Menu

The Blog Post Library

Web-site Relating To Just About Anything

Život Ch obyčejný člověk je. 15

---------------

Editoval tangentjoker. Skvělá práce, děkuji

---------------

Brzy Úterý, Todd se probudil s podivným pocitem na tváři, jako pes slintající nad ní se svým širokým mokrým jazykem. Ospalý, přinutil otevřít oči do štěrbiny a uvědomil si, že to není jazyk psí; to byla Samantha je děravý kočička plazil po tváři z brady na jeho čele. To byl zřejmě důvod, proč musel vstávat, protože jeho nos byl pohřben ve svém rozdělení a použila ji na stimulaci její kundu a klitoris. Samantha stydké pysky byly trochu menší a jinak strukturované než Andromeda je tak to žádný velký problém, aby jejich pohlaví od sebe.

Ve věci obrany, Todd popadl ji za zadek a nutil jeho nos ze svého oteklé stydkých pysků. Podíval se na růžové, vlhké, vstup své kundy a používají své ruce na její zadek znovu ji kopí na jeho dlouhé, tuhé, jazyka. Zasténal jí chytnout a usrkával své jemné šťávy v ústech. Samantha vzrušující zasténal, když se otočí svůj přívěsek ve svém otevírání a používal jeho nos třít ji přes tlačítka na pevném potěšení.

Samozřejmě, že Samantha byla Dbejte na to, aby ho udusit, ale chtěla ho probudit. Bylo na čase, aby ji uvolněte z jejího ranní nadrženost. Ona triumfoval s povzdechem, jak jeho jazyk se dostal do akce, a některé z jeho prstů rozdělit její kretén otevřené. Podívala se dolů, zatímco jeho druhá ruka se připlížil na jejím těle a nakonec dosáhl svého cíle hnětení své pevné kozy a svírání její tvrdé bradavky. Malé výkřiky rozkoše unikl ústa. Jako velmi vzrušený jako ona jeho jazyk kurva její píči, nos třel přes její klitoris, prsty rotující v její zadek a jeho ruka vylepšování její bradavky jí přinesla rychle na pokraji orgasmu.

Hot chvění spěchal přes její tělo. Měla problémy zbývající vzpřímeně, začala se třást víc a víc. Její oči v sloup v důlcích, zatímco její hlava zavrtěl nezávisle kolem.

"Ach můj Bože!" Samantha zvolal vášnivě. "To ... to ... to jako ohňostroj jdou pryč!" Vykřikla. Cítila, jak se její klitoris bušení, jako by se chystal k prasknutí.

Todd věděl, že je čas věnovat trochu více pozornosti k této tvrdé, pulzující krvavou červenou Nubbin tlačí ven z jeho kapotou. Jeho jazyk škádlil ji, jak to poletovali mezi záhyby její zvýšení vlhkosti posuvné blíže ke svému čekajícímu klitoris. Její reakce ukázala mu pravdu.

"Udělej mi cum dítě, abych cum," nutil jej Samantha zbytečně. Byl už kurva její zadek s celou svou rukou; vlhkost prosakuje z ní nyní velmi kluzké kunda za předpokladu, spoustu mazání. Štípl bradavky tvrdě. Trochu bolest přidán do paliva její touhy. Nakonec, když tlačil ji přes okraj proti fantastický orgasmus jako špičku jeho jazyka tiše, ale vztekle, olízl přes její tvrdou tlačítka málo.

Její sténání rozkoše zvýšil na dlouhé řetězce smyslových projevů jako její potěšení eskaloval k novým výšinám. Cítil, jak se chvěje, zdánlivě zatajeným dechem, a poté silněji, než to udělal až teď, ovinul své rty kolem pevného ženské penis, tahem na to, sání pevně, a současně osopují na to s jeho jazykem jako on tak učinil.

Když její vyvrcholení explodovala po celém jejím těle to vypadalo, jako by tam byl křik svazek křeče tělo se nekontrolovatelně mlátí se nad ním, ale Todd udělal vše pro to, aby její stabilní s jeho silné ruce podporujících její třesoucí rám. Jako její křeče konečně ustoupila, ona jen fňukala po dobu několika sekund a pak se uvolní hlavu z její lpění stehen. Ona se převalil a na jeho levé straně stočený do klubíčka, jak se vzpamatovala ze svého těla drásající orgasmus.

Pokud tak učiníte, ona odhalila skutečnost, že byl jen polovinu toho vědomi kvůli jeho pozornost zaměřena na Samanthu. Andromeda byla kurva jeho penis ústy s dlouhými přesně načasovaných hluboko v krku tahy.

Vzpomněl si teď začal v polovině jeho lízání legrace s Samanthou. Nyní Bylo to nejen vzrušující, ale také se podíval senzační, jak jeho penis zmizel s hladkými pohyby hlavou v jejím hlubokém orálním jeskyni znovu a znovu. Každý krku kurva začít s rychlými olizuje kolem jeho posílenou žaludu a pak se odplazil se svými mokrých rtů a jazyka kolem hřídele plynule až do voskovaného podkladu a šourku, kde se olízl kolem něj. Co velkým potěšením cítit mírný tlak na jeho cockhead jako její jícen otevřela pro jeho dlouhé penis zadat její jícen.

Todd nevěděl, jestli to bylo úmyslné nebo ne, ale ona si klekla obscénně vedle něj se svým nádherným zadnice na displeji, aby se mohl snadno vidět vibrátor bzučení v její kunda, zatímco ona uctívali jeho penis. Také její krásné hajzl dostal svou pozornost. Její pozice z její buchty civět a on mohl snadno vidět její konečníku záškuby; vzrušující otevírá málo a zavírání zpět v rychlém pořadí. Byla to radost pohledět. Nedokázal se ovládnout déle.

Lízání zábava s Samanthou, Andromedy vynikající kouření a její úžasné pozadí na displeji se mu proměnil okamžitě do říje býka inseminovat jeho zralé jalovici.

Jako lev řvoucí, Todd uvolnil se od svého milence úst a další sekund udělal tři věci téměř v transu: poklekl za ní, pak se změnil na vibrátor z její kundičky se jí snadno vstřícný zadek a jako závěrečný akt naplnil její píčo pejsek stylu s mocným části manmeat. Vsunul cockhead nahoru a dolů po namočení rozřízl dělat to důkladně mokré předtím, než narazil do její pochvy hlubin mrknutí Grand Slam homerun na cestě. Stejně jako diváci v baseballu stadionu fandění ve vytržení, Andromeda byla fandění v oslavení jako její chov býk namontovat ji silou.

Její kunda vlnila se silnými svalovými vlny po celé délce jeho tlustý penis, který se táhnul její těsné, flexibilní, kurva trubice skvěle jako vždy. Kolébala boky jemně cucat svůj penis ještě hlouběji do její kundičky. Ona dělala, že jeho napnutý, prominentní míč pytel přejel přes její delší klitoris. Zalapala po dechu a zavrčel tiše jako Todd nechal ji samostatně pohybovat po dobu několika minut, posuvné jemně sem a tam s ní prosáknutým kunda po celé délce jeho penis, stejně jako se jí to líbilo na začátku monster kurva. Pussy šťávy už kapala dolů do prostěradla. Povlečení jsou hlavní součástí praní, které prádla obchod shromažďují každý týden. Jako zvýšil její tempo, on ji chytil za boky a začal bušit její kundu rychle a ona pokračovala do prdele zpět energicky s rostoucími sténání.

"Yeeeaaah Todd, kurva mě dobrý, moje magie chov býka, abych cum s obrovskou býčí maso. Lituju všechny nesčetné množství lidí tam venku, aniž by takové ranní cvičení." Ona se zahřívá až extrémně, takže to nebylo žádné překvapení, že během několika minut vykřikla nadšeně jako její první orgasmus ji málem udeřil blesk z čistého nebe. Její tělo se třáslo násilně, dělat ji lapat po dechu a křičet, že i když žádný důvod pro Todda k zastavení jeho vrtání pohyby. Její smluvní kočička se snažil mléko sperma přímo z něj, ale bezvýsledně. Todd nenechal se to stalo.

Byl ve světě své vlastní, když v prdeli svou první lásku do zapomnění. Často zavrčel, jak moc se mu líbilo připojit svou nenasytnou kundičku a jen okrajově se mu zaregistrujte se, že Andromeda předal rozsáhlých tělesných rozkoší cítila na žvýkání Samantha chytnout, jíst ji s vervou. Nicméně, ona nikdy přestal vzdorovat její zadek na něj tak tvrdě, jak jen mohla. Hlasitý squishing zvuk byl slyšet z obou kundičky dívek. Todd pocit, že jeho penis byl řidičský dovnitř a ven z nádoby plné horké kluzké tekutiny. Naštěstí, jeho živé páření netrvalo moc dlouho, dokud se koupal svého milence regenerační varhany s naprostou nekonečné záplavě silné spermií. Jeho ruce kopal skoro bolestivě svého milence dobře polstrovanými náběhů jako jeho chrlí schlong sebou škubla strašně jí spasming kunda.

Todd přišel s lapal po dechu chraplavým sténáním, zatímco jeho dívky zažil dnes ráno svůj druhý silný orgasmus téměř současně. Udělali jejich nesmírné radosti více než zpěv. Samantha přišla z úžasné lízání zábavy a Andromeda před prdeli říje býka. Zavrtěla a křečovitě, strčil její kundu na jeho tk vystř knut penis a tryskající kolem něj. Její tělo se zachvělo těžké téměř minutu a po třepání se zastavil, bylo následované malými otřesy. Samantha tělo bylo také třásla násilně v odlesk jejího orgasmu. Její krvavé červené oteklé, jala stydké pysky a klitoris vystavena tvrdé byly představeny na Todda pohled jako Andromeda hlava klesla na stranu po namočení do všech svého milence šťávy. Todd vzal vibrátor z její zadek a zoufale lapal po dechu, všichni se zhroutila spolu v hromadě.

Jako vždy, jeho penis potřeboval nějaký čas jít ochablý a vyklouznout z Andromedy kočička. Když se to konečně stalo, Samantha se dychtivě tam vyčistit pohlavní orgány jejího milence. Ona šťastně krouží jeho bezvládné péro do pusy ochutnávky a slurping kombinované muž-žena šťávy. Skončil se svou prací, která trvala jen několik minut, Todd byl již na cestě k získání těžké znovu. Mnohem jejich kombinaci šťáv byly unikající z Andromedy kunda. Samantha se Andromedy zející, oteklé stydké pysky do úst a cucal těžké získat skutečné výtrysky smíšené semene, které spolkla pilně. Tato akce měla také silný vliv na Andromedy stále prominentní klitoris způsobuje to znovu pulzující a několik olizuje s odvážným jazykem bylo dost, aby jí orgasmus znovu; její třetí fantastické ráno vyvrcholení.

Todd nemohl držet dál od jeho lovelies déle. Se znovu jeho penis v plné stožár a Samantha ležící naplocho na bříšku s nohama natažené široká a zároveň slouží Andromeda neměl jinou možnost, než se s ní zaútočit zezadu. Roztáhl jí buchty a způsob její kretén mrkl na něj se stal okamžitě jeho cíl. Důkladně, že plivat na její řiť a položil hojně precum unikající glans u vchodu do jejího análního kanálu. Škádlil ji saucily s jeho cockhead, odření slin a precum kolem ní kretén tlačí některé z nich ve své mírně zející zadní otvor pouze špičkou svého oštěpu, až zasténala ve frustraci a snažil se zvednout pánev, aby si ho, ale jeho ruce Na zadku jí zabránil v tom to.

"Vždy se tyto slečny v nouzi," řekl se smíchem řekl nahlas a přidal trochu větší tlak na její zvlněnou poupě, které poslušně ustoupily jeho anální ptáka na jeho cestě hluboko do jejího konečníku. Hlasité sténání byly emitovány těmito nemorální připojených lidí. Todd nechal jeho hmotnost udělat trik, aby plně napíchnout její zadek na jeho anální dlátem. Jsi hodná holka touha po análním sexu, zavrčel, když ležel na ní, tlačí jeho penis do její dychtivé zadku.

Vaše dobré holky nadržený zadek potřebuje svůj velký penis, určitě, zasténala zpět.

Za několik vteřin, nechal Samantha cítit ho, jak leží na zádech líbání sladké skvrny na krku a kolem uší. Ráda se její vnější uši strčil a olízl. Nakonec, on se živil na ruce a začal ji zatratit po křikla na něj falešný obvinění, co špinavý sex ďábel byl. Nic se cítil lépe než jeho božské penis v zadku. Nakonec měla šedesát-čtyřicet procent preferenci pro anální sex. Pro poněkolikáté, byla připouštějí, co úžasná investice bylo získat takto proškolené anální svaly, který držel jeho penis bez házení překážky v jeho cestě v těsném sevření po celé délce jeho jemné vrtací nástroje.

Dal její zadek hravý facku, když řekla: "Prosím, Todd, kurva prdel, je to tvoje, jen tvoje, dokud mi dát svolení své budoucí milence nebo novější můj manžel jsou povoleny pro vstup díru. Budu mít mnohem sex s nimi, ale i v závazný vztah nejsem povinen nechat si prdel. Chcete-li odolat pokušení nechat je kurva prdel se mi vždycky připomene vás, non-stop kurva Titan. " Samozřejmě, že Todd měl žádné úmysly jí odmítají, že radost se svými budoucími milenci. Udělal si v duchu poznámku, aby jí to říct. Nyní, v žáru vášně, nebyla ta pravá chvíle.

Připnout ji do matrace se otřásla ji jemně hladil její krásné horní části zad s úst a jazyka, sledování sladké polibky na její hladkou kůži. Nemohl dostat velkou část svého těla v poloze Elephant. Ona zabručel tiše, jeho těžké, velké míče plácl na její mokré píči.

"Tvůj zadek je nebeský jako vždy," zašeptal jí do ucha. Je to tak horké a pevně. To je tak nádherné. "Pokusila se otočit hlavu, aby ji mohl políbit, ale bylo to hrozné to udělat takhle. Todd vychutnával každý mučivě dlouhé pomalé tlak v její žhnoucí zadek, zatímco ona sténala stále. Samantha se zachvěla a její kretén škubl kolem jeho teplého zatím ocelovým penis.

Když začal šukat zadek vážně, říje býk se vrátil a pokračoval v jídle Samantha Andromedy kunda tak dobrý, jak jen mohla s bláznivý fucker hluboké vrtání zadek z vrcholu vytváření tříštící zvuky, když se jeho bedra zasáhla její buchty. Co banda sexuálních šílené maniaky! Bylo to nevyhnutelné. Todd potřeboval nějaký čas na znovu cum, aby každý jeho krásky zažil další dva křičet orgasmy. Samantha z jeho neúnavné kurva stroj, a Andromeda z vážných útoků na její kundu a zadek, než se naplněné pulzující útrob svého milence s jeho druhým výbuchem dnes ráno.

"Sakra, já Cumming znovu tvrdě. Získej svůj zlobivé hot cum šťávy v chamtivý zadku," zasténal v čiré radosti a celé jeho spodní části těla smluvní a trhnutím jako téměř nekonečný proud horkého semene čerpané z jeho ptáka.

Andromeda, pro její část, svíjel na posteli v jakési křečovité fit s pusou dokořán vyslovování hrdelní sténání z ní. Její kundička byla pěst a zuřivě Samantha, kteří v zápalu svého vlastního orgasmu zalapala po dechu dechu, jak se zmítal a její kretén škubl kolem propukl gejzír. Jeden v cunny a jeden v tushy, Todd myslel, že dobré motto začít den. To ráno, jejich nadrženost byl spokojen více, než je obvyklé, a po nějakém čase obnovy, se potácel na viklání kolena do koupelny.

---------------

Donna byl v pravý čas, protože skončil dostat stůl patio připraven k snídani. Všichni šli ke dveřím a strčil Donna rychle se vzrušeným výkřikem ze všech z nich. Dveře byly zavřené a líbání orgie začaly mezi všemi z nich. Všichni tiše, jak to uniklo nebýt spolu téměř čtyři dny. Donna měla na sobě sexy letní šaty, které měl dlouhou zip na zadní straně. Jasná výzva, aby ji svlékat. Tkanina spadl na zem a Andromeda ji na ramínko a pověsil ho na věšák. Donna byla buck-nahý. Žádné spodní prádlo vůbec. To vedlo rychle k příjemné ošklivé činnosti. Todd tápal a políbil ji na nádherný stojan. Jeho přítelkyně si klekla na zem, Samantha vpředu, líbání Donna je kočička a Andromeda zezadu, tlačí své buchty od sebe lízat její kretén. Donna už nadšený, bez konce, takže to nebylo žádné překvapení její tělo rychle rozbila přes pěkný orgasmus. Drželi ji v náručí a políbil ji, zatímco ona se zotavila.

Šli k zahradnímu sezení (znáte slogan: Kde jsou šaty nejsou povinné, neztrácejte je) a spotřebované svou snídani v veselý atmosféru zábavy a radosti. Donna byl šťastný, že se se svými milenci znovu a opravdu zasmál, když zveřejněny jim, co se stalo u ní doma v posledních několika dnech.

"Můj manžel se vrátil v pátek od své služební cestu, věřím, vyčerpaný až do morku kostí. Možná, že jeho úřad Floozy je nymfomanka. Jak jsem již řekl v pátek ráno, že potřebuje mou péči Posledních pár dní se o něho starat a hýčkat ho. Sex nebyla zmíněna. Ať už budete ho potřebovat dnes s jeho Floozy mám pochybnosti. Pravděpodobně to potřebuje ještě pár dní se dostat z této dva týdny na služební cestu. "

Oni spolu smáli její manžel, který si myslel, že je ještě v jeho dvaceti namísto svých padesátých let. Jaká škoda! Bylo to lepší zábava jako Toddovy přítelkyně Donna informováni o Kromě Todd harému Cindy a Claire, identických dvojčat. Donna tleskali, co jí řekl Todd nonšalantně se jejich anální třešně. Pořád si vzpomněla na vlastní deflowering Todd velmi dobře. Doufala, že by se její zadek dnes znovu šťouchl. Todd volal úklid zkrátit proces čištění patnáct hodin až sedmnáct hodin. To by jim dostatek času na tělesných aktivit.

Skrz snídaně, dívky škádlil Todd k žádnému konci. Nechali ho lízat želé ze svých tvrdých bradavkách, čokoládovou pěnou z jejich kundičky a dokonce rozpuštěným máslem z jejich zadek trhlin. Byl to zázrak, jeho tvrdý penis neměl ejakulovat nad stůl na terase.

Poté, co byla tabulka vymazán, skákali do bazénu osvěžit své vyhřívané těla a samozřejmě se bavit taky. Donna byl uchvácen. Viděla, Andromeda a Samantha deepthroating Todd pod vodou. Byla to pokusila sama a byl překvapen, že to mohl udělat stejně. Byl to skvělý pocit, aby jeho teplý penis proklouznout mezi svými zavřenými rty, aby voda mohla vstoupit ústa. Ona kroužil se svým jazykem několikrát kolem širokém hřebeni jeho žaludu a pak si ho hluboko do krku tak dlouho, jak by mohla zadržet dech.

To bylo nakonec Samantha který dostal jeho velký náklad přímo do žaludku, hlavu stále pod vodou. Neslyšela hodně o tom, jak se s nadšením zavrčel během jeho ejakulace. Najednou musela dýchat a některé finální kapky semene znečištěné vody v bazénu. Andromeda ještě dojí více jeho semene z jeho penisu. Systém vodní filtr by jasné, že za pár hodin. Samozřejmě, že ženy nechtějí projít přes krásný orální orgasmus pro sebe.

"Ach, bože, Todd," oni zasténal. "Jez nás." Bok po boku, seděli na okraji bazénu, roztaženýma nohama a visí ve vodě. Tři krásné pochvy se mrkl na něj, už mokrý od očekávání. Rozhodl se, že se k nim chovat střídavě, je dráždit nemilosrdně, a vybudovat hlad po konečného přiblížení. Jejich rty už byly oteklé od vzrušení v bazénu. Položil prst v jeho prvním kunda až do prvního kloubu, nechat ho klouzat přes slizké štěrbinou několikrát ze dna na vrchol ale vyhýbat se její klitoris kapuce. Její kundička sebou škubla. Spojil tento chytrý prst hru lízání kolem jejích vnějších rtů, tiše žvýkání na nich. Zeptal se dívky ležet na zádech, a pak dal nohy na okraji pánve a pohyboval boky trochu směrem k němu.

Řekl Todd, "Fajn, teď mám lepší přístup." Zopakoval akci s dalšími dvěma dívkami. Dokud měl volnou ruku, aby toulat po celém těle, něžně stiskl jejich prsa a stiskl bradavky.

V dalším kole, olízl je trochu těžší. Přesto se stále vyvarovat jejich zadky, které začaly dávat pozor na své kukly. Políbil se nad jejich perineums, lížou kreténi několikrát. Začal měkké sténání.

Příště, když založil závažnější hru prsty na obou dolních otvorů, dokonce jim kurva trochu. Současně, olízl na obou stranách jejich nyní rozšířené zadky a kapucí, aniž se dotknete tlačítek potěšení přímo. Sténání se stal hlasitější a problémy začaly, aby se jim cum. Jejich boky horečně přestěhoval na tváři.

Dobíral si jejich prostřednictvím dalšího kola, kde říkali mu bastard pak měl slitování s nimi a přinesli je s kombinovaným útokem, prsty mnul přes tkáň svých G míst, fingerfucking jejich zadky a jeho rty a jazyk žvýkání, lízání a sání na jejich zadky. Jeden po druhém cítil ohromující orgasmu řítí prostřednictvím svých orgánů. Křičeli a dýchání bylo těžké. Todd měl tu čest spolknout litrů sladké kočička šťávy, ale jeho tvář byla promočená stejně. Také voda byla znečištěna s vnitřním cum. Byl šťastný, každá žena nechat hlavu uniknout z těsného sevření jejích stehen, než došlo k nehodě.

Dostatečně zotavil, oni používali sprchový kruh u bazénu čistit své tělo. Šli do židle bazénu a diskutovali s Donnou, co chce dělat. Byl to její výstřel. Samozřejmě, sex diskuse se jim nadržený jako peklo znovu. Teplé a studené chvění prošel Donna jako její milenci navrhl Double Penetration fest. Podrobně byl popsán poprvé, že by měl mít svazku robertek v její píči a Todd penis v její zadek a v případě, že byla nějaká energie, odešel v ní mohla jezdit Todd penis a jeden z jeho přítelkyň ji šukat do zadku. Zatímco mluvili Andromeda měla ruku mezi stehna Donna a Samantha hrál se svými smyslnými prsa.

Go Back

Comment