici. Ona zářivě se na něj usmála.

"Blahopřeji." Řekl Alicia.

"Děkuji vám, Alice." Řekl Ryan. Kývla na něj, když ustoupil a nechal šťastný pár si svou chvilku.

Oni vyhříval v jejich nově nalezený angažmá. Anna si užil koktejl, volat to nejlepší, co kdy měla. Když se konečně skončil, Alicia vrátila ke stolu odejdou kontroly. Ryan se rychle předali své kreditní karty, které si vzala do registru. Ona se vrátila ke svému stolu o pár minut později. Anna odešla do koupelny, takže Ryan čekal sám o sobě.

"Dobře Ryan, tady to máte." řekla a podala na příjem s perem.

"Ještě jednou díky, Alicia, pro všechny vaši pomoc." Řekl Ryan, klikyháky dolů na špičku on plánoval odejít na přijetí. Měl v úmyslu dát jí velkou tip, který se rovná součtu účtu, jako způsob, jak říct díky.

"Oh, žádný problém." Řekl Alicia. "Oh!" řekla, sáhla do kapsy. Podala mu zpět prsten případ. "Tady to máte."

"Jo, díky." Řekl Ryan, popadl ji.

"Tak jo, Ryane. Dobrou noc. Zač sem kdykoliv." Řekl Alicia. Ryan se usmál.

"Díky." řekl. Díval se, jak Alicia odejít. On hrál s kroužkem případu. Otevřel ji, a byl překvapen, najít kus složeném papíru uvnitř. Rozložil ji, a byl překvapen, vidět psaní růžové barvy. Četl to, co bylo napsáno.

"Zavolej mi." bylo uvedeno, následuje telefonní číslo. Poté, co jich bylo jedno slovo. "Alicia". I to bylo poseté srdíčky.

Vzhlédl vidět Alicia chůzi do kuchyně. Podívala se přes rameno na něj, že mu úsměv.

Co?


***********

Ryan byl zmatený po zbytek noci akcemi Alicie. Proč by si ho nechat její číslo? Nemohla být bít na něj, mohla? To by bylo směšné! Zúčastnila se řízení angažmá. Zřejmě věděl, že byla pořízena. Takže jaké byly její úmysly? Už ho chci jako přítele? To by bylo jediné vysvětlení, které by dávalo smysl. I kdyby tomu tak bylo, byl by nevolal jí v dohledné době.

Na druhý den, Ryan se přesunul z celé věci. Byl příliš zaneprázdněn vyprávění své přátele a rodinu zpráva o jeho angažmá. To nebylo až do večera, že věci se usadil. Ryan a Anna se rozhodla, aby se jejich zásnubní Facebook úředníka. Jak šel dělat tak, on viděl, že měl žádost o přátelství. Srazil na něm.

"Alicia Tahana vás přidal jako přítele na Facebooku"

Ryan viděl obraz servírka v usmívající se tváře v jejím obraze. Ryan obecně nikdy odmítl žádost o přátelství člověka, tak dlouho, jak je znal. Myslel si, co to sakra je? Mohlo by to bolet. On přijal její žádost o přátelství.

On změnil jeho stav vztahů se "zabývá", a prohlížel novinek a čekal na komentáře, které přijdou dovnitř Měl pár lidí říká, gratulace, a on odpověděl a povídali na chvíli. Najednou se objevil nový okno chatu. Bylo Alicia.

"Díky, že jste mě friending." řekla.

Sex seznamka.

Derrick, Mark, Shantell, a Amy se ulevilo některé sexuální napětí zadržovaný se mezi nimi ze čtyř let na střední škole, ale každý věděl, aniž by řekl, že jsou daleko od udělal s sebou. Nyní, v bohaté obývacím pokoji Marka rodičů zadek nahý a strávili, každý byl připraven jít na sebe znovu.

Amy měla cum čtyřikrát berou Derrick je dlouhý, hustý černý kohout, a Mark vybuchla s touhou po celém Shantell. Každý z těch čtyř byl mentálně propojení s ostatními o tom, co dál, jak to bude dlouho trvat, než rodiče Markovy přišel domů.

"Woo, jsem špinavá. Myslím, že je čas na sprchu, vám všem," oznámil Shantell, hledá sexy na svého přítele Derrick, který hrál s ještě tvrdé bradavky Amy s prsty, ale podíval se na Shantell a mrkl.

"Jo, baby. Čas se umýt," řekl Derrick, při pohledu na Shantell přes sexy, přimhouřenýma očima, pak políbil Amy. Mark se podíval na Derrick kohouta, který byl stále téměř na Derrick kolena, i když Derrick byl jen napůl tvrdé. Mark a pak dostal nápad.

"Vana je dost velký. Mohli bychom všichni ... pomoci vyčistit navzájem," řekl pomalu Mark, jeho myšlenka tvoří v myslích ostatních. Mark vstal a natáhl ruku, aby Shantell, který pak se usmál vzal za ruku Marka a vstal. Derrick zvedl Amy a udělal hasič je nosit s Amy přes rameno, což se jí smát a smát, a předstírat, že se pokusí o útěk. Jak Derrick provádí Amy do koupelny, Mark a Shantell zasmál, Mark se podíval na Shantell nahé tělo, cítil se stále znovu probudil.

Čtyři vstoupil do koupelny a vstoupil do velké vany. Derrick pustila sprchu a odstraní odnímatelnou sprchovou hlavicí, která zahrnuje dvě dívky s vodou hravě, jak se smáli a falešné protestoval. Derrick dal sprchu s Markem, který také stříkaného dívky a Derrick stejně, a Mark viděl Derrick penis tvrdnutí. Mark byl plně vztyčené znovu, sledování pokrytí nákladů na vodu těla dvou dívek, a aby jejich bradavky tvrdě. Derrick taky byl plně těžké, jeho dlouhý černý členem stojí vysoký téměř na půli cesty k hrudi.

Derrick pustil přílohy a odvážně objal dívek, přičemž se střídají oba líbání. Mark přistoupil a uchopil ňadra obou dívek a hrál si s jejich již ztuhlé bradavky. Amy sáhl dozadu a pomalu masírovat pulzující penis Marka, a Shantell natáhl k Markovi, mnul prsa a štípání jeden z jeho bradavek.

Shantell zlomil od Derricka, a poklekl před Marka, sprchy ji ještě namáčení. Shantell se pulzující penis Marka do úst bez použití ruce, a Amy dělala totéž Derrick teplé vody stále sprchování na všechny z nich.

Shantell vypadala nevinně do Markovy oči, když usrkával na penis Marka a sprchovým koutem vody. Marek vzhlédl a uviděl Amy lízání Derrickův velké koule a hladila jeho penis, a Mark cítil, jako by mohl explodovat dobře. Amy byla poskakovala nahoru a dolů na Derrick dlouhé černého kohouta, promočený. Mark se podíval na Shantell, a uvědomil si, že se chystá cum. Shantell vycítil, že, a cucal těžší a rychlejší až Mark zasténal hlasitě a propukl Shantell je ochoten úst.

Mark otevřel oči a viděl, Derrick se zavřenýma očima a chrochtání hlasitě jako Amy hlava se vrátil a čtvrtý, polykání Derrick je obrovské zatížení. Amy vzhlédla přes půl otevřenýma očima na Derricka, že přišla sama od sání Derrick je obrovský černý péro. Shantell vysál poslední cum Marka, a ona a Amy vyšel ze sprchy se drží za ruce. Mark a Derrick podíval se na sebe užasle.

Po vysušení off, Mark šel do kuchyně, aby si nějaké občerstvení, aby skupina mohla dobít nějakou energii. Když skončili, Shantell vzal Amy a přitáhl si ji na queen-velké posteli v pokoji pro hosty. Shantell pak řekl: "Lick tuto černá kočička, děvko," a pak roztáhla nohy a vystavila své nahé purpurové kunda, šíření rty a ukazuje růžový vnitřek.

"Ty zasraná děvko," řekla Amy hravě. "Pořiďte si černou prdel sem." Amy a pak se plazil mezi Shantell nohy a olízl a olizovat na Shantell je pulzující klitoris, sondování Shantell je nyní kapající černá kočička s dvěma prsty. Derrick seděl vedle dvou dívek na posteli a díval se, s úsměvem, jeho dlouhý členem pomalu kalení. Mark byl na druhé straně dívek, sledovat v naprostém úžasu. Mark by nikdy nenapadlo Amy by se na holky. Shantell popadl Amy hlavu a zavrtěl a sténat, když přišel tvrdý a mokrý na Amy jazyku.

"Ooooh, jo lízat to, děvko," řekl Shantell jako zavrtěla a zalapala po dechu orgasmu. Shantell pak tlačil Amy od mezi jejíma nohama hravě a vylezl na vrchol Derrick, jeho penis rock-tvrdé z dívčí show. Shantell jel Derrick je dlouhý penis, pak se podíval na Marka a řekl: "Chci, aby oba tyto ptáky. Pojď sem, bílý chlapče."

Amy a Mark přešel k Shantell a Derrick. Amy se posadila na Derrick hlavu, a Derrick olizoval a sál na její mokré píči rty. Amy a Shantell jazyk políbil, zatímco jeden jel Derrick obličej a druhý jel Derrick penis. Mark se postavil na posteli vedle Shantell, a ona se zlomila od Amy do hlubokého hrdla Mark při poskakování na Derrick penis, tah Derrickův dostat těžší a rychlejší pokaždé.

Mark pak odešel Shantell ústa a hladil jeho penis její poskakující černou prdel, tryskání proud semene na Shantell v vrtí zadek tváře. Amy přišel tvrdě na Derrick tváři, a když Derrick olízl ji, Amy a Shantell jazyk-políbil. Amy opustila Derrick tvář, a Derrick zasténal a zavrčel a vytáhl z Shantell a explodoval a po celé Shantell zadek a záda, Shantell stále na něj. Amy třel mix Derrickův semene a semene Marka celém Shantell zadku.

Milk Maid Ch. 01

Kapitola 1: Rostoucí

Probudil jsem se s těžkým pocitem na hrudi. Třením spánek z očí Podíval jsem se dolů vidět, že jsem musel dospělý jinou velikost košíčku tento týden. Lékař zaklepal na mé kleci, "Dobré ráno miláčku, to je Pondělí, čas pro měření a hormonů."

Zasténala jsem, nenáviděl jsem injekce a http://wrightamgw.wordpress.com/2014/08/13/%ef%bb%bfpratele-mama/ první noc každý týden vždy nejbolestivější. Pomalu jsem se plížil na nohy a čekal na lékaře otevřete klec. Byl jemný mě a hladil mě po vlasech a políbil mě na tvář, než že mi patnáct minut se osprchovat a vyčistit sám nahoru.

V koupelně zkoumaného jsem se do zrcadla, má dlouhé blond vlasy, dosáhl můj pas, možná lékař by dovolte mi, abych ji snížit brzy. Byla jsem štíhlá, měla jsem malý rám, který udělal můj hrudník vypadat ještě větší. Byl jsem cup, když jsem se setkal s lékařem, v rozpacích a plachý o mé ploché hrudi. V týdnech od chvíle, kdy mě adoptoval bych snadno pěstuje až do D pohár a byl nyní jistý, že bych se E cup. Moje prsa cítil plnější a těžší, jsem rád je držet v ruce a cítit váhu z nich.

Ve sprše jsem umyl vlasy a oholil nohy, podpaží a ochlupení. Lékař přednost má kočička, které mají být zcela oholil a já jsem rád, aby byl šťastný. I masíroval moje prsa a třel můj klitoris, cítil nárůst tepla uvnitř mě, stavební blíž a blíž k orgasmu, dokud bzučák a já jsem věděl, že je čas se dostat ven a osušte se.

Pocit okradl mého orgasmu jsem sušené mé tělo a třel přebytečnou vodu z vlasů. Lékař zaklepal a vstoupil, nesl svůj lékařský kufřík a nosil obrovský úsměv na tváři.

Věděl jsem, že postup, stál jsem před ním s mými rukama nad hlavou, prezentovat své prsa k němu. Vzal je, je vážení mentálně ve svých rukou, když si promnul palec na mých bradavkách a já zavřela oči nasát potěšení.

Dále to byl čas pro měření; Zabalil metr kolem mě, nejprve pod mými prsy a pak přes ně. "F cups" prohlásil. Usmála jsem se radostně, byl jsem ještě větší, než jsem si myslel.

"Můj malý pornohvězda," zasmál se. "Kolik mužů by rád, aby si své ruce na to?"

"Mnoho lidí," odpověděl jsem. "Ale jen máte možnost vidět a dotýkat se jich."

"Hodná holka," zapředl, nadále je třít.

Zůstal jsem v pozici, zatímco lékař připravil hormonální injekce, pečlivě plní injekční stříkačky s požadovanými dávkách.

"Tentokrát příští týden se vaše prsa by měly být tak velké a těžké, že budete raději plazit na všech čtyřech, nikoli stát."

Povzdechla jsem si a znovu zavřel oči, potěšení, že tato slova mi dala byl obrovský. Jsem si sám na ruce a kolena s velkými výkyvnými prsa visí pod sebou. Sotva jsem si všiml malého špetku jehly pronikající můj levý prs. Jsem se soustředil svou mysl na krásném mentální obraz jsem zachytil a poslouchala lékaře uklidňující hlas.

"Tentokrát příští týden se začne na laktát, budete o krok blíže k tomu stát se můj malý mazlíček kráva."

Málem jsem dosáhla orgasmu znovu, myšlenka byla příliš sexy, moc o zapnutí. Chtěl jsem být jeho kráva tolik. Já bych se nejnovější přírůstek do své farmě.

Cítil jsem druhou malou špetku, jak se vstříkne svůj druhý prs. Dnes moje prsa by být bolestivé, tak http://efficaciousdanc91.jimdo.com bych sotva spát z rostoucí bolesti, ale teď jsem se mohla uvolnit. Lékař mi vždy dal hodinu jemnou masáž prsu po injekci.

Šli jsme z koupelny do http://okfreedate.com/ doktorova ložnici, to bylo jedinkrát, co jsem směl sem, zbytek času jsem spal v mé kleci.

"Lehni si můj milý."

Udělala jsem, co žádal, jsem ležel na zádech, moje velká pevná prsa, ukázal na strop, ne skočila do stran vůbec. Doktor mě vzal za ruku a posunul ho na břiše na mé čisté, vyholenou kundu. Tyto Posledních pár týdnů jsem se nechá drbat sám, když masíroval mi prsa. Byl jsem mokrý už moje šťávy se začaly proudit druhý mi řekl, že jsem F cup. Když se mi masíroval jsem snila o tom stát jeho kráva, o dni, kdy jsem dostal nosit zvonek kolem krku. Pokaždé, když lékař odkazoval se na mých prsou jako vemena bych se třást vzrušením.

Potěšení bylo vybudování, vzal jsem, že můj čas nechtěl dosáhnout vrcholu příliš brzy. Poslouchal jsem k doktorovi hlasu, které jsou uvedeny na sexy slova jako "vemena", "mléko", "kojících" a "krav" a cítil, jak jeho pevné ruce koleny na mé tělo. Nemohl jsem držet moc dlouho, byl jsem lapal po dechu rychleji a rychleji. Otevřel jsem oči a podíval přímo do lékaře.

"Pojď." Zašeptal. A já jsem.

Já bych vybuchla s extází, moje vnitřnosti pulzující a uzavírání smluv, šťávy vytékající z mé kundičky na posteli.

Rozpačitý Podíval jsem se na lékaře znovu, ale on se jen usmál, než líbání mě na rty. "Změna listů."

***

Tu noc byla hrozná, bolest v mých prsou byl strašný, se zdálo, že větší dostali horší bolest po injekci. Jako typické rostoucí bolesti, že všechny holky, ale mnohem horší. Více přehnané. Bylo to, jako bych cítil, že buňky dělení a násobení, jako bych cítil, protahování kůže a mléčné kanálky připravují sami.

***

Když přišlo ráno a doktor přišel se snídaní Snažil jsem se postavit, ale byl jsem tak vyčerpaný a moje prsa se cítil tak těžké, prostě jsem se překulil a plazil ke dveřím. Podíváme se na lékaře zdálo nadšený.

"Moje malá kráva," rozzářil se. "Podívej se na to, jak ty vemena viset pod vámi."

Podíval jsem se jako zeptal a byl ohromen, rostly tak rychle, teď, byli kymácející se pode mnou a já jsem se nikdy necítil víc sexy. Instinktivně jsem se plazil k lékaři a sáhl po rozkroku, chtěl jsem ho potěšit, cítit ho růst tvrdě do pusy, ale on se odtáhl okamžitě.

"Ještě ne zlato, ne, dokud se připojit farmu, pak budete potěšení mě a dělat všechny ty sexuální laskavosti žádám vás. Nejsi připravená, ale brzy."

View older posts »

My Website

Customizing your website is easy. Just login and point your mouse at any content block on the page and an editor will come up allowing you to change or delete it.

To add more content, change your theme, or access other features, explore the toolbar at the top of the page.